App Store Google Play

Активісти "С14 Дніпро" започаткували флешмоб протидії рекламі сепаратистських рухів

07.05.2017 12:00
Активісти "С14 Дніпро" започаткували флешмоб протидії рекламі сепаратистських рухів

Активісти дніпровського осередку ВГО "С14" вирішили провести патріотичний флешмоб. В районі Донецького шосе чорною фарбою вони замалювали рекламні конструкції з обличчями політичних діячів-сепаратистів, які з білбордів усміхнено вітали мешканців з наступаючим Днем Перемоги.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook голови ГО «СІЧ-Дніпро», депутата Чечелівської райради Кирила Дороленко.

"На жаль у патріотів дуже гарна пам'ять", - саркастично прокоментував ситуацію з флешмобом депутат.

Від тепер активісти "полюють" не тільки на намети Опоблоку, а й "займаються творчістю". Подібна ініціатива вже поширена і в інших містах країни.

Так, на днях у Запоріжжі ляпаса червоною фарбою отримав депутат-сепаратист Олександр Вілкул: тамтешні патріоти помалювали рекламний пост з його зображенням.

"Деякi пропагандисти "руського миру" вже декiлька рокiв поспiль на травневі свята намагають розгойдати ситуацiю в Українi. Купа проплачених бордiв, акцiй, лозунгiв... Всi знають, хто це робить i хто за цим стоїть. Тож, я був радий за наших запорiжцiв, вони дали зрозумiти поганi: у місті на них не чекають", - висловився з приводу акції ветеран АТО, член партії УКРОП Андрій Чечель.

Нагадаємо, другого травня у Дніпрі патріотично налаштована молодь розігнала зібрання сепаратистів, які намагалася влаштувати тут нічну провокацію.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...