App Store Google Play

Філатов зробив висновки після бійні 9 травня і пообіцяв бюджетний фронт проти сепаратистів

10.05.2017 10:00
Філатов зробив висновки після бійні 9 травня і пообіцяв бюджетний фронт проти сепаратистів

Сьогодні, 10 травня, на своїй сторінці у Facebook очільник міста Борис Філатов заявив, що після учорашніх сутичок в Дніпрі вирішив не виділяти гроші з бюджету на ветеранські організації, а замість них фінансувати союз ветеранів АТО, передає Дніпроград.

В першу чергу Філатов зазначив, що винний в тому, що довірився обіцянкам поліцейських.

"Я винен, що повірив поліції, що все під контролем. Звичайно, що у мера немає декілька сотень "громил-космонавтів", які мають кийки і поліцейські посвідчення, але все одно винен", - наголосив очільник Дніпра.

Також після учорашньої масової бійки між полійцейскими та АТОвцями Філатов вирішив не виділяти гроші з бюджету на ветеранські організації.

"Відтепер я закриваю міське фінансування всіх так званих "ветеранських" організацій. Дуже розумні бійці колчаківських фронтів 46-ого року народження виїжджають з міськвиконкому вперед ногами. Назавжди. Натомість вже на наступній сесії міської ради буде виділене міське фінансування союзу ветеранів АТО", - написав Філатов.

Голова міста також заявив, що в Дніпрі склалася ненормальна ситуація в поліції.

"Протягом останнього року я бив на сполох, розповідаючи про те, що в Дніпрі ненормальна ситуація в поліції. Якщо ви пам'ятаєте, я навіть публічно позбавив поліцію чергових субвенцій з міського бюджету. На жаль, але в МВС мене ніхто не почув", - напісал Філатов.

Міський голова попередив, що готовий узяти ситуацію в свої руки та, якщо буде потрібно, створити нову поліцію.

"Якщо ситуація не зміниться, то в місті буде створено аналог німецького фрайкора початку 20 століття. Я не хочу розвивати цю тему, але вже бачу як ватяні дупи розриваються від жаху. Так, в історії немає нічого нового. І погано, що вона ходить по колу. Якщо влада не може захистити людей, то вони самі мають право це зробити", - написав Філатов.

Нагадаємо, Борис Філатов звернувся до Авакова і Луценка з вимогою розібратися у заворушеннях в місті 9 травня

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...