App Store Google Play

Восьмого і дев’ятого травня у Дніпрі охороняти порядок будуть патрульні, курсанти, добровольці і навіть коні

06.05.2017 08:00
Восьмого і дев’ятого травня у Дніпрі охороняти порядок будуть патрульні, курсанти, добровольці і навіть коні

Охороняти громадський порядок та публічну безпеку будуть 2 300 поліцейських і курсантів, також залучені службові коні та громадськість. Інформацію оприлюднив начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Максим Очеретяний. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

У травневі свята відбудуться 306 масових заходів, з яких 140 планується на восьме травня, і 166 на дев’яте. Брати участь у дійствах будуть 229 тисяч осіб.

«Враховуючи масовість та чисельність заходів, громадський порядок та безпеку будуть забезпечувати 2 300 чоловік особового складу Національної поліції області. Також до охорони публічної безпеки залучаємо курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України. Окрім цього у Дніпрі та Кривому Розі ми будемо нести службу разом із співробітниками патрульної поліції. А в обласному центрі до патрулювання разом із поліцейськими долучаться представники громадських організацій», - повідомив Максим Очеретяний.

Найбільш масові заходи передбачаються на дев’яте травня у Дніпрі: у 38 анонсованих заходах цього дня очікується участь 22 тисяч чоловік. Основні масові дійства будуть проходити біля Монументу Слави. 

Восьмого та дев’ятого травня під час проведення публічних заходів місто охоронятимуть кінологи зі службовими собаками, що будуть працювати на виявлення вибухівки.

«У місцях скупчення людей, вибірково буде проводитися поверхневий огляд підозрілих осіб та їх поклаж. Просимо з порозумінням ставитися до таких підвищених заходів безпеки», - додав Максим.

Напередодні проведення масових заходів начальник Головного управління провів робочу зустріч з представниками політичних сил та громадських організацій, які подали заявки щодо проведення масових заходів. Поліцейські закликали всіх учасників провести заходи мирно та без будь яких провокацій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...