App Store Google Play

Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

28.03.2017 12:20
Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради ввійшов  в топ-5 відмінників допорогових закупівель на системі ProZorro. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова.

Експерти провели аналіз кількості проведених закупівель та сформували рейтинг тих закупівельників, які або ж активно і сумлінно купують на ProZorro, або ж, навпаки ігнорують допороги.

Так серед п'яти лідерів допорогових закупівель першим виявилася Голосіївська РДА. Друге місце посіло КП "Київжитлоспецексплуатація", третіми виявилися маріупольці (Департамент розвитку житлово-коммунальної інфраструктури Маріупольської міської ради). Передостаннє місце віддане теж Києву(Печерська районна державна адміністрація), ну а п'яту сходинку зайняв Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Двієчниками з закупівель (99% допорогів через пряму закупівлю) стали такі міста як Миколаїв, Київ, Харків, Запоріжжя та Біла Церква. Дніпро до цього списку не ввійшов.

"Думаю, цілком очевидно, що ніякої проблеми у використанні ProZorro в допорогах, окрім бажання, немає. Давайте, розкажіть, що проводити тендери неможливо, нічого не встигають купити тощо", - підсумовує вищесказане заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Зазначимо, допороговими вважаються такі закупівлі в ProZorro, загальна запланована сума яких складає менше ніж:

◦ 200 тисяч гривень для товарів;
◦ 1,5 мільйони гривень  для робіт та послуг.
 
Якщо заплановано витрати, що перевищують вказані суми, такі закупівлі є надпороговими і проводяться за іншими процедурами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...