App Store Google Play

Немає меж для лаж: як Вілкул з листівками зганьбився

07.05.2017 21:00
Немає меж для лаж: як Вілкул з листівками зганьбився

Штаб Вілкула остаточно заплутався в топоніміці Кривого Рогу. Про це свідчать листівки, які криворіжці знайшли вранці у своїх поштових скриньках. Так названі запрошення на заходи, приурочені святкуванню 9 травня, від імені Олександра Вілкула зазивають мешканців долучитися до вшанування пам’яті загиблих. У програмі – марш, покладання квітів, частування ветеранів та навіть велопробіг. І усе б було нічого, якби тільки не одне «але»: вулиць, вказаних у запрошеннях, вже давно не існує.

Про це учора, шостого травня, на своїй сторінці у Facebook повідомила місцева мешканка Ольга Гончар Хвостова, передає Дніпроград.

«Немає меж для лаж - цю істину ще раз підтверджує запрошення на "Безсмертний полк", яке я сьогодні виявила у своїй поштовій скриньці. Читаєш і вражаєшся.

9 травня на 8:00 Олександр Вілкул (саме від нього надійшла ця листівка) запрошує приходити на вулицю Мелешкіна, а на 9:00 - на вулицю Постишева. Може, ті, хто робили для ОЮВ листівку, не в курсі про те, що Мелешкіна вже майже рік - вулиця Володимира Великого, а Постишева - Вадима Гурова? І незнанням процесів декомунізації тут не відвертишся, бо райони таки названо по-новому - Металургійний і Покровський. А колишню вулицю Леніна без жодних пояснень названо Свято-Миколаївською.

Про зайві коми і дужки вже й не кажу, а от вершиною невігластва є адресація велопробігу, який відбудеться 9 травня з 10:00 до 12:00. Він почнеться на (читайте уважно) "плотине КРЭСС", а кінцева точка - "парк им. Федора Вершавского". Цікаво, що означає незнамо звідки взята ще одна літера С в абревіатурі Криворізької електростанції? І хто такий Вершавский, якщо парк (теж після декомунізації, до речі) носить ім'я свого засновника Федора Мершавцева?», - зазначає у мережі Ольга Хвостова.

Цікавим залишається той факт, що на листівці немає жодних вихідних даних, а отже дізнатися де і коли вона була видана - неможливо. Як в принципі і не ясно, як так сталося, що нардеп не знає назв вулиць рідного міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...