App Store Google Play

Марина Порошенко відвідала тренінг "Інклюзивна освіта" у Дніпрі

29 Березня 14:20
Марина Порошенко відвідала тренінг "Інклюзивна освіта" у Дніпрі

Сьогодні, 29 березня, у Дніпрі завершився перший спеціалізований тренінг для освітян «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Тренінги проводяться в рамках соціальної програми Голови Благодійного Фонду Порошенка, Марини Порошенко, яка сьогодні відвідала останній день тренінгу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Програма направлена на забезпечення навчання дітей з особливими потребами, окрім Дніпропетровської області до програми долучилися ще п'ять регіонів України – Київська, Запорізька, Харківська, Житомирська та Вінницька. 

«Впровадження інклюзивної освіти на сьогодні в Україні стоїть дуже гостро. Я вдячна сьогодні кожному з вас за те, що ви намагаєтесь зробити все для того щоб допомогти цим діткам зростати в колі своїх однолітків. Спасибі усім, кому не байдужа ця проблема», - зазначила Марина Порошенко, звертаючись до освітян.

200 працівникам освіти регіону, які пройшли тренінг, дружина Президента вручила відповідні сертифікати.

«Мені приємно, що наша команда стає ширшою і з кожним днем все потужнішою. Наше суспільство повинно відчути, що піклуватись про особливих дітей дуже важливо. Перед кожним викладачем стоїть відповідальне, а часом й доленосне завдання. Інклюзивна освіта - це шаг для дитини стати паралімпійським чемпіоном, науковим діячем, митцем, або навіть Президентом», - зазначила Марина Порошенко.

На Дніпропетровщині проживають 276 з особливими потребами, які хочуть відвідувати школи. В області вже є 104 школи, які залучилися до впровадження інклюзивної освіти.

Нагадаємо, дружина Президента України, Голова Ради Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко здійснила робочу поїздку у Дніпро. У ході візиту пані Марина урочисто передала голові Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентину Резніченку проект медіатеки для шкіл області з інклюзивною освітою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...