App Store Google Play

Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

30.03.2017 09:40
Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

Мережа супермаркетів Сільпо з першого квітня впроваджує тестування самонавчальної програми KISSA (Key Intellectual Silpo System Assistant). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Асоціацію Ритейлерів України.

Нововведення становить собою програмно-апаратний комплекс під керівництвом штучного інтелекту KISSA, який використовує геолокаційні дані сервісів і супутників зв'язку, що підвищить якість взаємодії з покупцями. Також зазначений комплекс допоможе автоматизувати бізнес-процеси.

Програма координує роботу гарячої лінії мережі супермаркетів і може відповідати на запитання й відповіді. KISSA контролюватиме товарні запаси в розподільних центрах Сільпо, стежитиме і спрощуватиме ланцюжки поставок, а також відстежуватиме дрони-квадрокоптери для доставки покупок.

Також програма допоможе аналізувати роботу персоналу в моменти напливу покупців. Вона враховує трафік гостей на основних даних з камер спостереження і аналізує необхідну кількість людей в магазині. Крім цього, KISSA здатна керувати освітленням в приміщенні, внутрішнім радіо, формувати передбачення на чеках Сільпо.

Над розробкою програми більше двох років працювала команда інженерів з України, США та Японії. Проект пройшов внутрішнє тестування в Одесі та Дніпрі. Тепер програма виходить на зовнішнє тестування у Києві.

Керівництво "Сільпо" повідомило: прогнозується, що використання системи KISSA дозволить скоротити витрати на 5 % та збільшити ефективність логістичних процесів майже в половину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....