App Store Google Play

Сьогодні Президія розбиратиметься в інциденті, яке сколихнуло Дніпро дев'ятого травня

11.05.2017 08:30
Сьогодні Президія розбиратиметься в інциденті, яке сколихнуло Дніпро дев'ятого травня

Сьогодні, 11 травня, у зв’язку з протиправними вчинками дніпровської поліції у День Перемоги, о 13:00 відбудеться екстрене засідання Президії Дніпропетровської обласної ради. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Дніпропетровської обласної ради Павло Хазан, передає Дніпроград.

Дії дніпровської поліції викликали великий резонанс, тому за вимогою керівників фракцій, які складають демократичну більшість обласної ради, сьогодні збереться Президія Дніпропетровської обласної ради. Питання, що будуть винесені на обговорення стосуватимуться шляхів виявлення та можливості заборони діяльності громадських організацій, що несуть загрозу територіальній цілісності України, оскільки спрямовані на підрив державності.

Також Президія обговорюватиме інформаціяю про стан розслідування від керівників СБУ, поліції та прокуратури, а також проконтролює розслідування справи побиття АТОвців.

«Ми маємо зробити все, аби більше такого не трапилося ані в Дніпрі, ані в державі. Тому ми будемо мати публічний контроль за розслідуванням справи. Винні мають бути покарані», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Нагадуємо, що дев’ятого травня на проспекті Яворницього, під час проходження колони на чолі з народним депутатом від Опозиційного блоку Олександром Вілкулом, сталась бійка між поліцією міста та ветеранами війни на Сході. 

У той же день поліцією було жорстоко затримано 13 активістів ВГО «С14», що сповідує український націоналізм. По відношенню до активістів, правоохоронці діяли надзвичайно жорстоко: приблизно п'ять осіб били одного активіста.

Як наслідок, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відреагував на інцидент: керівництво поліції Дніпра та області звільнено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...