App Store Google Play

Упродовж травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть​ кавалерійський взвод та загін рятувальників

29.04.2017 09:45
Упродовж травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть​ кавалерійський взвод та загін рятувальників

Під час травневих свят на Дніпропетровщині чергуватимуть понад 400 рятувальників, а також вперше цього року до охорони публічного порядку буде залучений кавалерійський взвод ГУ ДСНС. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Національної поліції у Дніпропетровській області.

На сьогодні до органів влади регіону надійшли заявки від чотирьох представників політичних та громадських організацій про проведення масових заходів з нагоди святкування Дня весни і праці.

«До охорони громадського порядку буде залучено близько 900 поліцейських. У тому числі цього року вперше кавалерійський взвод у Дніпрі буде здійснювати не лише патрулювання, а і нестиме службу в місцях проведення масових заходів. Кавалеристи підготовлені до виконання завдань по припиненню можливих порушень публічного порядку»,- розповів заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Сергій Манза.

З метою недопущення виникнення конфліктних ситуацій напередодні свят керівництво Дніпропетровської Національної поліції зустрілося з учасниками першотравневих масових заходів, які подали заявки на участь. За словами заступника начальника Головного управління, в ході робочої зустрічі були відпрацьовані деталі проведення мітингів, демонстрації , скоординовано рух колон демонстрантів та опрацьовано питання забезпечення безпеки учасників масових заходів.

«Поліція звертається до всіх мешканців та гостей регіону поставитись з розумінням до посилених заходів безпеки та закликає до толерантного ставлення до своїх ідеологічних опонентів. Реалізація своїх Конституційних прав не повинна порушувати права інших громадян»,- додав Сергій Манза.

Як додає речниця ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Дар'я Гречищева, загони Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області переведені на посилений режим несення служби. Наразі правоохоронці провели перевірки місць масового скупчення людей. У потрібному випадку, будуть задіяні піротехніки і водолази.

У Дніпрі першого травня відбудеться три масових заходи, ще один пройде у Кривому Розі. За попередньою інформацією, участь в них візьмуть  півтори тисячі осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...