App Store Google Play

Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

12.05.2017 19:00
Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

У Дніпрі спільними зусиллями волонтерам та мешканцям міста все-таки вдалося зібрати «захмарні» кошти на купівлю нейросонографу для дитячої лікарні №5. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Біржі Благодійності «ДоброДій» Владислава Миколюк.

«Декілька годин тому була поставлена фінальна крапка у зборі коштів на єдиний нейросонограф для 5 дитячої лікарні. 324 000 грн зібрані, а це означає, що вже за пару тижнів унікальний і безпечний аналог УЗД почне безкоштовно обстежувати крихіток відділення неврології та виявляти патології мозку на ранніх етапах життя немовляти, коли все ще можливо виправити і малятко не стане пожиттєвим інвалідом», - зазначила у мережі волонтерка Влада Миколюк шостого травня.

Збір коштів на медичний прилад проходив у декілька етапів. Основна частина грошей – 219 тисяч грн, була зібрана під час Благодійного чаювання з відомими дніпрянами. Його продовженням стала Неформальна зустріч з Дмитром Дубілетом, де зібрали ще майже вісім тисяч гривень.

Вирішальну крапку у цій справі поставив таємний друг Благодійної Біржі «ДоброДій» дніпрянин Стас, який перерахував значну частину коштів.

«Одного разу він за свій рахунок придбав дефібрилятор, який сьогодні «запускає» серця у дніпровській кардіології. З того часу Стас активно підтримує й інші благодійні проекти», - додала Владислава Миколюк.

Зазначимо, збір коштів на найросонограф був ініційований Благодійною Біржою «ДоброДій» і фондом Kiddo, та активно підтриманий жителями Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...