App Store Google Play

За останні два роки у садочках Дніпропетровщини створено більше 2,5 тисячі нових місць

31.03.2017 12:40
За останні два роки у садочках Дніпропетровщини створено більше 2,5 тисячі нових місць

За останні два роки на Дніпропетровщині відкрито 6 дитсадків, 22 навчально-виховні комплекси та 66 додаткових груп у вже існуючих дошкільних закладах. Загалом створено понад 2,5 тисячі нових місць. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«За останні два роки у садочках області створено понад 2,5 тисячі нових місць. Зводили  «з нуля» дошкільні заклади, ремонтували вже існуючі, створювали навчально-виховні комплекси та додаткові групи, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Цьогоріч плануємо створити ще 1 140 нових місць у садочках».

За останні два роки в області відкрито 6 садочків у Дніпрі, Дніпровському, Павлоградському, Солонянському та Софіївському районах.
Створено 22 навчально-виховні комплекси у Дніпрі, Криворізькому, Новомосковську, Апостолівському, Новомосковському, Царичанському, Томаківському, Криничанському, Магдалинівському, Покровському та П’ятихатському районах.

Відкрито 66 додаткових груп у вже існуючих садочках Дніпра, Вільногірська, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Новопокровської об’єднаної громади, а також Дніпровського, Васильківського, Верхньодніпровського, Межівського, Криворізького, Нікопольського, Павлоградського, Петропавлівського, Петриківського, П’ятихатського, Синельниківського, Томаківського та Царичанського районів.

26 березня 2015 року указом Президента України Валентина Резніченка призначили на посаду голови ДніпроОДА. Які проекти втілили на Дніпропетровщині за цей час, дізнавайтеся тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...