App Store Google Play

9 травня у Дніпрі: офіційна частина з чиновниками та ветеранами пройшла без провокацій

09.05.2017 10:00
9 травня у Дніпрі: офіційна частина з чиновниками та ветеранами пройшла без провокацій

Сьогодні, 9 травня, біля пам'ятника Слави у Дніпрі  відбулися урочистості за участі тих мешканців міста, що святкують завершення Другої світової війни за радянською традицією. В нетривалому мітингу та покладанні квітів взяли участь міський голова Борис Філатов, обласні та міські чиновники, представники громадських організацій та ветерани АТО. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Загалом так звана "офіційна" частина зібранла кілька сотень мешканців міста, які за традицією прийшли вшанувати загиблих героїв та нечислених присутніх ветеранів війни. Неподалік чекали своєї черги так звані "опозиціонери" - з Союзу радянських офіцерів, комуністи, соціалісти та опоблоківці, які готуються влаштувати "свято" за власним сценарієм.

"Друга світова війна стала справжньою трагедією, гуманітарною катастрофою для мільйонів українців. Солдатсткий подвиг в памяті поколінь житиме вічно", - зазначили у вітальному слові.

Під час заходу дніпряни вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто під різними прапорами ціною власного життя увійшов у безмертя заради України під час Другої світової війни.

"Для нас сьогоднішня подія є дуже важлива. Як і сьогодні на Сході, тоді під час Другої світової воїни безстрашно боролися та на смерть стояли за кожний клаптик української землі. Ми не маємо право це забувати. Пам'ятаймо їх! ", - зазначив учасник АТО Андрій.

Усі бажаючи - ветерани Другої світової війни, керівники міста та області , представники силових структур та голови обласних та міських ветеранських організацій, голови районних у місті рад, представники МРД, релігійних конфесій, національно-культурних товариств та небайдужі мешканці міста поклали квіти пам'яті та глибокої шани до постументу Слави.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...