App Store Google Play

Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

12.05.2017 19:00
Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

У Дніпрі спільними зусиллями волонтерам та мешканцям міста все-таки вдалося зібрати «захмарні» кошти на купівлю нейросонографу для дитячої лікарні №5. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Біржі Благодійності «ДоброДій» Владислава Миколюк.

«Декілька годин тому була поставлена фінальна крапка у зборі коштів на єдиний нейросонограф для 5 дитячої лікарні. 324 000 грн зібрані, а це означає, що вже за пару тижнів унікальний і безпечний аналог УЗД почне безкоштовно обстежувати крихіток відділення неврології та виявляти патології мозку на ранніх етапах життя немовляти, коли все ще можливо виправити і малятко не стане пожиттєвим інвалідом», - зазначила у мережі волонтерка Влада Миколюк шостого травня.

Збір коштів на медичний прилад проходив у декілька етапів. Основна частина грошей – 219 тисяч грн, була зібрана під час Благодійного чаювання з відомими дніпрянами. Його продовженням стала Неформальна зустріч з Дмитром Дубілетом, де зібрали ще майже вісім тисяч гривень.

Вирішальну крапку у цій справі поставив таємний друг Благодійної Біржі «ДоброДій» дніпрянин Стас, який перерахував значну частину коштів.

«Одного разу він за свій рахунок придбав дефібрилятор, який сьогодні «запускає» серця у дніпровській кардіології. З того часу Стас активно підтримує й інші благодійні проекти», - додала Владислава Миколюк.

Зазначимо, збір коштів на найросонограф був ініційований Благодійною Біржою «ДоброДій» і фондом Kiddo, та активно підтриманий жителями Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...