App Store Google Play

За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

04.05.2017 13:20
За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

Опалювальний сезон пройшов в області стабільно. Кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі, перебоїв у комунальних послугах не допустили. Готуватися до зими регіон починає уже зараз, повідомили в департаменті ЖКГ та будівництва ДніпроОДА.

«Ми не допустили аварійного відключення від теплопостачання соціальних об’єктів та будинків. Наразі починаємо ретельно готуватися до наступного опалювального сезону. Він має стартувати 15 жовтня в усіх містах та районах області. Треба завчасно і якісно підготувати мережі до прийому тепла, щоб і чергову зиму пройти без перебоїв», – зазначили в департаменті.

Перебіг опалювального сезону в області знаходився під контролем ДніпроОДА. Моніторинг здійснювався цілодобово.

Підприємства теплоенергетики продемонстрували надійну роботу в умовах зими. Теплом стовідсотково були забезпечені житловий фонд та соцсфера.

Справжній прорив здійснили у Марганці, Покрові та Нікополі. Тут були борги перед «Нафтогазом» за спожитий газ – і міста могли лишитися взимку без тепла. Рішенням стала децентралізація системи опалення. Багатоповерхівки цьогоріч перше опалювалися індивідуально, а соціальні об’єкти – за допомогою твердопаливних котелень.

Серед пріоритетів з підготовки до нового опалювального сезону – заміна найбільш аварійних ділянок магістральних водоводів, оптимізація систем теплопостачання.

«Міста та райони повинні визначити відповідальних, які звітуватимуть перед обласним штабом про підготовчі роботи. Двічі на місяць публікуватимуть на офіційних сайтах звіти», – підкреслили в департаменті ЖКГ та будівництва.

Оснащення будинків тепловими лічильниками – окремий пункт плану з підготовки до холодів. Це допоможе заощадити кошти мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...