App Store Google Play

За останні два роки у садочках Дніпропетровщини створено більше 2,5 тисячі нових місць

31.03.2017 12:40
За останні два роки у садочках Дніпропетровщини створено більше 2,5 тисячі нових місць

За останні два роки на Дніпропетровщині відкрито 6 дитсадків, 22 навчально-виховні комплекси та 66 додаткових груп у вже існуючих дошкільних закладах. Загалом створено понад 2,5 тисячі нових місць. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«За останні два роки у садочках області створено понад 2,5 тисячі нових місць. Зводили  «з нуля» дошкільні заклади, ремонтували вже існуючі, створювали навчально-виховні комплекси та додаткові групи, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Цьогоріч плануємо створити ще 1 140 нових місць у садочках».

За останні два роки в області відкрито 6 садочків у Дніпрі, Дніпровському, Павлоградському, Солонянському та Софіївському районах.
Створено 22 навчально-виховні комплекси у Дніпрі, Криворізькому, Новомосковську, Апостолівському, Новомосковському, Царичанському, Томаківському, Криничанському, Магдалинівському, Покровському та П’ятихатському районах.

Відкрито 66 додаткових груп у вже існуючих садочках Дніпра, Вільногірська, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Новопокровської об’єднаної громади, а також Дніпровського, Васильківського, Верхньодніпровського, Межівського, Криворізького, Нікопольського, Павлоградського, Петропавлівського, Петриківського, П’ятихатського, Синельниківського, Томаківського та Царичанського районів.

26 березня 2015 року указом Президента України Валентина Резніченка призначили на посаду голови ДніпроОДА. Які проекти втілили на Дніпропетровщині за цей час, дізнавайтеся тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...