App Store Google Play

Михайло Лисенко презентував брендову комунальну техніку

28.03.2017 17:20
Михайло Лисенко презентував брендову комунальну техніку

Незабаром уся комунальна техніка Дніпра матиме відмінну рису – синьо-сіро-червоний орнаментальний візерунок. Відтепер жителі міста з легкістю впізнаватимуть комунальний транспорт на вулицях міста. Про це сьогодні, 28 березня, на КП «УРЕА» повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко, передає Дніпроград.

«В цьому році міськрадою було прийняте рішення про брендування комунальної техніки, яка працює на благоустрій міста. Від сьогодні уся техніка комунальних підприємств, окрім бульдозерів та екскаваторів, буде забрендована трьома кольорами. Це робиться для того, аби дніпряни завжди були у курсі подій, та, розуміли, що наразі, наприклад, на окремій території спил дерев дійсно проводить комунальне підприємство. Червоно – синій орнамент дозволить відрізняти комунальний транспорт від будь-якого іншого», - говорить заступник міського голови Михайло Лисенко.

Також він додає, наразі тільки приступили до робіт з брендування. Близько ста одиниць комунальної техніки обклеять високоякісною плівкою.

«Роботи завершимо на початку липня. Сьогодні вже маємо пілотний варіант забрендованої одиниці комунального транспорту. Плівку випробували на мийці. Вона не пошкоджується, надійна. Сподіваємося, служитиме довго», - додає заступник.

За його словами, брендування буде здійснене за рахунок комунальних підприємств. Оздобленням техніки також стануть мигаючі ліхтарі, аби її можна було побачити вночі.

Брендування повністю не витіснить колишніх «відміток». Герб, який раніше диференціював комунальну техніку, теж залишиться. Проте він буде нанесений на більш старі моделі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...