App Store Google Play

У Дніпрі пройде ювілейний фестиваль-конкурс "Січеславна-2017»

24.03.2017 13:40
У Дніпрі пройде ювілейний фестиваль-конкурс "Січеславна-2017»
Сьогодні, 24 березня, на прес-конференції в приміщенні міської ради заступник міського голови Олександр Шикуленко розповів про ювілейний ХХV фестиваль-конкурс на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров’я "Січеславна-2017». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.
 
У рамках програми «Культурна столиця» з 15 по 26 березня проходить перегляд і рецензування вистав фестивалю «Січеславна-2017». Цьогоріч у своїй афіші фестиваль налічує 38 вистав. Журі, яке щорічно змінює свій склад, переглядає постановки, подорожуючи по містах області і приїжджаючи в кожен театр-учасник.
 
"Це фестиваль міжобласний  і проводиться щорічно з 1992 року. У фестивалі-конкурсі візьмуть участь: дев'ять театрів Дніпра, з них три - міського підпорядкування. Переможці будуть визначені у декількох номінаціях, Володарі Гран-Прі «Січеславна» та «Надія Січеславни» нагороджуються преміями у розмірі 30 тис. грн. і бронзовими статуетками", - розповів Шикуленко. 
 
Актор Львівського Національного академічного українського драматичного театру М. Заньковецької та член журі фестивалю Григорій Шумейко наголосив, що це унікальний захід всієї країни.
 
"Я у захваті від Дніпропетровщині, театральне життя тут вирує, воно насичене та схвильоване, хапає за душу. Дякую місцевій владі за підтримку такого неймовірного фестиваю, аналога якого немає у всій країні", - зазначив Шумейко.
 
Зазначимо, фестиваль має декілька номінацій на здобуття нагород: краща студентська робота; краща жіноча роль другого плану; краща чоловіча роль другого плану; краща жіноча роль; краща чоловіча роль; краща пластика у виставі; краще музичне оформлення; краща сценографія; краща режисерська робота; краща вистава сезону – драматична, пластична, лялькова, Гран-Прі «Січеславна-2017» та «Надія Січеславни-2017».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...