App Store Google Play

У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

29.03.2017 18:20
У Дніпрі пройшла перша олімпіада з мови іврит та єврейської літератури

У Дніпрі відбувся завершальний (IV) етап III Всеукраїнської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, яку проводить Міністерство освіти і Науки України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпропетровської єврейської громади.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в центрі «Менора», а сама олімпіада проходила на базі Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бий Хана». 

Урочисте відкриття олімпіади почалося з виконання державного гімну творчим колективом «Мрія» та виступом творчого колективу єврейської школи Дніпра - «Голдені Кіндерлі».

Важливість проведення олімпіади з мови іврит саме в Дніпрі, місті, яке має особливе символічне значення, як в минулому, так і в сьогоденні і майбутньому, підкреслювали виступаючі на церемонії відкриття почесні гості та члени оргкомітету - директор єврейської громади Зеліг Брез; Другий секретар Посольства держави Ізраїль в Україні, директор Ізраїльського Культурного Центру в Дніпрі В'ячеслав Смоткін та інші.

Олімпіада проходить в два етапи, і кожна олімпіадних робіт складається з трьох завдань - два з мови іврит, і одна письмова творча робота з літератури. На виконання завдань давалося п'ять годин. 

Відразу після закінчення часу, відведеного на олімпіаду, учасники ознайомилися з правильними відповідями, а журі підбили підсумки.

Той, хто не був згодний з результатами міг подати апеляцію.

Завершився конкурс урочистим нагородженням, врученням подарунків і церемонією закриття олімпіади з невеликим концертом.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...