App Store Google Play

Восьмого і дев’ятого травня у Дніпрі охороняти порядок будуть патрульні, курсанти, добровольці і навіть коні

06.05.2017 08:00
Восьмого і дев’ятого травня у Дніпрі охороняти порядок будуть патрульні, курсанти, добровольці і навіть коні

Охороняти громадський порядок та публічну безпеку будуть 2 300 поліцейських і курсантів, також залучені службові коні та громадськість. Інформацію оприлюднив начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Максим Очеретяний. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

У травневі свята відбудуться 306 масових заходів, з яких 140 планується на восьме травня, і 166 на дев’яте. Брати участь у дійствах будуть 229 тисяч осіб.

«Враховуючи масовість та чисельність заходів, громадський порядок та безпеку будуть забезпечувати 2 300 чоловік особового складу Національної поліції області. Також до охорони публічної безпеки залучаємо курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України. Окрім цього у Дніпрі та Кривому Розі ми будемо нести службу разом із співробітниками патрульної поліції. А в обласному центрі до патрулювання разом із поліцейськими долучаться представники громадських організацій», - повідомив Максим Очеретяний.

Найбільш масові заходи передбачаються на дев’яте травня у Дніпрі: у 38 анонсованих заходах цього дня очікується участь 22 тисяч чоловік. Основні масові дійства будуть проходити біля Монументу Слави. 

Восьмого та дев’ятого травня під час проведення публічних заходів місто охоронятимуть кінологи зі службовими собаками, що будуть працювати на виявлення вибухівки.

«У місцях скупчення людей, вибірково буде проводитися поверхневий огляд підозрілих осіб та їх поклаж. Просимо з порозумінням ставитися до таких підвищених заходів безпеки», - додав Максим.

Напередодні проведення масових заходів начальник Головного управління провів робочу зустріч з представниками політичних сил та громадських організацій, які подали заявки щодо проведення масових заходів. Поліцейські закликали всіх учасників провести заходи мирно та без будь яких провокацій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...