App Store Google Play

Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

28.03.2017 12:20
Дніпровська міськрада серед лідерів Прозорро, - Нефьодов

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради ввійшов  в топ-5 відмінників допорогових закупівель на системі ProZorro. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова.

Експерти провели аналіз кількості проведених закупівель та сформували рейтинг тих закупівельників, які або ж активно і сумлінно купують на ProZorro, або ж, навпаки ігнорують допороги.

Так серед п'яти лідерів допорогових закупівель першим виявилася Голосіївська РДА. Друге місце посіло КП "Київжитлоспецексплуатація", третіми виявилися маріупольці (Департамент розвитку житлово-коммунальної інфраструктури Маріупольської міської ради). Передостаннє місце віддане теж Києву(Печерська районна державна адміністрація), ну а п'яту сходинку зайняв Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Двієчниками з закупівель (99% допорогів через пряму закупівлю) стали такі міста як Миколаїв, Київ, Харків, Запоріжжя та Біла Церква. Дніпро до цього списку не ввійшов.

"Думаю, цілком очевидно, що ніякої проблеми у використанні ProZorro в допорогах, окрім бажання, немає. Давайте, розкажіть, що проводити тендери неможливо, нічого не встигають купити тощо", - підсумовує вищесказане заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Зазначимо, допороговими вважаються такі закупівлі в ProZorro, загальна запланована сума яких складає менше ніж:

◦ 200 тисяч гривень для товарів;
◦ 1,5 мільйони гривень  для робіт та послуг.
 
Якщо заплановано витрати, що перевищують вказані суми, такі закупівлі є надпороговими і проводяться за іншими процедурами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...