App Store Google Play

Чому «святкування» 9 травня Вілкулом і компанією – суцільна провокація

08.05.2017 18:00
Чому «святкування» 9 травня Вілкулом і компанією – суцільна провокація

Зібрання водночас в одному місці кількох відомих у Дніпрі провокаторів, категорична відмова від компромісів у використанні символіки та реклама своєї акції через групу зі специфічною назвою «Днепропетровская народная республика» – чи не є все це ознаками великої провокації, яку приготував опозиційний політик дніпрянам на 9 травня?

Дніпроград неодноразово писав, що навіть на тлі традиційного для українців піару на будь-яких святах і досягненнях, діяльність народного депутата Олександра Вілкула є чимось особливим, що далеко заходить за межі здорового глузду, моралі і норм законів. Адже піар криворізького політика завжди передбачає використання мерців, а останнім часом і проходить постійно під покровом темряви.

Ще 28 квітня Олександр Вілкул «запросив» всіх охочих взяти учать у «Марші Перемоги», що запланований ним самим у Дніпрі на 9 травня.

Саме на 9 травня, бо на міжнародний День пам’яті та примирення, який відзначається у всій Європі, він начхав. Сьогодні представники Опозиційного блоку не приховують: мир вони розглядають виключно в якості капітуляції України перед рашистськими окупаційними військами.

На так званій «перемозі» - страшній трагедії людства, що коштувала більше 100 мільйонів життів з різних боків Вілкул побудував свою піар-компанію. Після ганебної зйомки з «багаторазовим букетом», який політик спочатку поклав до могили загиблих у Другій світовій, а потім, йдучи геть забрав із собою, він змайстрував інший – кліп з псевдо-ветеранами (для справжніх щось вони молодо виглядають). А ще агітаційні плакати та листівки з символікою партії…

Навіть страшно припустити, скільки коштів він на це витратив: піарники, масовка і костюми для фото та відео, актори в ролі «ветеранів», виготовлення а потім і поширення незрозумілих листівок з помилками в топоніміці рідного Кривого рогу, ефірний час на радіо… За цим переліком – десятки, а то і сотні реальних прізвищ реальних ветеранів та інвалідів, які потребують підтримки, яким можна було б допомогти по-справжньому. Але ж то не «по-понятіям» крадіїв, які довгі роки розкрадали Україну.

Але повернімось до заходу, що запланував Олександр Вілкул у Дніпрі. Дивним чином, на один і той самий час 9 травня у Дніпрі крім Опозиційного блоку запланували свої заходи цілий ряд комуністичних та відверто сепаратистських організацій. Наприклад, Віктор Марченко також пропонує зібратися біля пам’ятника генералу Пушкіну (у народі «Танк»), і наголошує: буде із забороненою законодавством України символікою.

Водночас виявляється, що «урочистості» - ці люди всерйоз називають святом спомин за своїх дідів, що віддали життя у війні двох антилюдських режимів! – відвідає така відома і характерна особистість, як Вікторія Шилова. Та ще й на додачу «масовку» на захід забезпечує в мережі «Вконтакте» не хтось там, а найскандальніша з відомих сепаратистських груп - «ДпНР».

Здається, що все це – балаган і парад фріків. Але замисліться - тепер у народного депутата є на кого «перевести стрілки», якщо щось піде не так через застосування заборонених комуністичних символів, виголошення сепаратистських чи інших антиукраїнських гасел тощо. І є ким пожертвувати, як завжди сховавшись за спини «тітушок» та депутатську недоторканість. І чому в такій ситуації не покричати про провокації, які сам і організував, адже є чудова можливість самоусунутись, ховаючись від відповідальності за біло-голубою символікою Опозиційного блоку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...