App Store Google Play

У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету, присвячену Дню пам'яті та примирення

10.05.2017 08:30
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету, присвячену Дню пам'яті та примирення

9 травня у Дніпрі відбулася легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам'яті та примирення. Спортивне свято зібрало близько 1,5 тис. учасників, серед яких – школярі, учні професійно-технічних училищ, студенти технікумів, вищих навчальних закладів, а також представники різних спортивних клубів.

Уперше цю естафету провели в Дніпрі ще 25 жовтня 1944 року з ініціативи газет «Зоря» і «Дніпровська правда».  Тоді в ній взяли участь понад 15 тис. осіб, які бігли по центральному проспекту міста, розгромленому війною. Відтоді захід відбувається щороку і став доброю спортивною традицією. Привітав бігунів заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Естафета насамперед присвячується ветеранам Другої світової війни, які здобули для усіх нас перемогу та відстояли мир. Цим заходом ми засвідчуємо їм свою вдячність і повагу. Сьогодні участь у забігах бере молоде покоління, символічно приймаючи естафету від учасників заходу 1944 року. Це не просто змагання, а естафета примирення та перемоги. Дуже важливо про це пам'ятати, особливо в нинішній ситуації», – сказав Олександр Шикуленко.

Також до всіх присутніх звернулася президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова. «Біжимо сьогодні за мир в усьому світі, і, зокрема, в Україні. Ця легкоатлетична естафета – яскравий масовий захід, свято спорту, здоров'я, сили духу. Усім гарного настрою, а перемоги, як завжди, найспритнішим», – зазначила Марина Філатова.

Дев'ятикласниця Катерина Шевченко представляє команду школи № 92. «Сьогодні беру участь в естафеті вперше. Торік дуже хотіла бігти, але не вийшло, і от радію, що долучаюся до цьогорічних змагань, підтримуючи наших ветеранів-переможців. Ми, школярі, хочемо вкотре сказати, що знаємо і пам'ятаємо про їхній подвиг», – наголосила дівчина.

Забіги складалися з 12 етапів, дистанція кожного – по 200, 300, 400 метрів. У командах – по 6 хлопчиків та 6 дівчат. Учасники бігли проспектом Д. Яворницького від вул. Мостової до площі Героїв Майдану. Старт і фініш – біля Театру опери та балету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...