App Store Google Play

«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

02.05.2017 12:00
«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

Бажаючи залити горе від невдалої спроби сепаратистської провокації в ніч на 2 травня у Дніпрі, про яку раніше повідомляв Дніпроград, депутат міської ради Дніпра від Опозиційного блоку Сергій Суханов та його однодумці попрямували на околиці міста, де на території ресторану "Гражда", на одній з його алей все ж таки влаштували «акт скорботи». Власником ресторану є політичний однодумець опоблоківці Олег Бєлий.

Відповідне фото розмістив на своїй офіційній сторінці у Facebook народний депутат від ОБ Олександр Вілкул після того як патріотична молодь міста зірвала провокацію сепаратистів на Соборній площі.

Останній, хоча й не приховує своїх спільних почуттів з сепаратистами «одеської народної республіки», що стали жертвами свого ж заколоту проти України, втім, від позування відмовився, терміново відлетівши на Київ.

Як видно з фото, більшість присутніх в питному закладі «співчуваючих» добре розуміють можливі наслідки своєї сепаратистської агітації, тому приховують обличчя. Як заявив свідок, аби фото виглядало масовішим, до участі в ньому було залучено персонал та охорону закладу, які навіть не розуміли, в чому беруть участь.

Нагадаємо, в ніч з 1 та 2 травня у Дніпрі було заплановано провокацію за участі депутатів Опозиційного блоку та священиків московського патріархату. В найтемнішу пору ночі на Соборній площі вони намагалися викласти гасло, яке б засвідчило, що у Дніпрі присутня підтримка сепаратистів так званої «одеської народної республіки», що вчинили масові безлади з людськими жертвами в Одесі 2 травня 2014 року.

Ганебну провокацію вдалося попередити завдяки небайдужій молоді з громадського об'єднання "СІЧ".

Слід відзначити, що подібні акції "спільної скорботи" за загиблими 2 травня 2014 проходять сьогодні в багатьох містах Росії, тому провокацію від депутатів Опозиційного блоку слід розглядати як узгоджену з Кремлем, а вперте бажання зробити скорботне фото - як звіт перед московськими спонсорами партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...