App Store Google Play

Денисенко вимагає від поліції запобігти незаконним вибуховим роботам у Діброві

03.05.2017 12:40
Денисенко вимагає від поліції запобігти незаконним вибуховим роботам у Діброві

Народний депутат України Андрій Денисенко подав офіційне звернення до начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Ігоря Репешка з вимогою вжити заходів щодо запобігання незаконним вибуховим роботам ТОВ "АГРОФІРМА НОВАТОР", що належить олігарху Вадиму Єрмолаєву.

Зазначимо, у 2016 році мешканці Синельниківського району зверталися до Андрія Денисенка з проханням розібратися із незаконними підривами Лоханського порогу та руйнування берегу Дніпра. Вибухові роботи ведуться у межах водоохоронної зони, в межах якої забороняється скидання неочищених стічних вод, використовуючи рельєф місцевості (ст. 87 Водного кодексу України).

Денисенко у свою чергу подав звернення до Прокуратури Дніпропетровської області з проханням перевірити дотримання екологічного законодавства.

Прокуратура, розглянувши депутатське звернення, повідомила, що в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадження за ч.1 ст.242 КК України за фактом порушення посадовими особами ТОВ “АГРОФІРМА НОВАТОР”, в управління яких знаходиться “Петровський кам’яний кар'єр”, правил охорони вод під час проведення вибухових робіт на гранітному родовищ та правил використання надр, що створило небезпеку для життя та здоров'я людей та здійснення незаконного видобування копалин загальнодержавного значення.

Наразі, народному депутату стало відомо, що знову планується проведення вибухових робіт, що в свою чергу є прямим порушенням ч. 5 ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», яка прямо забороняє проведення будь-яких вибухових робіт до 15 червня поточного року та має ознаки кримінального порушення.

«Водночас, зазначаю, що проведення вибухових (підривних) робіт на Петровському кам’яному кар’єрі проводиться без узгодження з Дібровською сільською радою, що є порушенням вимог діючого законодавства», - повідомив Денисенко у зверненні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...