App Store Google Play

В ДніпроОДА відзвітували за два роки роботи команди Резніченка

27.03.2017 16:20
В ДніпроОДА відзвітували за два роки роботи команди Резніченка

Учора минув 731-й день з того моменту, як команда Валентина Резніченко приступила до роботи. Про досягнення ДніпроОДА за останні два роки сьогодні, 27 березня, на щотижневому звіті розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Юрій Голік, передає Дніпроград.

«Команда Валентина Резніченко зробила багато корисного за час своєї діяльності. Ми не критикували своїх попередників, як це робилося до нас. Натомість – проаналізували досвід минулого, винесли з нього найцінніше, та, почали розвивати власні проекти. Надалі ми будемо намагатися працювати ще краще та ще ефективніше», - повідомив Юрій Голік.

За два роки реконструйовано 350 об’єктів, зокрема медичних установ та дитячих садків. У минулому році Дніпропетровська область стала єдиною з областей України, яка відкрила два нових дошкільних заклади  – у Слобожанську, та, на Лівобережному-3. В дитячих садках з’явилося 2 673 вільні місця.

З обласного бюджету було виділено кошти на установу 41-го водопроводу у найвіддаленіших районах області, це означає: близько 300 тисяч мешканців Дніпропетровщини відтепер забезпечені водопостачанням.

Відремонтовано дороги загальною площею 5 млн кв м.

Соціальним житлом забезпечені близько 30-ти сімей. У селищі Покровському зведено житловий будинок, будівництво якого було заморожено останні 20 років.

Ремонту підлягли 50 обласних шкіл, було закуплено 67 шкільних автобусів.

З успіхом започатковано Дитячий клуб молодого лідера, на якому діти мають змогу поспілкуватися з представниками бізнесу.

Відремонтовано 89 лікарень та створено 13 амбулаторій. На Дніпропетровщину завезено 150 одиниць медичного обладнання на суму 280 млн грн.

Три котельні області перейшли на альтернативне опалення –  у Марганці, Покрові, Нікополі. Збудовано 28 котелень для шкіл, садків та лікарень.

Закуплено 66 одиниць комунальної техніки.

1 тонна мальків запущена у річку Дніпро.

До того ж, Дніпропетровська область – першою прийняла стратегію ТПВ – розподіл сміття на категорії. Проект запущений на чотирьох пілотних територіях.

«На Дніпропетровщині планується збудувати ТЕЦ, яка перероблятиме сміття. Наразі підшукуємо територію для будівництва. Інвестора вже знайдено», - говорить Юрій Голік.

Також за словами радника, у Павлоградському індустріальному парку буде побудовано три заводи з переробки метанолу, синтегазу та електроенергії. На проект виділено 17 млн коштів та понад 250 га землі.

Крім цього, на щотижневому звіті Юрій Голік нагадав про створення системи ProZorro, першого в Україні сільського ЦНАПу, Алеї пам’яті біля ОДА, ІТ-коворкінг-центру на базі НГУ, та, про запровадження конкурсу стартапів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...