App Store Google Play

Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

28 Березня 12:20
Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради ввійшов  в топ-5 відмінників допорогових закупівель на системі ProZorro. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова.

Експерти провели аналіз кількості проведених закупівель та сформували рейтинг тих закупівельників, які або ж активно і сумлінно купують на ProZorro, або ж, навпаки ігнорують допороги.

Так серед п'яти лідерів допорогових закупівель першим виявилася Голосіївська РДА. Друге місце посіло КП "Київжитлоспецексплуатація", третіми виявилися маріупольці (Департамент розвитку житлово-коммунальної інфраструктури Маріупольської міської ради). Передостаннє місце віддане теж Києву(Печерська районна державна адміністрація), ну а п'яту сходинку зайняв Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Двієчниками з закупівель (99% допорогів через пряму закупівлю) стали такі міста як Миколаїв, Київ, Харків, Запоріжжя та Біла Церква. Дніпро до цього списку не ввійшов.

"Думаю, цілком очевидно, що ніякої проблеми у використанні ProZorro в допорогах, окрім бажання, немає. Давайте, розкажіть, що проводити тендери неможливо, нічого не встигають купити тощо", - підсумовує вищесказане заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Зазначимо, допороговими вважаються такі закупівлі в ProZorro, загальна запланована сума яких складає менше ніж:

◦ 200 тисяч гривень для товарів;
◦ 1,5 мільйони гривень  для робіт та послуг.
 
Якщо заплановано витрати, що перевищують вказані суми, такі закупівлі є надпороговими і проводяться за іншими процедурами.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...