App Store Google Play

У Дніпрі пройде ювілейний фестиваль-конкурс "Січеславна-2017»

24 Березня 13:40
У Дніпрі пройде ювілейний фестиваль-конкурс "Січеславна-2017»
Сьогодні, 24 березня, на прес-конференції в приміщенні міської ради заступник міського голови Олександр Шикуленко розповів про ювілейний ХХV фестиваль-конкурс на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров’я "Січеславна-2017». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.
 
У рамках програми «Культурна столиця» з 15 по 26 березня проходить перегляд і рецензування вистав фестивалю «Січеславна-2017». Цьогоріч у своїй афіші фестиваль налічує 38 вистав. Журі, яке щорічно змінює свій склад, переглядає постановки, подорожуючи по містах області і приїжджаючи в кожен театр-учасник.
 
"Це фестиваль міжобласний  і проводиться щорічно з 1992 року. У фестивалі-конкурсі візьмуть участь: дев'ять театрів Дніпра, з них три - міського підпорядкування. Переможці будуть визначені у декількох номінаціях, Володарі Гран-Прі «Січеславна» та «Надія Січеславни» нагороджуються преміями у розмірі 30 тис. грн. і бронзовими статуетками", - розповів Шикуленко. 
 
Актор Львівського Національного академічного українського драматичного театру М. Заньковецької та член журі фестивалю Григорій Шумейко наголосив, що це унікальний захід всієї країни.
 
"Я у захваті від Дніпропетровщині, театральне життя тут вирує, воно насичене та схвильоване, хапає за душу. Дякую місцевій владі за підтримку такого неймовірного фестиваю, аналога якого немає у всій країні", - зазначив Шумейко.
 
Зазначимо, фестиваль має декілька номінацій на здобуття нагород: краща студентська робота; краща жіноча роль другого плану; краща чоловіча роль другого плану; краща жіноча роль; краща чоловіча роль; краща пластика у виставі; краще музичне оформлення; краща сценографія; краща режисерська робота; краща вистава сезону – драматична, пластична, лялькова, Гран-Прі «Січеславна-2017» та «Надія Січеславни-2017».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...