App Store Google Play

Україна та Німеччина оголосили про співпрацю у правозахисній сфері

12.05.2017 17:20
Україна та Німеччина оголосили про співпрацю у правозахисній сфері

Німеччина вирішила підтримати Україну на шляху становлення правового суспільства. Про це сьогодні, 12 травня, під час прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» повідомив генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Мессингер, інформує Дніпроград.

 «Україні необхідно будувати громадянське суспільство. Майдан, який ми бачили, - це вже демократична культура. Важливо об’єднати усі частини країни разом, повинен існувати цілісний народ. Не можна оминути правову сферу у даному випадку, тому Німеччина надає фінансову підтримку українським правозахисним організаціям, та підіймає питання про грубі порушення прав людини у східних регіонах України», - говорить консул Вольфганг Мессингер.

Сьогодні, 12 травня, дві українські правозахисні організації, а саме «Чугуївська правозахисна група» та «Східна правозахисна група», за підтримки Федеративної Республіки, підписали меморандум про співробітництво. Він передбачає об’єднання зусиль сторін задля розвитку правової сфери в Україні.

«Насправді меморандум був підготовлений вже давно, рік лежав у шухляді. Коли Німеччина оголосила конкурс на підтримку правозахисних проектів, я з моїм колегою вирішили податися на нього. Конкурс виграли, тож від сьогодні починаємо співробітництво», - зазначає юрист та український правозахисний діяч організації «Східна правозахисна група» Павло Лисянський.

Співробітництво передбачає боротьбу з корупцією, моніторингову роботу щодо додержання прав та свобод людини, здійснення заходів по боротьбі з політичним популізмом, захист бідних верств населення, їх доступ до правосуддя.

Особливо увага приділятиметься захисту прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема, здійснюватиметься правовий нагляд за забезпеченням переселенців місцем проживання, наданням пільг та своєчасної виплати пенсій. Також правозахисні організації продовжать свою активну діяльність з захисту осіб, які проживають на непідконтрольній Україні території.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...