App Store Google Play

Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

05.05.2017 08:00
Поспілкуватися з роботами та розпиляти найтвердіший камінь: що ще готує відвідувачам фестиваль науки у Дніпрі?

У четвер, 18 травня, у Національному гірничому університеті відбудеться фестиваль науки, відвідати який організатори запрошують усіх бажаючих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-центр НГУ.

У програмі заходу передбачено різноманітні майстер-класи, які здатні розширити пізнавальні горизонти відвідувачів. Планується спілкування з роботами, проведення діагностики дорогоцінного каміння, спостереження за роботою сонячних батарей та за різними фокусами з фізичними законами, знайомство з роботою 3-D принтера та навіть тест-драйв карта-гідбрида, що є власною розробкою студентів НГУ.

Також відвідувачі матимуть можливість розпиляти будь-який найтвердіший камінь, побачити цікаві хімічні експерименти, відчути себе детективом (криміналістична лабораторія) та в процесі спілкування з професійним психологои визначити свій психотип.

Окрім майстер-класів, планується проведення лекцій з теми «Народні та офіційні назви міст і сіл Придніпров’я» та «Правовий захист інтелектуальної власності».

Програма фестивалю містить навіть розважальні заходи: так кожен зможе пройти бліц-тест «На якого історичного діяча ти схожий?». Для комунікабельних відвідувачів буде влаштована дискусійна панель – усі матимуть змогу висловити власну думку.

У разі виникнення питань, є можливість отримати консультацію науковців.

Фестиваль науки відбуватиметься з 13:00 до 18:00 у холі головного корпусу (пр. Д. Яворницького, 19). Тел.: (056) 744-62-14.

Вхід безкоштовний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...