App Store Google Play

На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА висадили 180 туй

04.04.2017 17:00
На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА висадили 180 туй

На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА висадили 180 туй. Вони символізують полеглих за незалежність країни. Вічно зелені дерева саджали батьки загиблих АТОвців, їхні друзі, побратими. Свій внесок зробили й працівники ДніпроОДА, переселенці, школярі.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облдержадміністрації.

Загалом, за підрахунками чиновників, у заході взяли участь понад сотня людей. Туї, за задумом, символізують хлопців, які полягли за Україну.

«У пам'ять про борців за незалежність ми маємо розвивати нашу країну, разом створювати щось нове. Сьогодні саме такий випадок. 180 туй одночасно висаджують службовці, батьки АТОвців, їхні друзі, переселенці, школярі та просто небайдужі мешканці Дніпропетровщини», – сказав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

З любов’ю та турботою дерево саджає мати загиблого АТОвця Світлана Коцяр: «У запеклих боях на Сході країни я втратила сина. Ігорю було лише 20 років. Він любив життя, був справжнім патріотом. Пам’ятаю, як казав мені: «Зараз ми творимо новітню історію України, і я до неї увійду». Увійшов, але не живим. Дерево, яке саджаю, символізує його душу. Вдячна, що у місті створюють таку Алею пам’яті».

Поруч із родичами загиблих АТОвців дерева саджали їхні побратими.

«Служив у 93-й бригаді. У мене є друзі, які загинули. Є ті, хто продовжує жити та боротися за краще майбутнє. Саджаю дерева у пам'ять про всіх учасників АТО. Хочу, щоб їхні подвиги не забувалися», – поляснив ветеран Віктор Малков.

Озеленювали новостворену Алею також і вимушені переселенці зі Сходу.

«Вже три роки живу у Дніпрі, переїхав сюди з Донецька. З перших днів АТО допомагаю нашій армії. Знаю, що нас захищають гідні хлопці. Висадка дерев – це данина усім їм», – прокоментував переселенець Дмитро Мітасов.

Серед найстараніших учасників заходу -  школярі й працівники ДніпроОДА.

«Висадка дерев на Алеї пам’яті викликала справжній ажіотаж серед мешканців області. Було багато бажаючих. Люди дзвонили, питали, чи можна приходити навіть зі своїми інструментами та деревами», – розповів радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

Реконструкція Алеї пам’яті – ініціатива Всеукраїнської спілки воїнів АТО. Ідею підтримала команда Валентина Резніченка. На Алеї змонтують 12 скляних стел з підсвіткою. На них закарбують імена полеглих героїв Революції гідності та бійців АТО, а також фото з передової. Перші кілька стел вже встановлені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...