App Store Google Play

Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

12.05.2017 19:00
Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

У Дніпрі спільними зусиллями волонтерам та мешканцям міста все-таки вдалося зібрати «захмарні» кошти на купівлю нейросонографу для дитячої лікарні №5. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Біржі Благодійності «ДоброДій» Владислава Миколюк.

«Декілька годин тому була поставлена фінальна крапка у зборі коштів на єдиний нейросонограф для 5 дитячої лікарні. 324 000 грн зібрані, а це означає, що вже за пару тижнів унікальний і безпечний аналог УЗД почне безкоштовно обстежувати крихіток відділення неврології та виявляти патології мозку на ранніх етапах життя немовляти, коли все ще можливо виправити і малятко не стане пожиттєвим інвалідом», - зазначила у мережі волонтерка Влада Миколюк шостого травня.

Збір коштів на медичний прилад проходив у декілька етапів. Основна частина грошей – 219 тисяч грн, була зібрана під час Благодійного чаювання з відомими дніпрянами. Його продовженням стала Неформальна зустріч з Дмитром Дубілетом, де зібрали ще майже вісім тисяч гривень.

Вирішальну крапку у цій справі поставив таємний друг Благодійної Біржі «ДоброДій» дніпрянин Стас, який перерахував значну частину коштів.

«Одного разу він за свій рахунок придбав дефібрилятор, який сьогодні «запускає» серця у дніпровській кардіології. З того часу Стас активно підтримує й інші благодійні проекти», - додала Владислава Миколюк.

Зазначимо, збір коштів на найросонограф був ініційований Благодійною Біржою «ДоброДій» і фондом Kiddo, та активно підтриманий жителями Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...