App Store Google Play

Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

13.05.2017 16:45
Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

Мешканці Кривого Рогу підтримали необхідною кількістю голосів петицію, зареєстровану 28 квітня, для її подальшого розгляду депутатами на сесії у міськраді. Клопотання спрямоване на захист бездомних тварин від жорстокості людей, а людей – від вимушеної агресії тварин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Розумне місто».

Автор петиції Галина Ткаченко зазначила, що через бездіяльність органів місцевого самоврядування на території міста Кривого Рогу продовжується безконтрольне розмноження бездомних тварин. Відсутність системної роботи з їх стерилізації тягне за собою статеву агресію собак, що є небезпекою для мешканців міста.

Разом з тим у місті збільшилась кількість масових варварських вбивств та отруєнь бездомних тварин невідомими особами, в тому числі і на територіях організацій та підприємств. Проблема бездомних тварин у Кривому Розі може бути вирішена тільки шляхом проведення системних заходів, які повинні бути передбачені Програмою охорони тварин.

Галина Ткаченко вважає, що криворізькій міськраді необхідно створити робочу групу з представників органів місцевого самоврядування, ветеринарної служби міста та зоозахисних громадських організацій, розробити Програму охорони тварин і здійснювати регулювання їх чисельності.

Також наявна ідея розробити Положення про притулок для тварин та виділити 500 тис. грн. на проведення масової стерилізації бездомних чотирилапих мешканців міста.

Нагадаємо, п'ятого березня у Кривому Розі посеред вулиці на молоду матір напала зграя безпритульних псів. Із рваним ранами ніг потерпіла потрапила в лікарню.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...