App Store Google Play

У ДНУ імені Олеся Гончара вшанували пам'ять колишнього студента та бійця АТО Вадима Ричкова

13.05.2017 15:15
У ДНУ імені Олеся Гончара вшанували пам'ять колишнього студента та бійця АТО Вадима Ричкова

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара пройшла церемонія вшанування пам’яті випускника фізичного факультету Вадима Ричкова, загиблого у ході бойових дій на Сході України. По це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу навчального закладу.

Біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів АТО, відкритого в головному корпусі ДНУ, зібралися численні співробітники, викладачі і студенти, аби згадати про загиблого Героя.

У березні 2014 року, 39-річний чоловік, добровільно мобілізувавшись до лав армії, потрапив у 25-ту окрему повітряно-десантну бригаду. Отримав звання старшого лейтенанта і був призначений командиром взводу зв’язку.

17 серпня військовослужбовець загинув, потрапивши під обстріл з БМ-21 «Град» під час пошуково-ударних дій поблизу Жданівки на Донеччині.

«Наш університетський пантеон війни налічує вже десять імен Героїв. Серед них – і Вадим Ричков, випускник фізичного факультету 1997 року. Своє молоде життя Вадим героїчно віддав за свободу і незалежність рідної землі», -зазначив ректор ДНУ Микола Поляков.

Зауважимо, 14 листопада 2014 року, згідно з Указом Президента України Вадим Ричков був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та пам'ятним знаком «За воїнську доблесть». Також посмертно отримав звання капітана.

Теги: АТО, Ричков, ДНУ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...