App Store Google Play

Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

28 Березня 12:20
Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради ввійшов  в топ-5 відмінників допорогових закупівель на системі ProZorro. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова.

Експерти провели аналіз кількості проведених закупівель та сформували рейтинг тих закупівельників, які або ж активно і сумлінно купують на ProZorro, або ж, навпаки ігнорують допороги.

Так серед п'яти лідерів допорогових закупівель першим виявилася Голосіївська РДА. Друге місце посіло КП "Київжитлоспецексплуатація", третіми виявилися маріупольці (Департамент розвитку житлово-коммунальної інфраструктури Маріупольської міської ради). Передостаннє місце віддане теж Києву(Печерська районна державна адміністрація), ну а п'яту сходинку зайняв Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Двієчниками з закупівель (99% допорогів через пряму закупівлю) стали такі міста як Миколаїв, Київ, Харків, Запоріжжя та Біла Церква. Дніпро до цього списку не ввійшов.

"Думаю, цілком очевидно, що ніякої проблеми у використанні ProZorro в допорогах, окрім бажання, немає. Давайте, розкажіть, що проводити тендери неможливо, нічого не встигають купити тощо", - підсумовує вищесказане заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Зазначимо, допороговими вважаються такі закупівлі в ProZorro, загальна запланована сума яких складає менше ніж:

◦ 200 тисяч гривень для товарів;
◦ 1,5 мільйони гривень  для робіт та послуг.
 
Якщо заплановано витрати, що перевищують вказані суми, такі закупівлі є надпороговими і проводяться за іншими процедурами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...