App Store Google Play

Філатов зробив висновки після бійні 9 травня і пообіцяв бюджетний фронт проти сепаратистів

10.05.2017 10:00
Філатов зробив висновки після бійні 9 травня і пообіцяв бюджетний фронт проти сепаратистів

Сьогодні, 10 травня, на своїй сторінці у Facebook очільник міста Борис Філатов заявив, що після учорашніх сутичок в Дніпрі вирішив не виділяти гроші з бюджету на ветеранські організації, а замість них фінансувати союз ветеранів АТО, передає Дніпроград.

В першу чергу Філатов зазначив, що винний в тому, що довірився обіцянкам поліцейських.

"Я винен, що повірив поліції, що все під контролем. Звичайно, що у мера немає декілька сотень "громил-космонавтів", які мають кийки і поліцейські посвідчення, але все одно винен", - наголосив очільник Дніпра.

Також після учорашньої масової бійки між полійцейскими та АТОвцями Філатов вирішив не виділяти гроші з бюджету на ветеранські організації.

"Відтепер я закриваю міське фінансування всіх так званих "ветеранських" організацій. Дуже розумні бійці колчаківських фронтів 46-ого року народження виїжджають з міськвиконкому вперед ногами. Назавжди. Натомість вже на наступній сесії міської ради буде виділене міське фінансування союзу ветеранів АТО", - написав Філатов.

Голова міста також заявив, що в Дніпрі склалася ненормальна ситуація в поліції.

"Протягом останнього року я бив на сполох, розповідаючи про те, що в Дніпрі ненормальна ситуація в поліції. Якщо ви пам'ятаєте, я навіть публічно позбавив поліцію чергових субвенцій з міського бюджету. На жаль, але в МВС мене ніхто не почув", - напісал Філатов.

Міський голова попередив, що готовий узяти ситуацію в свої руки та, якщо буде потрібно, створити нову поліцію.

"Якщо ситуація не зміниться, то в місті буде створено аналог німецького фрайкора початку 20 століття. Я не хочу розвивати цю тему, але вже бачу як ватяні дупи розриваються від жаху. Так, в історії немає нічого нового. І погано, що вона ходить по колу. Якщо влада не може захистити людей, то вони самі мають право це зробити", - написав Філатов.

Нагадаємо, Борис Філатов звернувся до Авакова і Луценка з вимогою розібратися у заворушеннях в місті 9 травня

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...