App Store Google Play

9 травня у Дніпрі: офіційна частина з чиновниками та ветеранами пройшла без провокацій

09.05.2017 10:00
9 травня у Дніпрі: офіційна частина з чиновниками та ветеранами пройшла без провокацій

Сьогодні, 9 травня, біля пам'ятника Слави у Дніпрі  відбулися урочистості за участі тих мешканців міста, що святкують завершення Другої світової війни за радянською традицією. В нетривалому мітингу та покладанні квітів взяли участь міський голова Борис Філатов, обласні та міські чиновники, представники громадських організацій та ветерани АТО. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Загалом так звана "офіційна" частина зібранла кілька сотень мешканців міста, які за традицією прийшли вшанувати загиблих героїв та нечислених присутніх ветеранів війни. Неподалік чекали своєї черги так звані "опозиціонери" - з Союзу радянських офіцерів, комуністи, соціалісти та опоблоківці, які готуються влаштувати "свято" за власним сценарієм.

"Друга світова війна стала справжньою трагедією, гуманітарною катастрофою для мільйонів українців. Солдатсткий подвиг в памяті поколінь житиме вічно", - зазначили у вітальному слові.

Під час заходу дніпряни вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто під різними прапорами ціною власного життя увійшов у безмертя заради України під час Другої світової війни.

"Для нас сьогоднішня подія є дуже важлива. Як і сьогодні на Сході, тоді під час Другої світової воїни безстрашно боролися та на смерть стояли за кожний клаптик української землі. Ми не маємо право це забувати. Пам'ятаймо їх! ", - зазначив учасник АТО Андрій.

Усі бажаючи - ветерани Другої світової війни, керівники міста та області , представники силових структур та голови обласних та міських ветеранських організацій, голови районних у місті рад, представники МРД, релігійних конфесій, національно-культурних товариств та небайдужі мешканці міста поклали квіти пам'яті та глибокої шани до постументу Слави.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...