App Store Google Play

Денисенко вимагає від поліції запобігти незаконним вибуховим роботам у Діброві

03.05.2017 12:40
Денисенко вимагає від поліції запобігти незаконним вибуховим роботам у Діброві

Народний депутат України Андрій Денисенко подав офіційне звернення до начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Ігоря Репешка з вимогою вжити заходів щодо запобігання незаконним вибуховим роботам ТОВ "АГРОФІРМА НОВАТОР", що належить олігарху Вадиму Єрмолаєву.

Зазначимо, у 2016 році мешканці Синельниківського району зверталися до Андрія Денисенка з проханням розібратися із незаконними підривами Лоханського порогу та руйнування берегу Дніпра. Вибухові роботи ведуться у межах водоохоронної зони, в межах якої забороняється скидання неочищених стічних вод, використовуючи рельєф місцевості (ст. 87 Водного кодексу України).

Денисенко у свою чергу подав звернення до Прокуратури Дніпропетровської області з проханням перевірити дотримання екологічного законодавства.

Прокуратура, розглянувши депутатське звернення, повідомила, що в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадження за ч.1 ст.242 КК України за фактом порушення посадовими особами ТОВ “АГРОФІРМА НОВАТОР”, в управління яких знаходиться “Петровський кам’яний кар'єр”, правил охорони вод під час проведення вибухових робіт на гранітному родовищ та правил використання надр, що створило небезпеку для життя та здоров'я людей та здійснення незаконного видобування копалин загальнодержавного значення.

Наразі, народному депутату стало відомо, що знову планується проведення вибухових робіт, що в свою чергу є прямим порушенням ч. 5 ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», яка прямо забороняє проведення будь-яких вибухових робіт до 15 червня поточного року та має ознаки кримінального порушення.

«Водночас, зазначаю, що проведення вибухових (підривних) робіт на Петровському кам’яному кар’єрі проводиться без узгодження з Дібровською сільською радою, що є порушенням вимог діючого законодавства», - повідомив Денисенко у зверненні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...