App Store Google Play

У Дніпрі пройшов вокальний фестиваль "Музичне сузір'я України"

25.04.2017 14:40
У Дніпрі пройшов вокальний фестиваль "Музичне сузір'я України"

У Дніпрі, на базі палацу студентів ДНУ, пройшов дводенний Всеукраїнський вокальний фестиваль «Музичне сузір’я України». 21 та 22 квітня на дніпровській сцені виступили більше 40-ка учасників з 20 куточків країни. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у соцмережі.

Фестиваль започатковано Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара за ініціативи студентів народної студії сучасного вокалу «Мрія» ПКС ДНУ. В цьому році він відбувся за підтримки Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Підготовка до фестивалю велася кілька місяців. За відеоматеріалами претендентів, а їх було більше 80, оргкомітет обрав 40 найкращих. Конкурували між собою Київ, Полтава, Одеса, Житомир, Кривий Ріг, Кам’янське, Харків, Запоріжжя та Дніпро.

Головною умовою фестивалю було виконання української пісні.

Оцінювали виконавців заслужені артисти України, солісти Дніпропетровського академічного театру опери та балету, Дніпропетровської філармонії імені Когана, викладачі вокалу Академії музики імені Глінки та Київського університету культури та мистецтв, директори музичних шкіл міста.

На церемонії нагородження кожен учасник отримав сувенір з петриківським розписом та диплом. Гран-прі фестивалю виборола 16-річна студентка Київської академії естрадно-циркового мистецтва - Мар’яна  Щербак (Київ). Спеціальні  премії від благодійного президентського фонду Л. Д. Кучми отримали студентки Дніпропетровського національного університету – Аліна Гроховська (ФМЕ) та Катерина Шевчик (ЕФ), Молодіжний хор при Свято-Тихвінському жіночому монастирі (Дніпро).

Громадська організація "Яскрава країна" вручила спеціальні сертифікати Євгену Кравчуку (Житомир) та Наталі Шишкіній (Одеса).

Опісля -  виконавці розпочали великий Гала-концерт ІІ пісенного фестивалю «Музичне сузір’я України».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...