App Store Google Play

У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

29.03.2017 18:20
У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

У Дніпрі відбувся завершальний (IV) етап III Всеукраїнської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, яку проводить Міністерство освіти і Науки України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпропетровської єврейської громади.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в центрі «Менора», а сама олімпіада проходила на базі Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бий Хана». 

Урочисте відкриття олімпіади почалося з виконання державного гімну творчим колективом «Мрія» та виступом творчого колективу єврейської школи Дніпра - «Голдені Кіндерлі».

Важливість проведення олімпіади з мови іврит саме в Дніпрі, місті, яке має особливе символічне значення, як в минулому, так і в сьогоденні і майбутньому, підкреслювали виступаючі на церемонії відкриття почесні гості та члени оргкомітету - директор єврейської громади Зеліг Брез; Другий секретар Посольства держави Ізраїль в Україні, директор Ізраїльського Культурного Центру в Дніпрі В'ячеслав Смоткін та інші.

Олімпіада проходить в два етапи, і кожна олімпіадних робіт складається з трьох завдань - два з мови іврит, і одна письмова творча робота з літератури. На виконання завдань давалося п'ять годин. 

Відразу після закінчення часу, відведеного на олімпіаду, учасники ознайомилися з правильними відповідями, а журі підбили підсумки.

Той, хто не був згодний з результатами міг подати апеляцію.

Завершився конкурс урочистим нагородженням, врученням подарунків і церемонією закриття олімпіади з невеликим концертом.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...