App Store Google Play

Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

10.05.2017 13:20
Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

Сьогодні, 10 травня, голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив про те, хто замінить звільненого керівника поліції області з питань охорони громадської безпеки. Про це Князєв заявив під час наради, передає Дніпроград.

«Відсьогодні виконуючим обов’язки керівника поліції у Дніпропетровській області по громадській безпеці моїм наказом буде призначений керівник патрульної поліції міста Дніпра Володимир Богоніс. Наказ вступає в силу з 10-ї години ранку», – зазначив Сергій Князєв.

В свою чергу, Володимир Богоніс, під час брифінгу підтвердив своє призначення на нову посаду та наголосив, що це стало для нього несподіванкою.

Зазначимо, коментуючи побиття в Дніпрі 9 травня, перший заступник голови МВС Сергій Яровий заявив, що керівники поліції у Дніпропетровській області показали абсолютну неспроможність керувати ситуацією.

"Ви не розумієте завдань, які стоять перед державою. Ви абсолютно не впоралися зі своєю роботою. "Договорняки", які були 2 травня три роки тому, – ми бачили, чим все це закінчилось. І по аналогічному шляху ви пішли. Ваша роль у цій ситуації була нульова. Абсолютне неволодіння обстановкою", – наголосив Яровий. 

Нагадаємо, Володимир Богоніс до сьогодні керував патрульною поліцією Дніпра. До того  воював на Донбасі у складі добровольчого полку «Дніпро-1», був заступником командира полку.

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, був підписаний наказ про звільнення з посади начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Репешка та ще низки правоохоронців, які проявили повну бездіяльність під час сутичок у Дніпрі 9 травня. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...