App Store Google Play

Немає меж для лаж: як Вілкул з листівками зганьбився

07.05.2017 21:00
Немає меж для лаж: як Вілкул з листівками зганьбився

Штаб Вілкула остаточно заплутався в топоніміці Кривого Рогу. Про це свідчать листівки, які криворіжці знайшли вранці у своїх поштових скриньках. Так названі запрошення на заходи, приурочені святкуванню 9 травня, від імені Олександра Вілкула зазивають мешканців долучитися до вшанування пам’яті загиблих. У програмі – марш, покладання квітів, частування ветеранів та навіть велопробіг. І усе б було нічого, якби тільки не одне «але»: вулиць, вказаних у запрошеннях, вже давно не існує.

Про це учора, шостого травня, на своїй сторінці у Facebook повідомила місцева мешканка Ольга Гончар Хвостова, передає Дніпроград.

«Немає меж для лаж - цю істину ще раз підтверджує запрошення на "Безсмертний полк", яке я сьогодні виявила у своїй поштовій скриньці. Читаєш і вражаєшся.

9 травня на 8:00 Олександр Вілкул (саме від нього надійшла ця листівка) запрошує приходити на вулицю Мелешкіна, а на 9:00 - на вулицю Постишева. Може, ті, хто робили для ОЮВ листівку, не в курсі про те, що Мелешкіна вже майже рік - вулиця Володимира Великого, а Постишева - Вадима Гурова? І незнанням процесів декомунізації тут не відвертишся, бо райони таки названо по-новому - Металургійний і Покровський. А колишню вулицю Леніна без жодних пояснень названо Свято-Миколаївською.

Про зайві коми і дужки вже й не кажу, а от вершиною невігластва є адресація велопробігу, який відбудеться 9 травня з 10:00 до 12:00. Він почнеться на (читайте уважно) "плотине КРЭСС", а кінцева точка - "парк им. Федора Вершавского". Цікаво, що означає незнамо звідки взята ще одна літера С в абревіатурі Криворізької електростанції? І хто такий Вершавский, якщо парк (теж після декомунізації, до речі) носить ім'я свого засновника Федора Мершавцева?», - зазначає у мережі Ольга Хвостова.

Цікавим залишається той факт, що на листівці немає жодних вихідних даних, а отже дізнатися де і коли вона була видана - неможливо. Як в принципі і не ясно, як так сталося, що нардеп не знає назв вулиць рідного міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...