App Store Google Play

Філатов зробив висновки після бійні 9 травня і пообіцяв бюджетний фронт проти сепаратистів

10.05.2017 10:00
Філатов зробив висновки після бійні 9 травня і пообіцяв бюджетний фронт проти сепаратистів

Сьогодні, 10 травня, на своїй сторінці у Facebook очільник міста Борис Філатов заявив, що після учорашніх сутичок в Дніпрі вирішив не виділяти гроші з бюджету на ветеранські організації, а замість них фінансувати союз ветеранів АТО, передає Дніпроград.

В першу чергу Філатов зазначив, що винний в тому, що довірився обіцянкам поліцейських.

"Я винен, що повірив поліції, що все під контролем. Звичайно, що у мера немає декілька сотень "громил-космонавтів", які мають кийки і поліцейські посвідчення, але все одно винен", - наголосив очільник Дніпра.

Також після учорашньої масової бійки між полійцейскими та АТОвцями Філатов вирішив не виділяти гроші з бюджету на ветеранські організації.

"Відтепер я закриваю міське фінансування всіх так званих "ветеранських" організацій. Дуже розумні бійці колчаківських фронтів 46-ого року народження виїжджають з міськвиконкому вперед ногами. Назавжди. Натомість вже на наступній сесії міської ради буде виділене міське фінансування союзу ветеранів АТО", - написав Філатов.

Голова міста також заявив, що в Дніпрі склалася ненормальна ситуація в поліції.

"Протягом останнього року я бив на сполох, розповідаючи про те, що в Дніпрі ненормальна ситуація в поліції. Якщо ви пам'ятаєте, я навіть публічно позбавив поліцію чергових субвенцій з міського бюджету. На жаль, але в МВС мене ніхто не почув", - напісал Філатов.

Міський голова попередив, що готовий узяти ситуацію в свої руки та, якщо буде потрібно, створити нову поліцію.

"Якщо ситуація не зміниться, то в місті буде створено аналог німецького фрайкора початку 20 століття. Я не хочу розвивати цю тему, але вже бачу як ватяні дупи розриваються від жаху. Так, в історії немає нічого нового. І погано, що вона ходить по колу. Якщо влада не може захистити людей, то вони самі мають право це зробити", - написав Філатов.

Нагадаємо, Борис Філатов звернувся до Авакова і Луценка з вимогою розібратися у заворушеннях в місті 9 травня

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...