App Store Google Play

Порошенко вважає засудження Назарова за убивство 49 вояків не розумним і створить військові суди

29 Березня 09:20
Порошенко вважає засудження Назарова за убивство 49 вояків не розумним і створить військові суди

Президент України Петро Порошенко планує створити на території держави військові суди, аби дії командирів у бойовій обстановці оцінювали не цивільні судді, а військові експерти. Такий намір Президента продиктований його непогодженням з вироком у справі генерала Назарова. Дану ситуацію у Facebook прокоментував відомий адвокат та правозахисник Віталій Погосян, передає Дніпроград.

На офіційній інтернет-сторінці очільника держави зазначено: "Планую запропонувати відновлення спеціальних військових судів відповідно до існуючих міжнародних практик. Оцінювати дії командирів у бойовій обстановці повинні військові спеціалісти, військові експерти і військові судді, а не цивільні. Справедливість безумовно повинна бути досягнута у суді, але рішення військових суддів не будуть ставитися під сумнів нашими воїнами".

Також Президент додає, що насправді винним у загибелі 49-ти військових вважає не бойового генерала, а ворога, який "віроломно вдерся на нашу землю".

Однак адвокат родин загиблих укранських воїнів Віталій Погосян, який в ході судового слухання вимагав для Назарова покарання у вигляді 8 років за ґратами та позбавлення військового звання “генерал-майора”, зазначає, що вищесказаним Петро Порошенко порушив як мінімум дві статті Конституції.

"В світлі статей 124 (Правосуддя в Україні здійснюють виключно суди) та 126 (Незалежність та недоторканість суддів гарантується Конституцією та Законами України), в обов`язках Президента (ст. 106) відсутні повноваження щодо надання оцінки судового рішення чи встановлення нового поняття "цивільний" суд", - пише Віталій Погосян у Facebook.

Нагадаємо, судовий процес у справі генерала тривав майже два роки. Остаточний вирок- позбавлення волі на сім років - йому було винесено 27 березня 2017-го у Павлоградському міжрайонному суді.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...