App Store Google Play

Михайло Лисенко презентував брендову комунальну техніку

28 Березня 17:20
Михайло Лисенко презентував брендову комунальну техніку

Незабаром уся комунальна техніка Дніпра матиме відмінну рису – синьо-сіро-червоний орнаментальний візерунок. Відтепер жителі міста з легкістю впізнаватимуть комунальний транспорт на вулицях міста. Про це сьогодні, 28 березня, на КП «УРЕА» повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко, передає Дніпроград.

«В цьому році міськрадою було прийняте рішення про брендування комунальної техніки, яка працює на благоустрій міста. Від сьогодні уся техніка комунальних підприємств, окрім бульдозерів та екскаваторів, буде забрендована трьома кольорами. Це робиться для того, аби дніпряни завжди були у курсі подій, та, розуміли, що наразі, наприклад, на окремій території спил дерев дійсно проводить комунальне підприємство. Червоно – синій орнамент дозволить відрізняти комунальний транспорт від будь-якого іншого», - говорить заступник міського голови Михайло Лисенко.

Також він додає, наразі тільки приступили до робіт з брендування. Близько ста одиниць комунальної техніки обклеять високоякісною плівкою.

«Роботи завершимо на початку липня. Сьогодні вже маємо пілотний варіант забрендованої одиниці комунального транспорту. Плівку випробували на мийці. Вона не пошкоджується, надійна. Сподіваємося, служитиме довго», - додає заступник.

За його словами, брендування буде здійснене за рахунок комунальних підприємств. Оздобленням техніки також стануть мигаючі ліхтарі, аби її можна було побачити вночі.

Брендування повністю не витіснить колишніх «відміток». Герб, який раніше диференціював комунальну техніку, теж залишиться. Проте він буде нанесений на більш старі моделі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...