App Store Google Play

Сьогодні Президія розбиратиметься в інциденті, яке сколихнуло Дніпро дев'ятого травня

11.05.2017 08:30
Сьогодні Президія розбиратиметься в інциденті, яке сколихнуло Дніпро дев'ятого травня

Сьогодні, 11 травня, у зв’язку з протиправними вчинками дніпровської поліції у День Перемоги, о 13:00 відбудеться екстрене засідання Президії Дніпропетровської обласної ради. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Дніпропетровської обласної ради Павло Хазан, передає Дніпроград.

Дії дніпровської поліції викликали великий резонанс, тому за вимогою керівників фракцій, які складають демократичну більшість обласної ради, сьогодні збереться Президія Дніпропетровської обласної ради. Питання, що будуть винесені на обговорення стосуватимуться шляхів виявлення та можливості заборони діяльності громадських організацій, що несуть загрозу територіальній цілісності України, оскільки спрямовані на підрив державності.

Також Президія обговорюватиме інформаціяю про стан розслідування від керівників СБУ, поліції та прокуратури, а також проконтролює розслідування справи побиття АТОвців.

«Ми маємо зробити все, аби більше такого не трапилося ані в Дніпрі, ані в державі. Тому ми будемо мати публічний контроль за розслідуванням справи. Винні мають бути покарані», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Нагадуємо, що дев’ятого травня на проспекті Яворницього, під час проходження колони на чолі з народним депутатом від Опозиційного блоку Олександром Вілкулом, сталась бійка між поліцією міста та ветеранами війни на Сході. 

У той же день поліцією було жорстоко затримано 13 активістів ВГО «С14», що сповідує український націоналізм. По відношенню до активістів, правоохоронці діяли надзвичайно жорстоко: приблизно п'ять осіб били одного активіста.

Як наслідок, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відреагував на інцидент: керівництво поліції Дніпра та області звільнено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...