App Store Google Play

Немає меж для лаж: як Вілкул з листівками зганьбився

07.05.2017 21:00
Немає меж для лаж: як Вілкул з листівками зганьбився

Штаб Вілкула остаточно заплутався в топоніміці Кривого Рогу. Про це свідчать листівки, які криворіжці знайшли вранці у своїх поштових скриньках. Так названі запрошення на заходи, приурочені святкуванню 9 травня, від імені Олександра Вілкула зазивають мешканців долучитися до вшанування пам’яті загиблих. У програмі – марш, покладання квітів, частування ветеранів та навіть велопробіг. І усе б було нічого, якби тільки не одне «але»: вулиць, вказаних у запрошеннях, вже давно не існує.

Про це учора, шостого травня, на своїй сторінці у Facebook повідомила місцева мешканка Ольга Гончар Хвостова, передає Дніпроград.

«Немає меж для лаж - цю істину ще раз підтверджує запрошення на "Безсмертний полк", яке я сьогодні виявила у своїй поштовій скриньці. Читаєш і вражаєшся.

9 травня на 8:00 Олександр Вілкул (саме від нього надійшла ця листівка) запрошує приходити на вулицю Мелешкіна, а на 9:00 - на вулицю Постишева. Може, ті, хто робили для ОЮВ листівку, не в курсі про те, що Мелешкіна вже майже рік - вулиця Володимира Великого, а Постишева - Вадима Гурова? І незнанням процесів декомунізації тут не відвертишся, бо райони таки названо по-новому - Металургійний і Покровський. А колишню вулицю Леніна без жодних пояснень названо Свято-Миколаївською.

Про зайві коми і дужки вже й не кажу, а от вершиною невігластва є адресація велопробігу, який відбудеться 9 травня з 10:00 до 12:00. Він почнеться на (читайте уважно) "плотине КРЭСС", а кінцева точка - "парк им. Федора Вершавского". Цікаво, що означає незнамо звідки взята ще одна літера С в абревіатурі Криворізької електростанції? І хто такий Вершавский, якщо парк (теж після декомунізації, до речі) носить ім'я свого засновника Федора Мершавцева?», - зазначає у мережі Ольга Хвостова.

Цікавим залишається той факт, що на листівці немає жодних вихідних даних, а отже дізнатися де і коли вона була видана - неможливо. Як в принципі і не ясно, як так сталося, що нардеп не знає назв вулиць рідного міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...