App Store Google Play

Весняний призов: хто не піде служити цього року

30 Березня 09:00
Весняний призов: хто не піде служити цього року

Незабаром у Дніпрі стартує весняний призов. Про те хто та за яких умов має право бути відстороненим від служби повідомили учора, 29 березня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

«Від призову звільняються ті особи, які мають на те вагомі підстави. Зокрема, мова йде про неможливість несення військової служби у зв’язку зі станом здоров’я, або віковими рамками. Особа молодше 20-ти, або старше 27-ми років не може бути призвана до силових структур. Крім того, не призиваються чоловіки, які виконали обов’язки військової служби у резерві. Звільняються також ті громадяни чоловічої статі, які до моменту набуття громадянства України, відслужили в арміях інших держав», - говорить  військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату, полковник Олег Біліченко.

За його словами, до переліку «непризовників» відносять і тих, хто на момент призову перебуває під слідством, або за гратами. А також чоловіків, рідні яких загинули під час несення військової служби.

Право тимчасового відстрочення призову надається лише тим особам, які мають на те причини, встановлені призовними районними комісіями, тобто, лише у наступних випадках: 
-сімейні обставини (вагітність дружини, утримання хворих батьків, наявність двох або більше неповнолітніх дітей);
-тяжка хвороба на момент призову (оформлюється відстрочка на час лікування);
-несення служби в Національній Поліції, або у резерві.

Зауважимо, призовник також може відстрочити службу у разі здобуття вищої освіти.

«Тимчасово від служби звільняються ті хлопці, які на момент призову здобувають першу вищу освіту. Якщо людина за будь-яких умов навчається вдруге, як на бюджетній, так і на контрактній формі, вона втрачає право відстрочки. Місце у ВНЗ за нею у такому разі зберігається», - інформує полковник Олег Біліченко.

Також він зазначає, ті молодики, які після закінчення ВНЗ, отримали військове звання «молодший лейтенант» до силових структур не призиваються.

У разі ухилення від призову, порушників чекає штраф у розмірі 250-ти грн, або ж кримінальна відповідальність - до трьох років позбавлення волі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...