App Store Google Play

На Дніпропетровщині навчатимуть виживанню в екстремальних ситуаціях

27.03.2017 20:00
На Дніпропетровщині навчатимуть виживанню в екстремальних ситуаціях

Зупинити кровотечу, захиститися від нападника, зорієнтуватися на місцевості – цьому навчатимуть на курсах з цивільної оборони. Проект презентували на Дніпропетровщині і вже провели перші заняття. Головна мета курсу – підготувати цивільне населення до дій в надзвичайних ситуаціях.

Гучне виття сирени – символ того, що негайно треба бігти в укриття. Саме так розпочалася презентація проекту з цивільної оборони. Його ініціював центр підготовки молоді та військових «Patriot Tactical School». Півроку досвідченні тренери з України, Грузії, Ізраїлю та США працювали над розробкою тем та практичних занять проекту.

«Створили 5 тематичних курсів: перша домедична допомога, основи самозахисту, орієнтування на місцевості, навички володіння зброєю та виживання в екстремальних ситуаціях. Пройти підготовку може кожен бажаючий. Ми орієнтуємося на молодь, колишніх військових та активне населення», - розповів радник голови ДніпроОДА з питань меддопомоги учасникам АТО та старший інструктор проекту «Patriot Tactical School» Денис Сурков.

Інструктор Антон відпрацьовує основи самозахисту. Це один із модулів, який буде включений до курсу фізпідготовки. Окрім нього учасникам пропонують бігові вправи та заняття з кросфіту.

«Кросфіт розвиває не тільки фізичну силу та витривалість, а й характер. Головне завдання – виконати всі вправи комплексу. Розпочинатимемо із легких і по зростаючій йтимемо до складних», - сказав інструктор Антон Воскобойник.

Для кожного напрямку – професійний інструктор.

«Кожна людина має чітко розуміти що їй робити в екстремальних ситуаціях: куди іти, що із собою брати, як організувати інших людей. Разом із цим проект розрахований на патріотичне виховання молоді. Це той резерв, який може стати на захист своєї країни. Тому команда Валентина Резніченка підтримує такі ініціативи», - зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Детальну інформацію про проект та телефони для запису на курси можна знайти на сайті організації http://www.trainingcenterpatriot.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...