App Store Google Play

Досягнення Дніпра оцінили на європейському рівні

12.05.2017 16:20
Досягнення Дніпра оцінили на європейському рівні

12 травня під час загального зібрання членів Асоціації агентств місцевої демократії (ALDA) у м.Торунь (Польща) відбулась презентація міста Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Агенство розвитку Дніпра.

ALDA (Європейська Асоціація Місцевої демократії) є неурядовою організацією, яка займається просуванням ефективного управління. Асоціація спеціалізується на заходах, які сприяють розвитку співпраці між місцевими органами влади та громадськістю. Дніпро став членом ALDA у 2017 році.

«Отримати запрошення від президента ALDA Оріано Оточана місту, яке ще лише наприкінці січня цього року першим в Україні здобуло членство у міжнародній Асоціації агенцій місцевої демократії – яскраве свідчення відношення до тих якісних змін не лише в економічній сфері, а й у міжнародному напрямі, які разом з командою за цей короткий строк демонструє очільник Дніпра Борис Філатов. Отже, взяті при підписанні меморандуму про співпрацю зобов’язання виконуються не на папері, а справами. А сподівання генерального секретаря Асоціації Антонелли Вальморбіди на те, що початок членства Дніпра в ALDA стане важливим етапом розвитку міста, надасть місту певного статусу з особливими повноваженнями серед членів ALDA, цілком виправдані», - зазначив Володимир Панченко, директор «Агентства розвитку Дніпра», який безпосередньо презентував інвестиційний потенціал міста. 

Згідно з документом, сторони об’єднали зусилля, зокрема, для створення платформи забезпечення співпраці, діалогу, обміну досвідом та найкращими практиками розвитку місцевої демократії. Спільна робота також посприяла міжкультурному та міжетнічному діалогу в місті, розвитку регіональної та європейської співпраці та контролю за дотриманням прав людини.

«Члени ALDA були приємно вражені не лише місцевим колоритом, соціокультурним надбанням, але й темпами розвитку, запропонованим портфелем інвестиційних проектів, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра». Було багато запитань про те, як насправді живе місто, коли недалеко йде війна. Адже багато учасників – представники балканських країн, і вони переживали подібну ситуацію 20 років тому. За результатами декількох ґрунтовних перемовин незабаром ми чекаємо у Дніпрі на колег – представників аналогічних «Агентству розвитку Дніпра» інституцій, а також європейських організацій, що займаються підготовкою кадрів, які висловили побажання на власні очі побачите те, що дніпровська делегація презентувала у м. Торунь (Польща). Зокрема, Центр розвитку міста Ново Место з Словенії. Директор Франці Братковіч буде у Дніпрі ближчим часом з воркшопом, як готувати бізнес-плани, щоб вигравати конкурси на залучення інвестицій від європейських організацій. Дістали попередніх домовленостей з Монікою Верцулою, директором міжнародного центру розвитку м. Падуа (Італія), про можливість тісної співпраці у напрямку підготовки професійних робітників у сфері роботизації і аерокосмічній сфері», – ділиться враженнями Володимир Панченко.

Найголовніший висновок – члени ALDA готові ділитися своїм досвідом із колегами з Дніпра. Отже, нетворкінг між партнерами з східноєвропейських і західноєвропейських країн продовжуватиметься на ґрунтовній основі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...