App Store Google Play

У ДНУ імені Олеся Гончара вшанували пам'ять колишнього студента та бійця АТО Вадима Ричкова

13.05.2017 15:15
У ДНУ імені Олеся Гончара вшанували пам'ять колишнього студента та бійця АТО Вадима Ричкова

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара пройшла церемонія вшанування пам’яті випускника фізичного факультету Вадима Ричкова, загиблого у ході бойових дій на Сході України. По це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу навчального закладу.

Біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів АТО, відкритого в головному корпусі ДНУ, зібралися численні співробітники, викладачі і студенти, аби згадати про загиблого Героя.

У березні 2014 року, 39-річний чоловік, добровільно мобілізувавшись до лав армії, потрапив у 25-ту окрему повітряно-десантну бригаду. Отримав звання старшого лейтенанта і був призначений командиром взводу зв’язку.

17 серпня військовослужбовець загинув, потрапивши під обстріл з БМ-21 «Град» під час пошуково-ударних дій поблизу Жданівки на Донеччині.

«Наш університетський пантеон війни налічує вже десять імен Героїв. Серед них – і Вадим Ричков, випускник фізичного факультету 1997 року. Своє молоде життя Вадим героїчно віддав за свободу і незалежність рідної землі», -зазначив ректор ДНУ Микола Поляков.

Зауважимо, 14 листопада 2014 року, згідно з Указом Президента України Вадим Ричков був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та пам'ятним знаком «За воїнську доблесть». Також посмертно отримав звання капітана.

Теги: АТО, Ричков, ДНУ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...