App Store Google Play

У Дніпрі пройшов вокальний фестиваль "Музичне сузір'я України"

25.04.2017 14:40
У Дніпрі пройшов вокальний фестиваль "Музичне сузір'я України"

У Дніпрі, на базі палацу студентів ДНУ, пройшов дводенний Всеукраїнський вокальний фестиваль «Музичне сузір’я України». 21 та 22 квітня на дніпровській сцені виступили більше 40-ка учасників з 20 куточків країни. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у соцмережі.

Фестиваль започатковано Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара за ініціативи студентів народної студії сучасного вокалу «Мрія» ПКС ДНУ. В цьому році він відбувся за підтримки Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Підготовка до фестивалю велася кілька місяців. За відеоматеріалами претендентів, а їх було більше 80, оргкомітет обрав 40 найкращих. Конкурували між собою Київ, Полтава, Одеса, Житомир, Кривий Ріг, Кам’янське, Харків, Запоріжжя та Дніпро.

Головною умовою фестивалю було виконання української пісні.

Оцінювали виконавців заслужені артисти України, солісти Дніпропетровського академічного театру опери та балету, Дніпропетровської філармонії імені Когана, викладачі вокалу Академії музики імені Глінки та Київського університету культури та мистецтв, директори музичних шкіл міста.

На церемонії нагородження кожен учасник отримав сувенір з петриківським розписом та диплом. Гран-прі фестивалю виборола 16-річна студентка Київської академії естрадно-циркового мистецтва - Мар’яна  Щербак (Київ). Спеціальні  премії від благодійного президентського фонду Л. Д. Кучми отримали студентки Дніпропетровського національного університету – Аліна Гроховська (ФМЕ) та Катерина Шевчик (ЕФ), Молодіжний хор при Свято-Тихвінському жіночому монастирі (Дніпро).

Громадська організація "Яскрава країна" вручила спеціальні сертифікати Євгену Кравчуку (Житомир) та Наталі Шишкіній (Одеса).

Опісля -  виконавці розпочали великий Гала-концерт ІІ пісенного фестивалю «Музичне сузір’я України».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...