App Store Google Play

У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

29 Березня 18:20
У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

У Дніпрі відбувся завершальний (IV) етап III Всеукраїнської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, яку проводить Міністерство освіти і Науки України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпропетровської єврейської громади.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в центрі «Менора», а сама олімпіада проходила на базі Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бий Хана». 

Урочисте відкриття олімпіади почалося з виконання державного гімну творчим колективом «Мрія» та виступом творчого колективу єврейської школи Дніпра - «Голдені Кіндерлі».

Важливість проведення олімпіади з мови іврит саме в Дніпрі, місті, яке має особливе символічне значення, як в минулому, так і в сьогоденні і майбутньому, підкреслювали виступаючі на церемонії відкриття почесні гості та члени оргкомітету - директор єврейської громади Зеліг Брез; Другий секретар Посольства держави Ізраїль в Україні, директор Ізраїльського Культурного Центру в Дніпрі В'ячеслав Смоткін та інші.

Олімпіада проходить в два етапи, і кожна олімпіадних робіт складається з трьох завдань - два з мови іврит, і одна письмова творча робота з літератури. На виконання завдань давалося п'ять годин. 

Відразу після закінчення часу, відведеного на олімпіаду, учасники ознайомилися з правильними відповідями, а журі підбили підсумки.

Той, хто не був згодний з результатами міг подати апеляцію.

Завершився конкурс урочистим нагородженням, врученням подарунків і церемонією закриття олімпіади з невеликим концертом.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...