App Store Google Play

Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

30 Березня 09:40
Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

Мережа супермаркетів Сільпо з першого квітня впроваджує тестування самонавчальної програми KISSA (Key Intellectual Silpo System Assistant). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Асоціацію Ритейлерів України.

Нововведення становить собою програмно-апаратний комплекс під керівництвом штучного інтелекту KISSA, який використовує геолокаційні дані сервісів і супутників зв'язку, що підвищить якість взаємодії з покупцями. Також зазначений комплекс допоможе автоматизувати бізнес-процеси.

Програма координує роботу гарячої лінії мережі супермаркетів і може відповідати на запитання й відповіді. KISSA контролюватиме товарні запаси в розподільних центрах Сільпо, стежитиме і спрощуватиме ланцюжки поставок, а також відстежуватиме дрони-квадрокоптери для доставки покупок.

Також програма допоможе аналізувати роботу персоналу в моменти напливу покупців. Вона враховує трафік гостей на основних даних з камер спостереження і аналізує необхідну кількість людей в магазині. Крім цього, KISSA здатна керувати освітленням в приміщенні, внутрішнім радіо, формувати передбачення на чеках Сільпо.

Над розробкою програми більше двох років працювала команда інженерів з України, США та Японії. Проект пройшов внутрішнє тестування в Одесі та Дніпрі. Тепер програма виходить на зовнішнє тестування у Києві.

Керівництво "Сільпо" повідомило: прогнозується, що використання системи KISSA дозволить скоротити витрати на 5 % та збільшити ефективність логістичних процесів майже в половину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...