App Store Google Play

Чому «святкування» 9 травня Вілкулом і компанією – суцільна провокація

08.05.2017 18:00
Чому «святкування» 9 травня Вілкулом і компанією – суцільна провокація

Зібрання водночас в одному місці кількох відомих у Дніпрі провокаторів, категорична відмова від компромісів у використанні символіки та реклама своєї акції через групу зі специфічною назвою «Днепропетровская народная республика» – чи не є все це ознаками великої провокації, яку приготував опозиційний політик дніпрянам на 9 травня?

Дніпроград неодноразово писав, що навіть на тлі традиційного для українців піару на будь-яких святах і досягненнях, діяльність народного депутата Олександра Вілкула є чимось особливим, що далеко заходить за межі здорового глузду, моралі і норм законів. Адже піар криворізького політика завжди передбачає використання мерців, а останнім часом і проходить постійно під покровом темряви.

Ще 28 квітня Олександр Вілкул «запросив» всіх охочих взяти учать у «Марші Перемоги», що запланований ним самим у Дніпрі на 9 травня.

Саме на 9 травня, бо на міжнародний День пам’яті та примирення, який відзначається у всій Європі, він начхав. Сьогодні представники Опозиційного блоку не приховують: мир вони розглядають виключно в якості капітуляції України перед рашистськими окупаційними військами.

На так званій «перемозі» - страшній трагедії людства, що коштувала більше 100 мільйонів життів з різних боків Вілкул побудував свою піар-компанію. Після ганебної зйомки з «багаторазовим букетом», який політик спочатку поклав до могили загиблих у Другій світовій, а потім, йдучи геть забрав із собою, він змайстрував інший – кліп з псевдо-ветеранами (для справжніх щось вони молодо виглядають). А ще агітаційні плакати та листівки з символікою партії…

Навіть страшно припустити, скільки коштів він на це витратив: піарники, масовка і костюми для фото та відео, актори в ролі «ветеранів», виготовлення а потім і поширення незрозумілих листівок з помилками в топоніміці рідного Кривого рогу, ефірний час на радіо… За цим переліком – десятки, а то і сотні реальних прізвищ реальних ветеранів та інвалідів, які потребують підтримки, яким можна було б допомогти по-справжньому. Але ж то не «по-понятіям» крадіїв, які довгі роки розкрадали Україну.

Але повернімось до заходу, що запланував Олександр Вілкул у Дніпрі. Дивним чином, на один і той самий час 9 травня у Дніпрі крім Опозиційного блоку запланували свої заходи цілий ряд комуністичних та відверто сепаратистських організацій. Наприклад, Віктор Марченко також пропонує зібратися біля пам’ятника генералу Пушкіну (у народі «Танк»), і наголошує: буде із забороненою законодавством України символікою.

Водночас виявляється, що «урочистості» - ці люди всерйоз називають святом спомин за своїх дідів, що віддали життя у війні двох антилюдських режимів! – відвідає така відома і характерна особистість, як Вікторія Шилова. Та ще й на додачу «масовку» на захід забезпечує в мережі «Вконтакте» не хтось там, а найскандальніша з відомих сепаратистських груп - «ДпНР».

Здається, що все це – балаган і парад фріків. Але замисліться - тепер у народного депутата є на кого «перевести стрілки», якщо щось піде не так через застосування заборонених комуністичних символів, виголошення сепаратистських чи інших антиукраїнських гасел тощо. І є ким пожертвувати, як завжди сховавшись за спини «тітушок» та депутатську недоторканість. І чому в такій ситуації не покричати про провокації, які сам і організував, адже є чудова можливість самоусунутись, ховаючись від відповідальності за біло-голубою символікою Опозиційного блоку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...