App Store Google Play

«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

02.05.2017 12:00
«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

Бажаючи залити горе від невдалої спроби сепаратистської провокації в ніч на 2 травня у Дніпрі, про яку раніше повідомляв Дніпроград, депутат міської ради Дніпра від Опозиційного блоку Сергій Суханов та його однодумці попрямували на околиці міста, де на території ресторану "Гражда", на одній з його алей все ж таки влаштували «акт скорботи». Власником ресторану є політичний однодумець опоблоківці Олег Бєлий.

Відповідне фото розмістив на своїй офіційній сторінці у Facebook народний депутат від ОБ Олександр Вілкул після того як патріотична молодь міста зірвала провокацію сепаратистів на Соборній площі.

Останній, хоча й не приховує своїх спільних почуттів з сепаратистами «одеської народної республіки», що стали жертвами свого ж заколоту проти України, втім, від позування відмовився, терміново відлетівши на Київ.

Як видно з фото, більшість присутніх в питному закладі «співчуваючих» добре розуміють можливі наслідки своєї сепаратистської агітації, тому приховують обличчя. Як заявив свідок, аби фото виглядало масовішим, до участі в ньому було залучено персонал та охорону закладу, які навіть не розуміли, в чому беруть участь.

Нагадаємо, в ніч з 1 та 2 травня у Дніпрі було заплановано провокацію за участі депутатів Опозиційного блоку та священиків московського патріархату. В найтемнішу пору ночі на Соборній площі вони намагалися викласти гасло, яке б засвідчило, що у Дніпрі присутня підтримка сепаратистів так званої «одеської народної республіки», що вчинили масові безлади з людськими жертвами в Одесі 2 травня 2014 року.

Ганебну провокацію вдалося попередити завдяки небайдужій молоді з громадського об'єднання "СІЧ".

Слід відзначити, що подібні акції "спільної скорботи" за загиблими 2 травня 2014 проходять сьогодні в багатьох містах Росії, тому провокацію від депутатів Опозиційного блоку слід розглядати як узгоджену з Кремлем, а вперте бажання зробити скорботне фото - як звіт перед московськими спонсорами партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...