App Store Google Play

На Дніпропетровщині збудують чотиризірковий санаторій для бійців АТО

27 Березня 21:00
На Дніпропетровщині збудують чотиризірковий санаторій для бійців АТО

Останні два роки ДніпроОДА надавала активну допомогу бійцям АТО та проводила численні реабілітаційні роботи з демобілізованими. Про це сьогодні, 27 березня, під час щотижневого звіту повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голік, передає Дніпроград.

Командою Валентина Резніченко була створена «Гаряча лінія» психологічної підтримки, яка на сьогодні відгукнулася вже на понад 2 850 дзвінків.

«Був випадок, коли на лінію зателефонував воїн АТО, хотів покінчити з життям. Психологи врятували його від суїциду», - говорить радник голови ДніпроОДА Юрій Голік.

На базі лікарні імені Мечникова створений Центр реабілітації учасників АТО. Допомогу тут надали вже близько 12-ти тисячам бійців. Незабаром планується збудувати другий такий реабілітаційний комплекс – на базі лікарні «Солоний лиман».

«Збудуємо центр, схожий на чотиризірковий готель, а не на лікарню з тьмяними палатами, як прийнято у нас робити. Тут бійці зможуть морально відпочити, відновитися фізично в дійсно належних умовах», - зазначає Юрій Голік.

Також радник додав, за останній час 124 бійці пройшли реабілітацію у Литві.

Протягом останніх двох років понад 220 сімей воїнів АТО отримали квартири. До того ж, 2 500 АТОвців стали власниками земельних ділянок.

Запроваджена картка «Родина героя», яку отримали вже близько тисячі осіб. Вона дає право на безкоштовний проїзд рідним загиблих бійців АТО. Пільга діє у міжміських та приміських маршрутках Дніпропетровської області.

Увесь цей час ДніпроОДА приділяла увагу не лише фізичній реабілітації демобілізованих, а й робила усе можливе задля того, аби покращити морально-психологічний стан Захисників.

Так вперше в Україні був запроваджений та проведений фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

До того ж, демобілізованим надана можливість пройти мовні та IT-курси, покращити свій рівень знань з іноземних мов.

Під час звіту радник ДніпроОДА Юрій Голік також зауважив, столиця України запрошує Дніпро допомогти спроектувати київський музей АТО. Адже Дніпровський музей громадянського подвигу, який вміщує у себе дві експозиції, присвячених АТО, став першим музеєм в Україні такого рівня.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...