App Store Google Play

Порошенко вважає засудження Назарова за убивство 49 вояків не розумним і створить військові суди

29.03.2017 09:20
Порошенко вважає засудження Назарова за убивство 49 вояків не розумним і створить військові суди

Президент України Петро Порошенко планує створити на території держави військові суди, аби дії командирів у бойовій обстановці оцінювали не цивільні судді, а військові експерти. Такий намір Президента продиктований його непогодженням з вироком у справі генерала Назарова. Дану ситуацію у Facebook прокоментував відомий адвокат та правозахисник Віталій Погосян, передає Дніпроград.

На офіційній інтернет-сторінці очільника держави зазначено: "Планую запропонувати відновлення спеціальних військових судів відповідно до існуючих міжнародних практик. Оцінювати дії командирів у бойовій обстановці повинні військові спеціалісти, військові експерти і військові судді, а не цивільні. Справедливість безумовно повинна бути досягнута у суді, але рішення військових суддів не будуть ставитися під сумнів нашими воїнами".

Також Президент додає, що насправді винним у загибелі 49-ти військових вважає не бойового генерала, а ворога, який "віроломно вдерся на нашу землю".

Однак адвокат родин загиблих укранських воїнів Віталій Погосян, який в ході судового слухання вимагав для Назарова покарання у вигляді 8 років за ґратами та позбавлення військового звання “генерал-майора”, зазначає, що вищесказаним Петро Порошенко порушив як мінімум дві статті Конституції.

"В світлі статей 124 (Правосуддя в Україні здійснюють виключно суди) та 126 (Незалежність та недоторканість суддів гарантується Конституцією та Законами України), в обов`язках Президента (ст. 106) відсутні повноваження щодо надання оцінки судового рішення чи встановлення нового поняття "цивільний" суд", - пише Віталій Погосян у Facebook.

Нагадаємо, судовий процес у справі генерала тривав майже два роки. Остаточний вирок- позбавлення волі на сім років - йому було винесено 27 березня 2017-го у Павлоградському міжрайонному суді.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...