App Store Google Play

За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

04.05.2017 13:20
За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

Опалювальний сезон пройшов в області стабільно. Кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі, перебоїв у комунальних послугах не допустили. Готуватися до зими регіон починає уже зараз, повідомили в департаменті ЖКГ та будівництва ДніпроОДА.

«Ми не допустили аварійного відключення від теплопостачання соціальних об’єктів та будинків. Наразі починаємо ретельно готуватися до наступного опалювального сезону. Він має стартувати 15 жовтня в усіх містах та районах області. Треба завчасно і якісно підготувати мережі до прийому тепла, щоб і чергову зиму пройти без перебоїв», – зазначили в департаменті.

Перебіг опалювального сезону в області знаходився під контролем ДніпроОДА. Моніторинг здійснювався цілодобово.

Підприємства теплоенергетики продемонстрували надійну роботу в умовах зими. Теплом стовідсотково були забезпечені житловий фонд та соцсфера.

Справжній прорив здійснили у Марганці, Покрові та Нікополі. Тут були борги перед «Нафтогазом» за спожитий газ – і міста могли лишитися взимку без тепла. Рішенням стала децентралізація системи опалення. Багатоповерхівки цьогоріч перше опалювалися індивідуально, а соціальні об’єкти – за допомогою твердопаливних котелень.

Серед пріоритетів з підготовки до нового опалювального сезону – заміна найбільш аварійних ділянок магістральних водоводів, оптимізація систем теплопостачання.

«Міста та райони повинні визначити відповідальних, які звітуватимуть перед обласним штабом про підготовчі роботи. Двічі на місяць публікуватимуть на офіційних сайтах звіти», – підкреслили в департаменті ЖКГ та будівництва.

Оснащення будинків тепловими лічильниками – окремий пункт плану з підготовки до холодів. Це допоможе заощадити кошти мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...