App Store Google Play

У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

29 Березня 18:20
У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

У Дніпрі відбувся завершальний (IV) етап III Всеукраїнської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, яку проводить Міністерство освіти і Науки України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпропетровської єврейської громади.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в центрі «Менора», а сама олімпіада проходила на базі Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бий Хана». 

Урочисте відкриття олімпіади почалося з виконання державного гімну творчим колективом «Мрія» та виступом творчого колективу єврейської школи Дніпра - «Голдені Кіндерлі».

Важливість проведення олімпіади з мови іврит саме в Дніпрі, місті, яке має особливе символічне значення, як в минулому, так і в сьогоденні і майбутньому, підкреслювали виступаючі на церемонії відкриття почесні гості та члени оргкомітету - директор єврейської громади Зеліг Брез; Другий секретар Посольства держави Ізраїль в Україні, директор Ізраїльського Культурного Центру в Дніпрі В'ячеслав Смоткін та інші.

Олімпіада проходить в два етапи, і кожна олімпіадних робіт складається з трьох завдань - два з мови іврит, і одна письмова творча робота з літератури. На виконання завдань давалося п'ять годин. 

Відразу після закінчення часу, відведеного на олімпіаду, учасники ознайомилися з правильними відповідями, а журі підбили підсумки.

Той, хто не був згодний з результатами міг подати апеляцію.

Завершився конкурс урочистим нагородженням, врученням подарунків і церемонією закриття олімпіади з невеликим концертом.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...