App Store Google Play

Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

05.05.2017 08:00
Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

У четвер, 18 травня, у Національному гірничому університеті відбудеться фестиваль науки, відвідати який організатори запрошують усіх бажаючих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-центр НГУ.

У програмі заходу передбачено різноманітні майстер-класи, які здатні розширити пізнавальні горизонти відвідувачів. Планується спілкування з роботами, проведення діагностики дорогоцінного каміння, спостереження за роботою сонячних батарей та за різними фокусами з фізичними законами, знайомство з роботою 3-D принтера та навіть тест-драйв карта-гідбрида, що є власною розробкою студентів НГУ.

Також відвідувачі матимуть можливість розпиляти будь-який найтвердіший камінь, побачити цікаві хімічні експерименти, відчути себе детективом (криміналістична лабораторія) та в процесі спілкування з професійним психологои визначити свій психотип.

Окрім майстер-класів, планується проведення лекцій з теми «Народні та офіційні назви міст і сіл Придніпров’я» та «Правовий захист інтелектуальної власності».

Програма фестивалю містить навіть розважальні заходи: так кожен зможе пройти бліц-тест «На якого історичного діяча ти схожий?». Для комунікабельних відвідувачів буде влаштована дискусійна панель – усі матимуть змогу висловити власну думку.

У разі виникнення питань, є можливість отримати консультацію науковців.

Фестиваль науки відбуватиметься з 13:00 до 18:00 у холі головного корпусу (пр. Д. Яворницького, 19). Тел.: (056) 744-62-14.

Вхід безкоштовний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...