App Store Google Play

Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

12.05.2017 19:00
Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

У Дніпрі спільними зусиллями волонтерам та мешканцям міста все-таки вдалося зібрати «захмарні» кошти на купівлю нейросонографу для дитячої лікарні №5. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Біржі Благодійності «ДоброДій» Владислава Миколюк.

«Декілька годин тому була поставлена фінальна крапка у зборі коштів на єдиний нейросонограф для 5 дитячої лікарні. 324 000 грн зібрані, а це означає, що вже за пару тижнів унікальний і безпечний аналог УЗД почне безкоштовно обстежувати крихіток відділення неврології та виявляти патології мозку на ранніх етапах життя немовляти, коли все ще можливо виправити і малятко не стане пожиттєвим інвалідом», - зазначила у мережі волонтерка Влада Миколюк шостого травня.

Збір коштів на медичний прилад проходив у декілька етапів. Основна частина грошей – 219 тисяч грн, була зібрана під час Благодійного чаювання з відомими дніпрянами. Його продовженням стала Неформальна зустріч з Дмитром Дубілетом, де зібрали ще майже вісім тисяч гривень.

Вирішальну крапку у цій справі поставив таємний друг Благодійної Біржі «ДоброДій» дніпрянин Стас, який перерахував значну частину коштів.

«Одного разу він за свій рахунок придбав дефібрилятор, який сьогодні «запускає» серця у дніпровській кардіології. З того часу Стас активно підтримує й інші благодійні проекти», - додала Владислава Миколюк.

Зазначимо, збір коштів на найросонограф був ініційований Благодійною Біржою «ДоброДій» і фондом Kiddo, та активно підтриманий жителями Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...