App Store Google Play

Упродовж травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть​ кавалерійський взвод та загін рятувальників

29.04.2017 09:45
Упродовж травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть​ кавалерійський взвод та загін рятувальників

Під час травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть понад 400 рятувальників, а також вперше цього року до охорони публічного порядку буде залучений кавалерійський взвод ГУ ДСНС. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Національної поліції у Дніпропетровській області.

На сьогодні до органів влади регіону надійшли заявки від чотирьох представників політичних та громадських організацій про проведення масових заходів з нагоди святкування Дня весни і праці.

«До охорони громадського порядку буде залучено близько 900 поліцейських. У тому числі цього року вперше кавалерійський взвод у Дніпрі буде здійснювати не лише патрулювання, а і нестиме службу в місцях проведення масових заходів. Кавалеристи підготовлені до виконання завдань по припиненню можливих порушень публічного порядку»,- розповів заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Сергій Манза.

З метою недопущення виникнення конфліктних ситуацій напередодні свят керівництво Дніпропетровської Національної поліції зустрілося з учасниками першотравневих масових заходів, які подали заявки на участь. За словами заступника начальника Головного управління, в ході робочої зустрічі були відпрацьовані деталі проведення мітингів, демонстрації , скоординовано рух колон демонстрантів та опрацьовано питання забезпечення безпеки учасників масових заходів.

«Поліція звертається до всіх мешканців та гостей регіону поставитись з розумінням до посилених заходів безпеки та закликає до толерантного ставлення до своїх ідеологічних опонентів. Реалізація своїх Конституційних прав не повинна порушувати права інших громадян»,- додав Сергій Манза.

Як додає речниця ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Дар'я Гречищева, загони Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області переведені на посилений режим несення служби. Наразі правоохоронці провели перевірки місць масового скупчення людей. У потрібному випадку, будуть задіяні піротехніки і водолази.

У Дніпрі першого травня відбудеться три масових заходи, ще один пройде у Кривому Розі. За попередньою інформацією, участь в них візьмуть  півтори тисячі осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...