App Store Google Play

За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

04.05.2017 13:20
За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

Опалювальний сезон пройшов в області стабільно. Кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі, перебоїв у комунальних послугах не допустили. Готуватися до зими регіон починає уже зараз, повідомили в департаменті ЖКГ та будівництва ДніпроОДА.

«Ми не допустили аварійного відключення від теплопостачання соціальних об’єктів та будинків. Наразі починаємо ретельно готуватися до наступного опалювального сезону. Він має стартувати 15 жовтня в усіх містах та районах області. Треба завчасно і якісно підготувати мережі до прийому тепла, щоб і чергову зиму пройти без перебоїв», – зазначили в департаменті.

Перебіг опалювального сезону в області знаходився під контролем ДніпроОДА. Моніторинг здійснювався цілодобово.

Підприємства теплоенергетики продемонстрували надійну роботу в умовах зими. Теплом стовідсотково були забезпечені житловий фонд та соцсфера.

Справжній прорив здійснили у Марганці, Покрові та Нікополі. Тут були борги перед «Нафтогазом» за спожитий газ – і міста могли лишитися взимку без тепла. Рішенням стала децентралізація системи опалення. Багатоповерхівки цьогоріч перше опалювалися індивідуально, а соціальні об’єкти – за допомогою твердопаливних котелень.

Серед пріоритетів з підготовки до нового опалювального сезону – заміна найбільш аварійних ділянок магістральних водоводів, оптимізація систем теплопостачання.

«Міста та райони повинні визначити відповідальних, які звітуватимуть перед обласним штабом про підготовчі роботи. Двічі на місяць публікуватимуть на офіційних сайтах звіти», – підкреслили в департаменті ЖКГ та будівництва.

Оснащення будинків тепловими лічильниками – окремий пункт плану з підготовки до холодів. Це допоможе заощадити кошти мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...