App Store Google Play

Упродовж травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть​ кавалерійський взвод та загін рятувальників

29.04.2017 09:45
Упродовж травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть​ кавалерійський взвод та загін рятувальників

Під час травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть понад 400 рятувальників, а також вперше цього року до охорони публічного порядку буде залучений кавалерійський взвод ГУ ДСНС. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Національної поліції у Дніпропетровській області.

На сьогодні до органів влади регіону надійшли заявки від чотирьох представників політичних та громадських організацій про проведення масових заходів з нагоди святкування Дня весни і праці.

«До охорони громадського порядку буде залучено близько 900 поліцейських. У тому числі цього року вперше кавалерійський взвод у Дніпрі буде здійснювати не лише патрулювання, а і нестиме службу в місцях проведення масових заходів. Кавалеристи підготовлені до виконання завдань по припиненню можливих порушень публічного порядку»,- розповів заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Сергій Манза.

З метою недопущення виникнення конфліктних ситуацій напередодні свят керівництво Дніпропетровської Національної поліції зустрілося з учасниками першотравневих масових заходів, які подали заявки на участь. За словами заступника начальника Головного управління, в ході робочої зустрічі були відпрацьовані деталі проведення мітингів, демонстрації , скоординовано рух колон демонстрантів та опрацьовано питання забезпечення безпеки учасників масових заходів.

«Поліція звертається до всіх мешканців та гостей регіону поставитись з розумінням до посилених заходів безпеки та закликає до толерантного ставлення до своїх ідеологічних опонентів. Реалізація своїх Конституційних прав не повинна порушувати права інших громадян»,- додав Сергій Манза.

Як додає речниця ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Дар'я Гречищева, загони Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області переведені на посилений режим несення служби. Наразі правоохоронці провели перевірки місць масового скупчення людей. У потрібному випадку, будуть задіяні піротехніки і водолази.

У Дніпрі першого травня відбудеться три масових заходи, ще один пройде у Кривому Розі. За попередньою інформацією, участь в них візьмуть  півтори тисячі осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...