App Store Google Play

Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

13.05.2017 16:45
Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

Мешканці Кривого Рогу підтримали необхідною кількістю голосів петицію, зареєстровану 28 квітня, для її подальшого розгляду депутатами на сесії у міськраді. Клопотання спрямоване на захист бездомних тварин від жорстокості людей, а людей – від вимушеної агресії тварин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Розумне місто».

Автор петиції Галина Ткаченко зазначила, що через бездіяльність органів місцевого самоврядування на території міста Кривого Рогу продовжується безконтрольне розмноження бездомних тварин. Відсутність системної роботи з їх стерилізації тягне за собою статеву агресію собак, що є небезпекою для мешканців міста.

Разом з тим у місті збільшилась кількість масових варварських вбивств та отруєнь бездомних тварин невідомими особами, в тому числі і на територіях організацій та підприємств. Проблема бездомних тварин у Кривому Розі може бути вирішена тільки шляхом проведення системних заходів, які повинні бути передбачені Програмою охорони тварин.

Галина Ткаченко вважає, що криворізькій міськраді необхідно створити робочу групу з представників органів місцевого самоврядування, ветеринарної служби міста та зоозахисних громадських організацій, розробити Програму охорони тварин і здійснювати регулювання їх чисельності.

Також наявна ідея розробити Положення про притулок для тварин та виділити 500 тис. грн. на проведення масової стерилізації бездомних чотирилапих мешканців міста.

Нагадаємо, п'ятого березня у Кривому Розі посеред вулиці на молоду матір напала зграя безпритульних псів. Із рваним ранами ніг потерпіла потрапила в лікарню.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...