App Store Google Play

Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

10.05.2017 13:20
Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

Сьогодні, 10 травня, голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив про те, хто замінить звільненого керівника поліції області з питань охорони громадської безпеки. Про це Князєв заявив під час наради, передає Дніпроград.

«Відсьогодні виконуючим обов’язки керівника поліції у Дніпропетровській області по громадській безпеці моїм наказом буде призначений керівник патрульної поліції міста Дніпра Володимир Богоніс. Наказ вступає в силу з 10-ї години ранку», – зазначив Сергій Князєв.

В свою чергу, Володимир Богоніс, під час брифінгу підтвердив своє призначення на нову посаду та наголосив, що це стало для нього несподіванкою.

Зазначимо, коментуючи побиття в Дніпрі 9 травня, перший заступник голови МВС Сергій Яровий заявив, що керівники поліції у Дніпропетровській області показали абсолютну неспроможність керувати ситуацією.

"Ви не розумієте завдань, які стоять перед державою. Ви абсолютно не впоралися зі своєю роботою. "Договорняки", які були 2 травня три роки тому, – ми бачили, чим все це закінчилось. І по аналогічному шляху ви пішли. Ваша роль у цій ситуації була нульова. Абсолютне неволодіння обстановкою", – наголосив Яровий. 

Нагадаємо, Володимир Богоніс до сьогодні керував патрульною поліцією Дніпра. До того  воював на Донбасі у складі добровольчого полку «Дніпро-1», був заступником командира полку.

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, був підписаний наказ про звільнення з посади начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Репешка та ще низки правоохоронців, які проявили повну бездіяльність під час сутичок у Дніпрі 9 травня. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...