App Store Google Play

Криворіжці влаштували мітинг за підвищення зарплатні на "АрселорМіттал"

11.05.2017 14:20
Криворіжці влаштували мітинг за підвищення зарплатні на "АрселорМіттал"

11 травня о 8:00 біля колишнього монумента «Криворіжсталі» зібралося понад тисячу містян, які працюють на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг». Люди вимагають підвищення зарплат і поліпшення умов праці. Колона мітингувальників прийшла до будівлі адміністрації, люди погрожують зупинити виробництво. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Перший міський.

На наймасовіший страйк вийшло понад 1000 осіб. Всі вони - співробітники комбінату «АрселорМіттал». Головна вимога - підвищення заробітної плати. Крім цього, працівники підприємства висловили невдоволення умовами праці. «Вимагаємо поліпшити медичну страховку», «За двоих я стал пахать – меньше стал я получать», «Ми незадоволені низькою зарплатою» - транспаранти з такими текстовиками тримали учасники мітингу.

Працівники «Арселору» великою колоною пішли до будівлі адміністрації підприємства. Вони вимагали, щоб з ними поговорив генеральний директор і керівництво комбінату. 12 осіб вирушили в адмінбудівлю, щоб домогтися переговорів з Парамжітом Калоном. Представники «Арселору» заявили, що гендиректор знаходиться в Лондоні і не може вийти на зв'язок. Також, за їхніми словами, він запропонував до 19 травня створити робочу групу з вирішення питання про зарплату.

Співробітники підприємства загрожують зупинити виробництво, оголосити масове голодування, а акцію протесту продовжити до тих пір, поки їм не піднімуть зарплату. За порядком на акції стежить кілька десятків правоохоронців.

Нагадаємо страйк шахтарів почалися 4 травня. Спочатку із забою не вийшли працівники чотирьох шахт «Кривбасзалізрудкому». Через добу люди припинили страйк після того, як їм пообіцяли підняти зарплату.

Потім, 6 травня, приклад наслідували їх колеги з шахти «Артем-1». А 10 травня шахтарі «Сухої Балки» почали страйк, відмовляючись виходити на поверхню. Гірники вимагають, щоб їм платили по 1 тис. доларів США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...