App Store Google Play

Порошенко вважає засудження Назарова за убивство 49 вояків не розумним і створить військові суди

29 Березня 09:20
Порошенко вважає засудження Назарова за убивство 49 вояків не розумним і створить військові суди

Президент України Петро Порошенко планує створити на території держави військові суди, аби дії командирів у бойовій обстановці оцінювали не цивільні судді, а військові експерти. Такий намір Президента продиктований його непогодженням з вироком у справі генерала Назарова. Дану ситуацію у Facebook прокоментував відомий адвокат та правозахисник Віталій Погосян, передає Дніпроград.

На офіційній інтернет-сторінці очільника держави зазначено: "Планую запропонувати відновлення спеціальних військових судів відповідно до існуючих міжнародних практик. Оцінювати дії командирів у бойовій обстановці повинні військові спеціалісти, військові експерти і військові судді, а не цивільні. Справедливість безумовно повинна бути досягнута у суді, але рішення військових суддів не будуть ставитися під сумнів нашими воїнами".

Також Президент додає, що насправді винним у загибелі 49-ти військових вважає не бойового генерала, а ворога, який "віроломно вдерся на нашу землю".

Однак адвокат родин загиблих укранських воїнів Віталій Погосян, який в ході судового слухання вимагав для Назарова покарання у вигляді 8 років за ґратами та позбавлення військового звання “генерал-майора”, зазначає, що вищесказаним Петро Порошенко порушив як мінімум дві статті Конституції.

"В світлі статей 124 (Правосуддя в Україні здійснюють виключно суди) та 126 (Незалежність та недоторканість суддів гарантується Конституцією та Законами України), в обов`язках Президента (ст. 106) відсутні повноваження щодо надання оцінки судового рішення чи встановлення нового поняття "цивільний" суд", - пише Віталій Погосян у Facebook.

Нагадаємо, судовий процес у справі генерала тривав майже два роки. Остаточний вирок- позбавлення волі на сім років - йому було винесено 27 березня 2017-го у Павлоградському міжрайонному суді.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...