App Store Google Play

Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

13.05.2017 16:45
Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

Мешканці Кривого Рогу підтримали необхідною кількістю голосів петицію, зареєстровану 28 квітня, для її подальшого розгляду депутатами на сесії у міськраді. Клопотання спрямоване на захист бездомних тварин від жорстокості людей, а людей – від вимушеної агресії тварин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Розумне місто».

Автор петиції Галина Ткаченко зазначила, що через бездіяльність органів місцевого самоврядування на території міста Кривого Рогу продовжується безконтрольне розмноження бездомних тварин. Відсутність системної роботи з їх стерилізації тягне за собою статеву агресію собак, що є небезпекою для мешканців міста.

Разом з тим у місті збільшилась кількість масових варварських вбивств та отруєнь бездомних тварин невідомими особами, в тому числі і на територіях організацій та підприємств. Проблема бездомних тварин у Кривому Розі може бути вирішена тільки шляхом проведення системних заходів, які повинні бути передбачені Програмою охорони тварин.

Галина Ткаченко вважає, що криворізькій міськраді необхідно створити робочу групу з представників органів місцевого самоврядування, ветеринарної служби міста та зоозахисних громадських організацій, розробити Програму охорони тварин і здійснювати регулювання їх чисельності.

Також наявна ідея розробити Положення про притулок для тварин та виділити 500 тис. грн. на проведення масової стерилізації бездомних чотирилапих мешканців міста.

Нагадаємо, п'ятого березня у Кривому Розі посеред вулиці на молоду матір напала зграя безпритульних псів. Із рваним ранами ніг потерпіла потрапила в лікарню.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...