App Store Google Play

Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

30.03.2017 09:40
Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

Мережа супермаркетів Сільпо з першого квітня впроваджує тестування самонавчальної програми KISSA (Key Intellectual Silpo System Assistant). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Асоціацію Ритейлерів України.

Нововведення становить собою програмно-апаратний комплекс під керівництвом штучного інтелекту KISSA, який використовує геолокаційні дані сервісів і супутників зв'язку, що підвищить якість взаємодії з покупцями. Також зазначений комплекс допоможе автоматизувати бізнес-процеси.

Програма координує роботу гарячої лінії мережі супермаркетів і може відповідати на запитання й відповіді. KISSA контролюватиме товарні запаси в розподільних центрах Сільпо, стежитиме і спрощуватиме ланцюжки поставок, а також відстежуватиме дрони-квадрокоптери для доставки покупок.

Також програма допоможе аналізувати роботу персоналу в моменти напливу покупців. Вона враховує трафік гостей на основних даних з камер спостереження і аналізує необхідну кількість людей в магазині. Крім цього, KISSA здатна керувати освітленням в приміщенні, внутрішнім радіо, формувати передбачення на чеках Сільпо.

Над розробкою програми більше двох років працювала команда інженерів з України, США та Японії. Проект пройшов внутрішнє тестування в Одесі та Дніпрі. Тепер програма виходить на зовнішнє тестування у Києві.

Керівництво "Сільпо" повідомило: прогнозується, що використання системи KISSA дозволить скоротити витрати на 5 % та збільшити ефективність логістичних процесів майже в половину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...