App Store Google Play

Україна та Німеччина оголосили про співпрацю у правозахисній сфері

12.05.2017 17:20
Україна та Німеччина оголосили про співпрацю у правозахисній сфері

Німеччина вирішила підтримати Україну на шляху становлення правового суспільства. Про це сьогодні, 12 травня, під час прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» повідомив генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Мессингер, інформує Дніпроград.

 «Україні необхідно будувати громадянське суспільство. Майдан, який ми бачили, - це вже демократична культура. Важливо об’єднати усі частини країни разом, повинен існувати цілісний народ. Не можна оминути правову сферу у даному випадку, тому Німеччина надає фінансову підтримку українським правозахисним організаціям, та підіймає питання про грубі порушення прав людини у східних регіонах України», - говорить консул Вольфганг Мессингер.

Сьогодні, 12 травня, дві українські правозахисні організації, а саме «Чугуївська правозахисна група» та «Східна правозахисна група», за підтримки Федеративної Республіки, підписали меморандум про співробітництво. Він передбачає об’єднання зусиль сторін задля розвитку правової сфери в Україні.

«Насправді меморандум був підготовлений вже давно, рік лежав у шухляді. Коли Німеччина оголосила конкурс на підтримку правозахисних проектів, я з моїм колегою вирішили податися на нього. Конкурс виграли, тож від сьогодні починаємо співробітництво», - зазначає юрист та український правозахисний діяч організації «Східна правозахисна група» Павло Лисянський.

Співробітництво передбачає боротьбу з корупцією, моніторингову роботу щодо додержання прав та свобод людини, здійснення заходів по боротьбі з політичним популізмом, захист бідних верств населення, їх доступ до правосуддя.

Особливо увага приділятиметься захисту прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема, здійснюватиметься правовий нагляд за забезпеченням переселенців місцем проживання, наданням пільг та своєчасної виплати пенсій. Також правозахисні організації продовжать свою активну діяльність з захисту осіб, які проживають на непідконтрольній Україні території.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...