App Store Google Play

Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

28.03.2017 12:20
Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради ввійшов  в топ-5 відмінників допорогових закупівель на системі ProZorro. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова.

Експерти провели аналіз кількості проведених закупівель та сформували рейтинг тих закупівельників, які або ж активно і сумлінно купують на ProZorro, або ж, навпаки ігнорують допороги.

Так серед п'яти лідерів допорогових закупівель першим виявилася Голосіївська РДА. Друге місце посіло КП "Київжитлоспецексплуатація", третіми виявилися маріупольці (Департамент розвитку житлово-коммунальної інфраструктури Маріупольської міської ради). Передостаннє місце віддане теж Києву(Печерська районна державна адміністрація), ну а п'яту сходинку зайняв Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Двієчниками з закупівель (99% допорогів через пряму закупівлю) стали такі міста як Миколаїв, Київ, Харків, Запоріжжя та Біла Церква. Дніпро до цього списку не ввійшов.

"Думаю, цілком очевидно, що ніякої проблеми у використанні ProZorro в допорогах, окрім бажання, немає. Давайте, розкажіть, що проводити тендери неможливо, нічого не встигають купити тощо", - підсумовує вищесказане заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Зазначимо, допороговими вважаються такі закупівлі в ProZorro, загальна запланована сума яких складає менше ніж:

◦ 200 тисяч гривень для товарів;
◦ 1,5 мільйони гривень  для робіт та послуг.
 
Якщо заплановано витрати, що перевищують вказані суми, такі закупівлі є надпороговими і проводяться за іншими процедурами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...