App Store Google Play

У Дніпрі за ініціативи учасника АТО відкриють центр матері та дитини

12.05.2017 11:00
У Дніпрі за ініціативи учасника АТО відкриють центр матері та дитини

У Дніпрі на базі платформи «Територія розвитку» відкривається перший безкоштовний простір для матусь з дітьми та вагітних підлітків. «Family room», так зване «Сімейне гніздечко», стане місцем не тільки відпочинку, а й допоможе породіллі соціально адаптуватися. Про це учора, 11 травня, повідомили на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

Ідея проекту сімейного центру належить Ігорю Сулимі – учаснику АТО, який пройшов Іловайський котел та знайшов своє сімейне щастя в Дніпрі. Зараз він одружений на Оксані – дніпровській волонтерці, голові ГО «Спільними зусиллями».

«Я був в АТО. Мене поранили… Коли я лежав та стікав кров’ю, я подумав: якщо я повернуся живим, обов’язково створю сім’ю. Я хочу дитину, дружину, родину. Так сталося, що потім я потрапив до лікарні, і, саме там зустрів свою долю – волонтерку Оксану. Ми одружилися і на День Незалежності у нас народилася донечка», - розповідає Ігор Сулима.

Їх донечці Зоряні 24 серпня виповниться рік. Своїм сімейним щастям Ігор і його родина хочуть ділитися з усіма - саме так і виникла ідея створення «Family room».

«Сьогодні так мало центрів, які б допомагали родині на всіх її етапах. Тому ми відкриваємо абсолютно безкоштовний простір для мам з маленькими дітками, де вони зможуть разом відпочивати. За дітками будуть наглядати також досвідчені спеціалісти, тож, мама, відволікшись, може не хвилюватися за безпеку дитини. До того ж, кожна матуся матиме змогу поспілкуватися з психологом. Допомога надаватиметься і вагітним підліткам, які часто покинуті на призволяще», - зазначає Оксана Сулима.

За її словами, «Family room» функціонуватиме абсолютно безкоштовно на благодійні кошти, вхід буде вільним. Відкриття простору відбудеться 20 травня за адресою: пр. Слобожанський 29.

Теги: центр, АТО, мама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...