App Store Google Play

Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

10.05.2017 13:20
Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

Сьогодні, 10 травня, голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив про те, хто замінить звільненого керівника поліції області з питань охорони громадської безпеки. Про це Князєв заявив під час наради, передає Дніпроград.

«Відсьогодні виконуючим обов’язки керівника поліції у Дніпропетровській області по громадській безпеці моїм наказом буде призначений керівник патрульної поліції міста Дніпра Володимир Богоніс. Наказ вступає в силу з 10-ї години ранку», – зазначив Сергій Князєв.

В свою чергу, Володимир Богоніс, під час брифінгу підтвердив своє призначення на нову посаду та наголосив, що це стало для нього несподіванкою.

Зазначимо, коментуючи побиття в Дніпрі 9 травня, перший заступник голови МВС Сергій Яровий заявив, що керівники поліції у Дніпропетровській області показали абсолютну неспроможність керувати ситуацією.

"Ви не розумієте завдань, які стоять перед державою. Ви абсолютно не впоралися зі своєю роботою. "Договорняки", які були 2 травня три роки тому, – ми бачили, чим все це закінчилось. І по аналогічному шляху ви пішли. Ваша роль у цій ситуації була нульова. Абсолютне неволодіння обстановкою", – наголосив Яровий. 

Нагадаємо, Володимир Богоніс до сьогодні керував патрульною поліцією Дніпра. До того  воював на Донбасі у складі добровольчого полку «Дніпро-1», був заступником командира полку.

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, був підписаний наказ про звільнення з посади начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Репешка та ще низки правоохоронців, які проявили повну бездіяльність під час сутичок у Дніпрі 9 травня. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...