App Store Google Play

У Кам'янському активіст звинувачує цирк в окупації пішохідної зони

01.05.2017 15:00
У Кам'янському активіст звинувачує цирк в окупації пішохідної зони

Учора, 30 квітня, у Кам’янському чотири години поспіль тривало протистояння між директором цирку, співробітниками поліції та активістом ГО «Рух Громадська Варта» Євгеном Найдою. Останній вимагав прибрати шатер цирку, який розміщується у місті прямо на пішохідній зоні та таким чином створює незручності для городян. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Событие.

Близько шостої години вечора Євген Найда, член виконкому, колишній учасник АТО, екс-кандидат у мери та активіст ГО «Рух Громадська Варта» зайшов на територію цирку і почав вимагати дозвільні документи на його розміщення.

Апелюючи тим, що розташований посеред пішохідної зони шатер змушує містян постійно його обходити територією парковки, та тим, що від нього доноситься запах фекалій, активіст поставив під сумнів законність розміщення цирку.

Проглянувши договір на суборенду, Євген продовжив наполягати: новоутворення на центральному проспекті з’явилося завдяки тому, що комусь з місцевої влади дали хабаря, усі пред’явлені документи – фікція.

Керівництво ж цирку запевняє, що насправді шатер розміщений на законних підставах, і, в свою чергу, звинувачує Найду у неправомірній поведінці, мовляв, він нецензурно висловлюється та обзиває циркових акторів.

На місце події прибув екіпаж поліції. Заступник начальника поліції Кам’янського висловив припущення, що активіст перебуває під впливом психотропних речовин, адже поводить себе неадекватно: зриває з себе золото, стверджує, що в автівці з російськми номерами схована вибухівка, галасує. Поліціянтам довелося застосувати перцеві балончики. Євгенові викликали швидку.

Наразі активісту загрожує притягнення до відповідальності за двома статтями Кодексу про адміністративні правопорушення (173 і 185), усі матеріали справи будуть передані до суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...