App Store Google Play

Досягнення Дніпра оцінили на європейському рівні

12.05.2017 16:20
Досягнення Дніпра оцінили на європейському рівні

12 травня під час загального зібрання членів Асоціації агентств місцевої демократії (ALDA) у м.Торунь (Польща) відбулась презентація міста Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Агенство розвитку Дніпра.

ALDA (Європейська Асоціація Місцевої демократії) є неурядовою організацією, яка займається просуванням ефективного управління. Асоціація спеціалізується на заходах, які сприяють розвитку співпраці між місцевими органами влади та громадськістю. Дніпро став членом ALDA у 2017 році.

«Отримати запрошення від президента ALDA Оріано Оточана місту, яке ще лише наприкінці січня цього року першим в Україні здобуло членство у міжнародній Асоціації агенцій місцевої демократії – яскраве свідчення відношення до тих якісних змін не лише в економічній сфері, а й у міжнародному напрямі, які разом з командою за цей короткий строк демонструє очільник Дніпра Борис Філатов. Отже, взяті при підписанні меморандуму про співпрацю зобов’язання виконуються не на папері, а справами. А сподівання генерального секретаря Асоціації Антонелли Вальморбіди на те, що початок членства Дніпра в ALDA стане важливим етапом розвитку міста, надасть місту певного статусу з особливими повноваженнями серед членів ALDA, цілком виправдані», - зазначив Володимир Панченко, директор «Агентства розвитку Дніпра», який безпосередньо презентував інвестиційний потенціал міста. 

Згідно з документом, сторони об’єднали зусилля, зокрема, для створення платформи забезпечення співпраці, діалогу, обміну досвідом та найкращими практиками розвитку місцевої демократії. Спільна робота також посприяла міжкультурному та міжетнічному діалогу в місті, розвитку регіональної та європейської співпраці та контролю за дотриманням прав людини.

«Члени ALDA були приємно вражені не лише місцевим колоритом, соціокультурним надбанням, але й темпами розвитку, запропонованим портфелем інвестиційних проектів, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра». Було багато запитань про те, як насправді живе місто, коли недалеко йде війна. Адже багато учасників – представники балканських країн, і вони переживали подібну ситуацію 20 років тому. За результатами декількох ґрунтовних перемовин незабаром ми чекаємо у Дніпрі на колег – представників аналогічних «Агентству розвитку Дніпра» інституцій, а також європейських організацій, що займаються підготовкою кадрів, які висловили побажання на власні очі побачите те, що дніпровська делегація презентувала у м. Торунь (Польща). Зокрема, Центр розвитку міста Ново Место з Словенії. Директор Франці Братковіч буде у Дніпрі ближчим часом з воркшопом, як готувати бізнес-плани, щоб вигравати конкурси на залучення інвестицій від європейських організацій. Дістали попередніх домовленостей з Монікою Верцулою, директором міжнародного центру розвитку м. Падуа (Італія), про можливість тісної співпраці у напрямку підготовки професійних робітників у сфері роботизації і аерокосмічній сфері», – ділиться враженнями Володимир Панченко.

Найголовніший висновок – члени ALDA готові ділитися своїм досвідом із колегами з Дніпра. Отже, нетворкінг між партнерами з східноєвропейських і західноєвропейських країн продовжуватиметься на ґрунтовній основі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...