App Store Google Play

Активісти "С14 Дніпро" започаткували флешмоб протидії рекламі сепаратистських рухів

07.05.2017 12:00
Активісти "С14 Дніпро" започаткували флешмоб протидії рекламі сепаратистських рухів

Активісти дніпровського осередку ВГО "С14" вирішили провести патріотичний флешмоб. В районі Донецького шосе чорною фарбою вони замалювали рекламні конструкції з обличчями політичних діячів-сепаратистів, які з білбордів усміхнено вітали мешканців з наступаючим Днем Перемоги.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook голови ГО «СІЧ-Дніпро», депутата Чечелівської райради Кирила Дороленко.

"На жаль у патріотів дуже гарна пам'ять", - саркастично прокоментував ситуацію з флешмобом депутат.

Від тепер активісти "полюють" не тільки на намети Опоблоку, а й "займаються творчістю". Подібна ініціатива вже поширена і в інших містах країни.

Так, на днях у Запоріжжі ляпаса червоною фарбою отримав депутат-сепаратист Олександр Вілкул: тамтешні патріоти помалювали рекламний пост з його зображенням.

"Деякi пропагандисти "руського миру" вже декiлька рокiв поспiль на травневі свята намагають розгойдати ситуацiю в Українi. Купа проплачених бордiв, акцiй, лозунгiв... Всi знають, хто це робить i хто за цим стоїть. Тож, я був радий за наших запорiжцiв, вони дали зрозумiти поганi: у місті на них не чекають", - висловився з приводу акції ветеран АТО, член партії УКРОП Андрій Чечель.

Нагадаємо, другого травня у Дніпрі патріотично налаштована молодь розігнала зібрання сепаратистів, які намагалася влаштувати тут нічну провокацію.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...