App Store Google Play

У Дніпрі за ініціативи учасника АТО відкриють центр матері та дитини

12.05.2017 11:00
У Дніпрі за ініціативи учасника АТО відкриють центр матері та дитини

У Дніпрі на базі платформи «Територія розвитку» відкривається перший безкоштовний простір для матусь з дітьми та вагітних підлітків. «Family room», так зване «Сімейне гніздечко», стане місцем не тільки відпочинку, а й допоможе породіллі соціально адаптуватися. Про це учора, 11 травня, повідомили на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

Ідея проекту сімейного центру належить Ігорю Сулимі – учаснику АТО, який пройшов Іловайський котел та знайшов своє сімейне щастя в Дніпрі. Зараз він одружений на Оксані – дніпровській волонтерці, голові ГО «Спільними зусиллями».

«Я був в АТО. Мене поранили… Коли я лежав та стікав кров’ю, я подумав: якщо я повернуся живим, обов’язково створю сім’ю. Я хочу дитину, дружину, родину. Так сталося, що потім я потрапив до лікарні, і, саме там зустрів свою долю – волонтерку Оксану. Ми одружилися і на День Незалежності у нас народилася донечка», - розповідає Ігор Сулима.

Їх донечці Зоряні 24 серпня виповниться рік. Своїм сімейним щастям Ігор і його родина хочуть ділитися з усіма - саме так і виникла ідея створення «Family room».

«Сьогодні так мало центрів, які б допомагали родині на всіх її етапах. Тому ми відкриваємо абсолютно безкоштовний простір для мам з маленькими дітками, де вони зможуть разом відпочивати. За дітками будуть наглядати також досвідчені спеціалісти, тож, мама, відволікшись, може не хвилюватися за безпеку дитини. До того ж, кожна матуся матиме змогу поспілкуватися з психологом. Допомога надаватиметься і вагітним підліткам, які часто покинуті на призволяще», - зазначає Оксана Сулима.

За її словами, «Family room» функціонуватиме абсолютно безкоштовно на благодійні кошти, вхід буде вільним. Відкриття простору відбудеться 20 травня за адресою: пр. Слобожанський 29.

Теги: центр, АТО, мама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...