App Store Google Play

Активісти "С14 Дніпро" започаткували флешмоб протидії рекламі сепаратистських рухів

07.05.2017 12:00
Активісти "С14 Дніпро" започаткували флешмоб протидії рекламі сепаратистських рухів

Активісти дніпровського осередку ВГО "С14" вирішили провести патріотичний флешмоб. В районі Донецького шосе чорною фарбою вони замалювали рекламні конструкції з обличчями політичних діячів-сепаратистів, які з білбордів усміхнено вітали мешканців з наступаючим Днем Перемоги.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook голови ГО «СІЧ-Дніпро», депутата Чечелівської райради Кирила Дороленко.

"На жаль у патріотів дуже гарна пам'ять", - саркастично прокоментував ситуацію з флешмобом депутат.

Від тепер активісти "полюють" не тільки на намети Опоблоку, а й "займаються творчістю". Подібна ініціатива вже поширена і в інших містах країни.

Так, на днях у Запоріжжі ляпаса червоною фарбою отримав депутат-сепаратист Олександр Вілкул: тамтешні патріоти помалювали рекламний пост з його зображенням.

"Деякi пропагандисти "руського миру" вже декiлька рокiв поспiль на травневі свята намагають розгойдати ситуацiю в Українi. Купа проплачених бордiв, акцiй, лозунгiв... Всi знають, хто це робить i хто за цим стоїть. Тож, я був радий за наших запорiжцiв, вони дали зрозумiти поганi: у місті на них не чекають", - висловився з приводу акції ветеран АТО, член партії УКРОП Андрій Чечель.

Нагадаємо, другого травня у Дніпрі патріотично налаштована молодь розігнала зібрання сепаратистів, які намагалася влаштувати тут нічну провокацію.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...