App Store Google Play

Криворіжці влаштували мітинг за підвищення зарплатні на "АрселорМіттал"

11.05.2017 14:20
Криворіжці влаштували мітинг за підвищення зарплатні на "АрселорМіттал"

11 травня о 8:00 біля колишнього монумента «Криворіжсталі» зібралося понад тисячу містян, які працюють на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг». Люди вимагають підвищення зарплат і поліпшення умов праці. Колона мітингувальників прийшла до будівлі адміністрації, люди погрожують зупинити виробництво. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Перший міський.

На наймасовіший страйк вийшло понад 1000 осіб. Всі вони - співробітники комбінату «АрселорМіттал». Головна вимога - підвищення заробітної плати. Крім цього, працівники підприємства висловили невдоволення умовами праці. «Вимагаємо поліпшити медичну страховку», «За двоих я стал пахать – меньше стал я получать», «Ми незадоволені низькою зарплатою» - транспаранти з такими текстовиками тримали учасники мітингу.

Працівники «Арселору» великою колоною пішли до будівлі адміністрації підприємства. Вони вимагали, щоб з ними поговорив генеральний директор і керівництво комбінату. 12 осіб вирушили в адмінбудівлю, щоб домогтися переговорів з Парамжітом Калоном. Представники «Арселору» заявили, що гендиректор знаходиться в Лондоні і не може вийти на зв'язок. Також, за їхніми словами, він запропонував до 19 травня створити робочу групу з вирішення питання про зарплату.

Співробітники підприємства загрожують зупинити виробництво, оголосити масове голодування, а акцію протесту продовжити до тих пір, поки їм не піднімуть зарплату. За порядком на акції стежить кілька десятків правоохоронців.

Нагадаємо страйк шахтарів почалися 4 травня. Спочатку із забою не вийшли працівники чотирьох шахт «Кривбасзалізрудкому». Через добу люди припинили страйк після того, як їм пообіцяли підняти зарплату.

Потім, 6 травня, приклад наслідували їх колеги з шахти «Артем-1». А 10 травня шахтарі «Сухої Балки» почали страйк, відмовляючись виходити на поверхню. Гірники вимагають, щоб їм платили по 1 тис. доларів США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...