App Store Google Play

Чоловік Яніки Мерило презентував фотовиставку у Дніпрі

12.05.2017 15:20
Чоловік Яніки Мерило презентував фотовиставку у Дніпрі

У приміщенні ДніпроОДА відкрилася виставка естонського фотографа Джека Девента «Зірки з України». На знімках – знаменитості українського балету, які виступають на міжнародних сценах. Автор фотографує у провідних оперних та балетних театрах і є одним із найбільш публікованих у світі. Виставка експонуватиметься два тижні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Сьогодні в холі ДніпроОДА незвичайна виставка. На фото – люди, які народилися в Україні та виступають у балетних трупах по всьому світові. Вони – у моменти танцю або репетиції. Приємно, що герої фото навчалися балетному мистецтву в Україні», – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Останнім часом Джек Девент знімав балет у більш ніж 20 провідних театрах світу, зокрема, New York Lincoln Center і Deutsche Opera. Його фотоапарат фіксував мистецтво танцю таких зірок, як Дороті Жильбер, Світлана Захарова, Сергій Полунін, Наталя Осіпова, Уляна Лопаткіна, Сара Лемб, Тамара Рохо.

«Дніпро – культурна столиця України. Подумали, чому б тут не зробити виставку. Я зрозумів, що супер-балерини – з України, до того ж – із Дніпра, – каже Джек Девент. – Балет це красиво, і я люблю його з дитинства. Коли став фотографом, поєднав ці дві любові».

Джек Девент – творчий псевдонім фотографа. В Естонії він знаний як Яак Еннусте. Його фото використовують такі популярні видання, як Dance Europe, Dans Tidingen, Russian Vogue, BBC Proms Magazine.

«Балет знімати не просто. Роблю знімків багато – натомість мало виходить. У балеті свої канони – все має бути правильно. Але складність не тільки в цьому. Кожен рух – тільки один раз. Не зловив момент – і все», – розказав про особливості своєї роботи фотограф.

Незабаром виставка експонуватиметься в Центрі надання адмінпослуг Дніпра (ТЦ «Наша правда»). Потім автор передасть фото Дніпровському театру опери та балету.

«Джек Девент відвідав в оперному театрі прем’єру «Кармен і Хозе». Сподіваюся, скоро побачимо фото наших артистів», – розповіла завідувачка літературною частиною театру опери і балету Дніпра Майя Лєбєдєва.

Місце проведення виставки: Дніпро, пр. О. Поля,1, облдержадміністрація, 1-й поверх, хол. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...