App Store Google Play

Марина Порошенко відвідала тренінг "Інклюзивна освіта" у Дніпрі

29.03.2017 14:20
Марина Порошенко відвідала тренінг "Інклюзивна освіта" у Дніпрі

Сьогодні, 29 березня, у Дніпрі завершився перший спеціалізований тренінг для освітян «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Тренінги проводяться в рамках соціальної програми Голови Благодійного Фонду Порошенка, Марини Порошенко, яка сьогодні відвідала останній день тренінгу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Програма направлена на забезпечення навчання дітей з особливими потребами, окрім Дніпропетровської області до програми долучилися ще п'ять регіонів України – Київська, Запорізька, Харківська, Житомирська та Вінницька. 

«Впровадження інклюзивної освіти на сьогодні в Україні стоїть дуже гостро. Я вдячна сьогодні кожному з вас за те, що ви намагаєтесь зробити все для того щоб допомогти цим діткам зростати в колі своїх однолітків. Спасибі усім, кому не байдужа ця проблема», - зазначила Марина Порошенко, звертаючись до освітян.

200 працівникам освіти регіону, які пройшли тренінг, дружина Президента вручила відповідні сертифікати.

«Мені приємно, що наша команда стає ширшою і з кожним днем все потужнішою. Наше суспільство повинно відчути, що піклуватись про особливих дітей дуже важливо. Перед кожним викладачем стоїть відповідальне, а часом й доленосне завдання. Інклюзивна освіта - це шаг для дитини стати паралімпійським чемпіоном, науковим діячем, митцем, або навіть Президентом», - зазначила Марина Порошенко.

На Дніпропетровщині проживають 276 з особливими потребами, які хочуть відвідувати школи. В області вже є 104 школи, які залучилися до впровадження інклюзивної освіти.

Нагадаємо, дружина Президента України, Голова Ради Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко здійснила робочу поїздку у Дніпро. У ході візиту пані Марина урочисто передала голові Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентину Резніченку проект медіатеки для шкіл області з інклюзивною освітою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...