App Store Google Play

У Кам'янському активіст звинувачує цирк в окупації пішохідної зони

01.05.2017 15:00
У Кам'янському активіст звинувачує цирк в окупації пішохідної зони

Учора, 30 квітня, у Кам’янському чотири години поспіль тривало протистояння між директором цирку, співробітниками поліції та активістом ГО «Рух Громадська Варта» Євгеном Найдою. Останній вимагав прибрати шатер цирку, який розміщується у місті прямо на пішохідній зоні та таким чином створює незручності для городян. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Событие.

Близько шостої години вечора Євген Найда, член виконкому, колишній учасник АТО, екс-кандидат у мери та активіст ГО «Рух Громадська Варта» зайшов на територію цирку і почав вимагати дозвільні документи на його розміщення.

Апелюючи тим, що розташований посеред пішохідної зони шатер змушує містян постійно його обходити територією парковки, та тим, що від нього доноситься запах фекалій, активіст поставив під сумнів законність розміщення цирку.

Проглянувши договір на суборенду, Євген продовжив наполягати: новоутворення на центральному проспекті з’явилося завдяки тому, що комусь з місцевої влади дали хабаря, усі пред’явлені документи – фікція.

Керівництво ж цирку запевняє, що насправді шатер розміщений на законних підставах, і, в свою чергу, звинувачує Найду у неправомірній поведінці, мовляв, він нецензурно висловлюється та обзиває циркових акторів.

На місце події прибув екіпаж поліції. Заступник начальника поліції Кам’янського висловив припущення, що активіст перебуває під впливом психотропних речовин, адже поводить себе неадекватно: зриває з себе золото, стверджує, що в автівці з російськми номерами схована вибухівка, галасує. Поліціянтам довелося застосувати перцеві балончики. Євгенові викликали швидку.

Наразі активісту загрожує притягнення до відповідальності за двома статтями Кодексу про адміністративні правопорушення (173 і 185), усі матеріали справи будуть передані до суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...