App Store Google Play

Досягнення Дніпра оцінили на європейському рівні

12.05.2017 16:20
Досягнення Дніпра оцінили на європейському рівні

12 травня під час загального зібрання членів Асоціації агентств місцевої демократії (ALDA) у м.Торунь (Польща) відбулась презентація міста Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Агенство розвитку Дніпра.

ALDA (Європейська Асоціація Місцевої демократії) є неурядовою організацією, яка займається просуванням ефективного управління. Асоціація спеціалізується на заходах, які сприяють розвитку співпраці між місцевими органами влади та громадськістю. Дніпро став членом ALDA у 2017 році.

«Отримати запрошення від президента ALDA Оріано Оточана місту, яке ще лише наприкінці січня цього року першим в Україні здобуло членство у міжнародній Асоціації агенцій місцевої демократії – яскраве свідчення відношення до тих якісних змін не лише в економічній сфері, а й у міжнародному напрямі, які разом з командою за цей короткий строк демонструє очільник Дніпра Борис Філатов. Отже, взяті при підписанні меморандуму про співпрацю зобов’язання виконуються не на папері, а справами. А сподівання генерального секретаря Асоціації Антонелли Вальморбіди на те, що початок членства Дніпра в ALDA стане важливим етапом розвитку міста, надасть місту певного статусу з особливими повноваженнями серед членів ALDA, цілком виправдані», - зазначив Володимир Панченко, директор «Агентства розвитку Дніпра», який безпосередньо презентував інвестиційний потенціал міста. 

Згідно з документом, сторони об’єднали зусилля, зокрема, для створення платформи забезпечення співпраці, діалогу, обміну досвідом та найкращими практиками розвитку місцевої демократії. Спільна робота також посприяла міжкультурному та міжетнічному діалогу в місті, розвитку регіональної та європейської співпраці та контролю за дотриманням прав людини.

«Члени ALDA були приємно вражені не лише місцевим колоритом, соціокультурним надбанням, але й темпами розвитку, запропонованим портфелем інвестиційних проектів, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра». Було багато запитань про те, як насправді живе місто, коли недалеко йде війна. Адже багато учасників – представники балканських країн, і вони переживали подібну ситуацію 20 років тому. За результатами декількох ґрунтовних перемовин незабаром ми чекаємо у Дніпрі на колег – представників аналогічних «Агентству розвитку Дніпра» інституцій, а також європейських організацій, що займаються підготовкою кадрів, які висловили побажання на власні очі побачите те, що дніпровська делегація презентувала у м. Торунь (Польща). Зокрема, Центр розвитку міста Ново Место з Словенії. Директор Франці Братковіч буде у Дніпрі ближчим часом з воркшопом, як готувати бізнес-плани, щоб вигравати конкурси на залучення інвестицій від європейських організацій. Дістали попередніх домовленостей з Монікою Верцулою, директором міжнародного центру розвитку м. Падуа (Італія), про можливість тісної співпраці у напрямку підготовки професійних робітників у сфері роботизації і аерокосмічній сфері», – ділиться враженнями Володимир Панченко.

Найголовніший висновок – члени ALDA готові ділитися своїм досвідом із колегами з Дніпра. Отже, нетворкінг між партнерами з східноєвропейських і західноєвропейських країн продовжуватиметься на ґрунтовній основі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...