App Store Google Play

У Дніпрі вимагали неупередженого розслідування дій поліцейських 9 травня

10.05.2017 21:00
У Дніпрі вимагали неупередженого розслідування дій поліцейських 9 травня

У Дніпрі активісти й учасники бойових дій на сході України пікетують будівлю обласної поліції, вимагаючи відкриття кримінальних проваджень і неупередженого розслідування дій поліції 9 травня. Про це повідомляє Дніпроград місця подій.

У руках учасники акції, яких зібралось кілька десятків, тримають синьо-жовті прапори, а також плакати з написами «Тітушок» на нари!», «Розслідування!», «Поліція з народом чи Вілкулом уродом?».

«У зв’язку з тим, що опівдні стало відомо про звільнення керівництва ГУНП області та міста, ми прийшли з конкретними вимогами з’ясувати, який підрозділ бив учасників АТО, чому вони сприяли тим “спортсменам”, які були залучені «Опоблоком», і чому вони разом застосовували неадекватну фізичну силу до учасників АТО», - озвучив свою позицію Громадському ТБ Дніпро учасник бойових дій Ігор Куликовський.

До мітингувальників вийшов Голова національної поліції України Сергій Князев, який запевнив, що протягом місяця будуть проведені службові розлідування стосовно всіх фактів, про які заявляють потерпілі 9 травня. Також очільник НПУ закликав звертатися до прокуратури з конкретними заявами, проходити судово-медичну експертизу та відстоювати свої права, вказуючи на поруження правоохоронців чи перевищення ними повноважень.

Водночас виступаючи перед присутніми народний депутат Андрій Денисенко, який зазначив, що сувора реальність має об'єднати патріотичні сили, розпорошені в силу різних причин, а швидка реакція керівництва МВС дарує надію на об'єктивне розслідування подій 9 травня та ідентифікацію і покарання винних у провокаціях.

"Єдність Дніпра, єдність патріотичних сил, єдність українців - це головна запорука безпеки і головна перепона російському реваншу в нашому місті. Ми маємо бути сильні і ми маємо бути разом. Ми бачили, що представники місцевої поліції перетворилися на посібників провокаторів, захищали тих тітушок, хто бив захисників України і патріотів нашої держави. Це, поза всяким сумнівом, ганебний факт, який привернув увагу цілої країни. Честь і хвала дніпрянам, які не зрадили світлу пам'ять козацької слави. Саме під тиском громадськості, демонструючи здоровий глузд та державницьку позицію, керівництво МВС та ГПУ вжило конкретних заходів, аби усунути від посад людей, які не впоралися з захистом громадського порядку. Але цього замало. Ми стали свідками дій злочинного угруповання у складі "тітушок" Вілкула та окремих преставників МВС. Ці представники мають бути ідентифіковані та притягнуті до кримінальної відповідальності", - наголосив у своєму виступі Денисенко.

В ході мітингу також було створено робочу групу по взаємодії з правоохоронними органами, до якої включені преставники громадських та ветеранських організацій. Повний перелік функцій цієї групи не був озвучений, але вона, крім іншого буде контролювати хід службового рослідування щодо подій 9 травня.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков 10 травня заявив про звільнення керівника головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Ігоря Репешка й керівника поліції Дніпра Андрія Бідила, а також заступників щодо забезпечення громадської безпеки через сутички під час акцій 9 травня в місті.

Керівником Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області сьогодні призначили Віталія Глуховерю, який раніше вже очолював обласне управління поліції.

Заступником Глуховері з громадської безпеки призначили керівника патрульної поліції міста Володимира Богоніса.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....