App Store Google Play

На Дніпропетровщині навчатимуть виживанню в екстремальних ситуаціях

27.03.2017 20:00
На Дніпропетровщині навчатимуть виживанню в екстремальних ситуаціях

Зупинити кровотечу, захиститися від нападника, зорієнтуватися на місцевості – цьому навчатимуть на курсах з цивільної оборони. Проект презентували на Дніпропетровщині і вже провели перші заняття. Головна мета курсу – підготувати цивільне населення до дій в надзвичайних ситуаціях.

Гучне виття сирени – символ того, що негайно треба бігти в укриття. Саме так розпочалася презентація проекту з цивільної оборони. Його ініціював центр підготовки молоді та військових «Patriot Tactical School». Півроку досвідченні тренери з України, Грузії, Ізраїлю та США працювали над розробкою тем та практичних занять проекту.

«Створили 5 тематичних курсів: перша домедична допомога, основи самозахисту, орієнтування на місцевості, навички володіння зброєю та виживання в екстремальних ситуаціях. Пройти підготовку може кожен бажаючий. Ми орієнтуємося на молодь, колишніх військових та активне населення», - розповів радник голови ДніпроОДА з питань меддопомоги учасникам АТО та старший інструктор проекту «Patriot Tactical School» Денис Сурков.

Інструктор Антон відпрацьовує основи самозахисту. Це один із модулів, який буде включений до курсу фізпідготовки. Окрім нього учасникам пропонують бігові вправи та заняття з кросфіту.

«Кросфіт розвиває не тільки фізичну силу та витривалість, а й характер. Головне завдання – виконати всі вправи комплексу. Розпочинатимемо із легких і по зростаючій йтимемо до складних», - сказав інструктор Антон Воскобойник.

Для кожного напрямку – професійний інструктор.

«Кожна людина має чітко розуміти що їй робити в екстремальних ситуаціях: куди іти, що із собою брати, як організувати інших людей. Разом із цим проект розрахований на патріотичне виховання молоді. Це той резерв, який може стати на захист своєї країни. Тому команда Валентина Резніченка підтримує такі ініціативи», - зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Детальну інформацію про проект та телефони для запису на курси можна знайти на сайті організації http://www.trainingcenterpatriot.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...