App Store Google Play

За 1,5 роки Дніпропетровщина вдесятеро збільшила кількість торгів в Prozorro

30.03.2017 16:40
За 1,5 роки Дніпропетровщина вдесятеро збільшила кількість торгів в Prozorro

Дніпропетровщина першою в Україні перейшла на Prozorro. За півтора роки вдесятеро збільшила кількість торгів. ДніпроОДА стала лідером серед областей за успішно завершеними лотами та ділиться досвідом зі всією країною. Про підсумки роботи в системі електронних закупівель далі повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«ДніпроОДА перейшла на Prozorro ще до того, як вступив в силу відповідний Закон і система стала обов’язковою. За прикладом ОДА на зручний сервіс почали переходити й інші міста Дніпропетровщини. Нині у Prozorro працюють всі структурні підрозділи та комунальні заклади ДніпроОДА, приєднуються все нові підприємці. За 1,5 роки кількість торгів в Prozorro збільшилася вдесятеро, кількість їх учасників – майже в 6 разів. Це свідчить про ефективність реформи держзакупівель», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дніпропетровщина перейшла на електронні закупівлі в системі Prozorro у серпні 2015-го. На сьогодні область провела у Prozorro понад 56 тисяч торгів на 14,2 млрд. грн. Заощадила понад 780 мільйонів гривень.

ДніпроОДА успішно завершила майже 20 тисяч лотів. За цим показником випереджає всі міністерства й посідає друге місце в країні серед держорганів.

Більше 7 тисяч бізнесменів Дніпропетровщини працюють через Prozorro. Вони продають свої товари, послуги та виконують роботи по всій Україні. Підприємці регіону заробили понад 26 мільярдів гривень.

На всеукраїнському форумі Zakupki Forum-2016 ДніпроОДА визнали найкращою у сфері електронних держзакупівель. Сьогодні область ділиться своїм досвідом зі всією країною. Його на навчальних семінарах перейняли вже більше десяти регіонів. Всі напрацювання ДніпроОДА є у відкритому доступі  – документи, шаблони договорів, відповіді на актуальні питання, навчальне відео, корисні телефони.

Щомісяця в адмінбудівлі проводяться навчальні семінари по роботі у Prozorro для підприємців та державних службовців регіону. Вже організовано понад півсотні таких тренінгів.

Нагадуємо, 26 березня 2015 року указом Президента України Петра Порошенка Валентина Резніченка призначено на посаду голови ДніпроОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...