App Store Google Play

«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

02.05.2017 12:00
«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

Бажаючи залити горе від невдалої спроби сепаратистської провокації в ніч на 2 травня у Дніпрі, про яку раніше повідомляв Дніпроград, депутат міської ради Дніпра від Опозиційного блоку Сергій Суханов та його однодумці попрямували на околиці міста, де на території ресторану "Гражда", на одній з його алей все ж таки влаштували «акт скорботи». Власником ресторану є політичний однодумець опоблоківці Олег Бєлий.

Відповідне фото розмістив на своїй офіційній сторінці у Facebook народний депутат від ОБ Олександр Вілкул після того як патріотична молодь міста зірвала провокацію сепаратистів на Соборній площі.

Останній, хоча й не приховує своїх спільних почуттів з сепаратистами «одеської народної республіки», що стали жертвами свого ж заколоту проти України, втім, від позування відмовився, терміново відлетівши на Київ.

Як видно з фото, більшість присутніх в питному закладі «співчуваючих» добре розуміють можливі наслідки своєї сепаратистської агітації, тому приховують обличчя. Як заявив свідок, аби фото виглядало масовішим, до участі в ньому було залучено персонал та охорону закладу, які навіть не розуміли, в чому беруть участь.

Нагадаємо, в ніч з 1 та 2 травня у Дніпрі було заплановано провокацію за участі депутатів Опозиційного блоку та священиків московського патріархату. В найтемнішу пору ночі на Соборній площі вони намагалися викласти гасло, яке б засвідчило, що у Дніпрі присутня підтримка сепаратистів так званої «одеської народної республіки», що вчинили масові безлади з людськими жертвами в Одесі 2 травня 2014 року.

Ганебну провокацію вдалося попередити завдяки небайдужій молоді з громадського об'єднання "СІЧ".

Слід відзначити, що подібні акції "спільної скорботи" за загиблими 2 травня 2014 проходять сьогодні в багатьох містах Росії, тому провокацію від депутатів Опозиційного блоку слід розглядати як узгоджену з Кремлем, а вперте бажання зробити скорботне фото - як звіт перед московськими спонсорами партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...