App Store Google Play

У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету, присвячену Дню пам'яті та примирення

10.05.2017 08:30
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету, присвячену Дню пам'яті та примирення

9 травня у Дніпрі відбулася легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам'яті та примирення. Спортивне свято зібрало близько 1,5 тис. учасників, серед яких – школярі, учні професійно-технічних училищ, студенти технікумів, вищих навчальних закладів, а також представники різних спортивних клубів.

Уперше цю естафету провели в Дніпрі ще 25 жовтня 1944 року з ініціативи газет «Зоря» і «Дніпровська правда».  Тоді в ній взяли участь понад 15 тис. осіб, які бігли по центральному проспекту міста, розгромленому війною. Відтоді захід відбувається щороку і став доброю спортивною традицією. Привітав бігунів заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Естафета насамперед присвячується ветеранам Другої світової війни, які здобули для усіх нас перемогу та відстояли мир. Цим заходом ми засвідчуємо їм свою вдячність і повагу. Сьогодні участь у забігах бере молоде покоління, символічно приймаючи естафету від учасників заходу 1944 року. Це не просто змагання, а естафета примирення та перемоги. Дуже важливо про це пам'ятати, особливо в нинішній ситуації», – сказав Олександр Шикуленко.

Також до всіх присутніх звернулася президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова. «Біжимо сьогодні за мир в усьому світі, і, зокрема, в Україні. Ця легкоатлетична естафета – яскравий масовий захід, свято спорту, здоров'я, сили духу. Усім гарного настрою, а перемоги, як завжди, найспритнішим», – зазначила Марина Філатова.

Дев'ятикласниця Катерина Шевченко представляє команду школи № 92. «Сьогодні беру участь в естафеті вперше. Торік дуже хотіла бігти, але не вийшло, і от радію, що долучаюся до цьогорічних змагань, підтримуючи наших ветеранів-переможців. Ми, школярі, хочемо вкотре сказати, що знаємо і пам'ятаємо про їхній подвиг», – наголосила дівчина.

Забіги складалися з 12 етапів, дистанція кожного – по 200, 300, 400 метрів. У командах – по 6 хлопчиків та 6 дівчат. Учасники бігли проспектом Д. Яворницького від вул. Мостової до площі Героїв Майдану. Старт і фініш – біля Театру опери та балету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...