App Store Google Play

Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

05.05.2017 08:00
Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

У четвер, 18 травня, у Національному гірничому університеті відбудеться фестиваль науки, відвідати який організатори запрошують усіх бажаючих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-центр НГУ.

У програмі заходу передбачено різноманітні майстер-класи, які здатні розширити пізнавальні горизонти відвідувачів. Планується спілкування з роботами, проведення діагностики дорогоцінного каміння, спостереження за роботою сонячних батарей та за різними фокусами з фізичними законами, знайомство з роботою 3-D принтера та навіть тест-драйв карта-гідбрида, що є власною розробкою студентів НГУ.

Також відвідувачі матимуть можливість розпиляти будь-який найтвердіший камінь, побачити цікаві хімічні експерименти, відчути себе детективом (криміналістична лабораторія) та в процесі спілкування з професійним психологои визначити свій психотип.

Окрім майстер-класів, планується проведення лекцій з теми «Народні та офіційні назви міст і сіл Придніпров’я» та «Правовий захист інтелектуальної власності».

Програма фестивалю містить навіть розважальні заходи: так кожен зможе пройти бліц-тест «На якого історичного діяча ти схожий?». Для комунікабельних відвідувачів буде влаштована дискусійна панель – усі матимуть змогу висловити власну думку.

У разі виникнення питань, є можливість отримати консультацію науковців.

Фестиваль науки відбуватиметься з 13:00 до 18:00 у холі головного корпусу (пр. Д. Яворницького, 19). Тел.: (056) 744-62-14.

Вхід безкоштовний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...