App Store Google Play

Корбан порівняв Савченко з Гітлером через ксенофобію

28.03.2017 18:00
Корбан порівняв Савченко з Гітлером через ксенофобію

Геннадій Корбан відреагував на гучні заяви народного депутата Надії Савченко в ефірі телеканалу 112 під час інтерв'ю з Дмитром Гордоном та звернувся до неї на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

Корбан зауважив, що завжди підтримував Надію і разом із її сестрою домагався від влади обміну полоненими, та після таких заяв не міг залишитися байдужим:

"Надіє, Ви пройшли через багато випробувань, але здається так і не зрозуміли головного: людей не можна ділити на «євреїв» і «жидів», на українців і «хохлів», росіян і «кацапів». Людей можна ділити на гідних і негідників. На сміливих і боягузів. На розумних і дурних. Через подібні маркери, озвучені Вами, у світі завжди починалися війни. Знаєте, напевно, Гітлер, який влаштував Голокост, теж не мав нічого проти євреїв, він просто не любив жидів", - наголосив Корбан.

Він також зазначив, що попри "дослідження" Надією Савченко прізвищ, ані Порошенко, ані Тимошенко, ані Гройсман не є євреями.

"Якби за 25 років незалежності з'явився хоча б один єврей при владі, то напевно Україна могла б стати більш успішною країною", - підсумував він.

Нагадаємо, вчора депутат Савченко зухвало розкидалася образливими епітетами щодо представників різних націй, а також заявила, що при владі в Україні знаходиться 80% євреїв. Таке твердження вона пояснила походженням прізвищ.

"Я нічого не маю проти євреїв, я просто не люблю жидів", - пояснила свої ксенофобські висловлювання Савченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...