App Store Google Play

Чому «святкування» 9 травня Вілкулом і компанією – суцільна провокація

08.05.2017 18:00
Чому «святкування» 9 травня Вілкулом і компанією – суцільна провокація

Зібрання водночас в одному місці кількох відомих у Дніпрі провокаторів, категорична відмова від компромісів у використанні символіки та реклама своєї акції через групу зі специфічною назвою «Днепропетровская народная республика» – чи не є все це ознаками великої провокації, яку приготував опозиційний політик дніпрянам на 9 травня?

Дніпроград неодноразово писав, що навіть на тлі традиційного для українців піару на будь-яких святах і досягненнях, діяльність народного депутата Олександра Вілкула є чимось особливим, що далеко заходить за межі здорового глузду, моралі і норм законів. Адже піар криворізького політика завжди передбачає використання мерців, а останнім часом і проходить постійно під покровом темряви.

Ще 28 квітня Олександр Вілкул «запросив» всіх охочих взяти учать у «Марші Перемоги», що запланований ним самим у Дніпрі на 9 травня.

Саме на 9 травня, бо на міжнародний День пам’яті та примирення, який відзначається у всій Європі, він начхав. Сьогодні представники Опозиційного блоку не приховують: мир вони розглядають виключно в якості капітуляції України перед рашистськими окупаційними військами.

На так званій «перемозі» - страшній трагедії людства, що коштувала більше 100 мільйонів життів з різних боків Вілкул побудував свою піар-компанію. Після ганебної зйомки з «багаторазовим букетом», який політик спочатку поклав до могили загиблих у Другій світовій, а потім, йдучи геть забрав із собою, він змайстрував інший – кліп з псевдо-ветеранами (для справжніх щось вони молодо виглядають). А ще агітаційні плакати та листівки з символікою партії…

Навіть страшно припустити, скільки коштів він на це витратив: піарники, масовка і костюми для фото та відео, актори в ролі «ветеранів», виготовлення а потім і поширення незрозумілих листівок з помилками в топоніміці рідного Кривого рогу, ефірний час на радіо… За цим переліком – десятки, а то і сотні реальних прізвищ реальних ветеранів та інвалідів, які потребують підтримки, яким можна було б допомогти по-справжньому. Але ж то не «по-понятіям» крадіїв, які довгі роки розкрадали Україну.

Але повернімось до заходу, що запланував Олександр Вілкул у Дніпрі. Дивним чином, на один і той самий час 9 травня у Дніпрі крім Опозиційного блоку запланували свої заходи цілий ряд комуністичних та відверто сепаратистських організацій. Наприклад, Віктор Марченко також пропонує зібратися біля пам’ятника генералу Пушкіну (у народі «Танк»), і наголошує: буде із забороненою законодавством України символікою.

Водночас виявляється, що «урочистості» - ці люди всерйоз називають святом спомин за своїх дідів, що віддали життя у війні двох антилюдських режимів! – відвідає така відома і характерна особистість, як Вікторія Шилова. Та ще й на додачу «масовку» на захід забезпечує в мережі «Вконтакте» не хтось там, а найскандальніша з відомих сепаратистських груп - «ДпНР».

Здається, що все це – балаган і парад фріків. Але замисліться - тепер у народного депутата є на кого «перевести стрілки», якщо щось піде не так через застосування заборонених комуністичних символів, виголошення сепаратистських чи інших антиукраїнських гасел тощо. І є ким пожертвувати, як завжди сховавшись за спини «тітушок» та депутатську недоторканість. І чому в такій ситуації не покричати про провокації, які сам і організував, адже є чудова можливість самоусунутись, ховаючись від відповідальності за біло-голубою символікою Опозиційного блоку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...