App Store Google Play

Підприємці-спрощенці Дніпра вимагають у міськради зменшити вдвічі ставку Єдиного податку

29.03.2017 16:40
Підприємці-спрощенці Дніпра вимагають у міськради зменшити вдвічі ставку Єдиного податку

Підприємці-спрощенці Дніпра звертаються до міськради з проханням створити сприятливі умови для розвитку торгівлі. Друга група фізичних осіб підприємців вимагає зниження фіксованої ставки єдиного податку та вже подала з цього приводу на розгляд місцевої бюджетної комісії офіційне звернення. Про це сьогодні, 29 березня, стало відомо на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

«З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в Україні зросла до 3200 гривен. З цих причин значно зросло і податкове навантаження на малий та середній бізнес. Вимоги з боку держави змушують більшу частину підприємців переходити у «тінь», тим самим розвиваючи корупцію в країні. Ми просимо депутатів міської ради звернути увагу на цю проблему й допомогти підприємцям другої групи, а саме – знизити єдиний податок для таких фізичних осіб», -говорить підприємець-активіст Наталія Ешонкулова.

За її словами, ініціативна група дніпровських підприємців зібрала 446 підписів на підтримку ідеї зменшення ставки єдиного податку для другої групи фізичних осіб та направила відповідне звернення до мера міста Бориса Філатова.

«Пропонуємо Вам запровадити Комплексну Програму регіональної підтримки малого та середнього бізнесу та підтримати зменшення ставки єдиного податку для 2-ої групи фізичних осіб-підприємців, з 20-ти до 10-ти відсотків мінімальної заробітної плати, тобто до 320 гривень замість 640. Таким чином, загальне податкове навантаження для спрощенців на території міста Дніпро буде складати 1024 грн замість 1344-х», - йдеться  у тексті звернення.

«Це рішення могло б дуже допомогти реально працюючим фізичним особам-підприємцям. Адже ті податки, які на нас накладаються, просто абсурдні. Податковий кодекс України настільки не продуманий, що замість того, аби розвивати бізнес в країні, він його знищує. Дніпровські ринки зараз пустують, більшість орендаторів так і говорять: краще піду в тінь, вимог буде менше», - інформує приватний підприємець другої категорії, працівник ринку Лілія Набивач.

Спрощенці акцентують увагу влади на тому, що в деяких містах України міськрадою подібні заходи вже були прийняті. Чернівецькі, харківські та одеські спрощенці з моменту підвищення мінімальної заробітної плати сплачують зменшений ЄП.

У перших числах квітня бюджетна комісія Дніпра розгляне звернення дніпровських підприємців.

Як зазначив голова галузевої ради учасників ринку нерухомості Дніпропетровської області, керівник місцевого візового центру Сергій Логутенко, у 2015 році очільник Дніпра Борис Філатов під час меморандуму особисто пообіцяв «захищати» підприємців міста.

Тож, активісти сподіваються на його протекторат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...