App Store Google Play

Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

13.05.2017 16:45
Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

Мешканці Кривого Рогу підтримали необхідною кількістю голосів петицію, зареєстровану 28 квітня, для її подальшого розгляду депутатами на сесії у міськраді. Клопотання спрямоване на захист бездомних тварин від жорстокості людей, а людей – від вимушеної агресії тварин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Розумне місто».

Автор петиції Галина Ткаченко зазначила, що через бездіяльність органів місцевого самоврядування на території міста Кривого Рогу продовжується безконтрольне розмноження бездомних тварин. Відсутність системної роботи з їх стерилізації тягне за собою статеву агресію собак, що є небезпекою для мешканців міста.

Разом з тим у місті збільшилась кількість масових варварських вбивств та отруєнь бездомних тварин невідомими особами, в тому числі і на територіях організацій та підприємств. Проблема бездомних тварин у Кривому Розі може бути вирішена тільки шляхом проведення системних заходів, які повинні бути передбачені Програмою охорони тварин.

Галина Ткаченко вважає, що криворізькій міськраді необхідно створити робочу групу з представників органів місцевого самоврядування, ветеринарної служби міста та зоозахисних громадських організацій, розробити Програму охорони тварин і здійснювати регулювання їх чисельності.

Також наявна ідея розробити Положення про притулок для тварин та виділити 500 тис. грн. на проведення масової стерилізації бездомних чотирилапих мешканців міста.

Нагадаємо, п'ятого березня у Кривому Розі посеред вулиці на молоду матір напала зграя безпритульних псів. Із рваним ранами ніг потерпіла потрапила в лікарню.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...