App Store Google Play

У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету, присвячену Дню пам'яті та примирення

10.05.2017 08:30
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету, присвячену Дню пам'яті та примирення

9 травня у Дніпрі відбулася легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам'яті та примирення. Спортивне свято зібрало близько 1,5 тис. учасників, серед яких – школярі, учні професійно-технічних училищ, студенти технікумів, вищих навчальних закладів, а також представники різних спортивних клубів.

Уперше цю естафету провели в Дніпрі ще 25 жовтня 1944 року з ініціативи газет «Зоря» і «Дніпровська правда».  Тоді в ній взяли участь понад 15 тис. осіб, які бігли по центральному проспекту міста, розгромленому війною. Відтоді захід відбувається щороку і став доброю спортивною традицією. Привітав бігунів заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Естафета насамперед присвячується ветеранам Другої світової війни, які здобули для усіх нас перемогу та відстояли мир. Цим заходом ми засвідчуємо їм свою вдячність і повагу. Сьогодні участь у забігах бере молоде покоління, символічно приймаючи естафету від учасників заходу 1944 року. Це не просто змагання, а естафета примирення та перемоги. Дуже важливо про це пам'ятати, особливо в нинішній ситуації», – сказав Олександр Шикуленко.

Також до всіх присутніх звернулася президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова. «Біжимо сьогодні за мир в усьому світі, і, зокрема, в Україні. Ця легкоатлетична естафета – яскравий масовий захід, свято спорту, здоров'я, сили духу. Усім гарного настрою, а перемоги, як завжди, найспритнішим», – зазначила Марина Філатова.

Дев'ятикласниця Катерина Шевченко представляє команду школи № 92. «Сьогодні беру участь в естафеті вперше. Торік дуже хотіла бігти, але не вийшло, і от радію, що долучаюся до цьогорічних змагань, підтримуючи наших ветеранів-переможців. Ми, школярі, хочемо вкотре сказати, що знаємо і пам'ятаємо про їхній подвиг», – наголосила дівчина.

Забіги складалися з 12 етапів, дистанція кожного – по 200, 300, 400 метрів. У командах – по 6 хлопчиків та 6 дівчат. Учасники бігли проспектом Д. Яворницького від вул. Мостової до площі Героїв Майдану. Старт і фініш – біля Театру опери та балету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...