App Store Google Play

Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

05.05.2017 08:00
Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

У четвер, 18 травня, у Національному гірничому університеті відбудеться фестиваль науки, відвідати який організатори запрошують усіх бажаючих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-центр НГУ.

У програмі заходу передбачено різноманітні майстер-класи, які здатні розширити пізнавальні горизонти відвідувачів. Планується спілкування з роботами, проведення діагностики дорогоцінного каміння, спостереження за роботою сонячних батарей та за різними фокусами з фізичними законами, знайомство з роботою 3-D принтера та навіть тест-драйв карта-гідбрида, що є власною розробкою студентів НГУ.

Також відвідувачі матимуть можливість розпиляти будь-який найтвердіший камінь, побачити цікаві хімічні експерименти, відчути себе детективом (криміналістична лабораторія) та в процесі спілкування з професійним психологои визначити свій психотип.

Окрім майстер-класів, планується проведення лекцій з теми «Народні та офіційні назви міст і сіл Придніпров’я» та «Правовий захист інтелектуальної власності».

Програма фестивалю містить навіть розважальні заходи: так кожен зможе пройти бліц-тест «На якого історичного діяча ти схожий?». Для комунікабельних відвідувачів буде влаштована дискусійна панель – усі матимуть змогу висловити власну думку.

У разі виникнення питань, є можливість отримати консультацію науковців.

Фестиваль науки відбуватиметься з 13:00 до 18:00 у холі головного корпусу (пр. Д. Яворницького, 19). Тел.: (056) 744-62-14.

Вхід безкоштовний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...