App Store Google Play

У мерії Дніпра розповіли, як система «Електронне здоров'я» зробить комфортнішим життя містян

24 Березня 15:20
У мерії Дніпра розповіли, як система «Електронне здоров'я» зробить комфортнішим життя містян

У Дніпрі продовжується реалізація електронних проектів, зокрема, в галузі медицини. Так, в одній із лікарень міста вже кілька місяців працює електронна черга. Протягом року сервіс хочуть поширити і на решту поліклінік. У планах також – почати запровадження електронних медкартки та аптечного рецепта для пацієнтів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Міської ради.

«Цьогоріч будемо масштабувати так звану електронну поліклініку – це можливість записатися в чергу до лікаря через Інтернет. Можна буде все бачити та планувати заздалегідь. Також у перспективі – електронна картка пацієнта та електронний рецепт», – зазначила в. о. заступника міського голови Яніка Мерило під час прес-конференції 24 березня.

Проект «Картка пацієнта» дозволяє хворим в електронному форматі відстежувати всі свої аналізи, рентгени, періодичність відвідування лікаря.

Ще одна новація – «Електронний рецепт», яка дасть можливість уникати папірців, написаних нерозбірливим почерком. Лікар оновлюватиме перелік препаратів через спеціальну програму. Тобто, щоб отримати рецепт, пацієнтові в деяких випадках навіть не потрібно буде йти до лікарні. Провізори в аптеках працюватимуть із замовленнями через спеціальний реєстр. У мерії також обіцяють поступово забезпечити медзаклади Дніпра необхідною технічною базою.

«Минулого року ми закупили 130 комп'ютерів, підключили до Інтернету 51 амбулаторію. Усі сімейні лікарі, всі амбулаторії та центри підключені до Мережі. Наразі маємо 330 одиниць комп'ютерної техніки. У найближчі тижні закупимо та встановимо в амбулаторіях ще 90 комп'ютерів, 50 принтерів, зокрема, 20 термопринтерів для видачі талонів у електронній реєстратурі», – повідомив заступник мера Дніпра Андрій Бабський.

Посадовці також розповіли про результати перших трьох місяців роботи електронної черги у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №3. Так, за цей час нею скористалися 32% пацієнтів. Люди також можуть заповнити анкету для зворотного зв'язку. У мерії зауважують, що за словами лікарів, особливих проблем із використанням Інтернету у пацієнтів не виникало. Найближчим часом електронну чергу планують запустити також у медзакладах №1,5 і 11.

Проекти, які вже працюють у Дніпрі, не коштували міському бюджету жодної копійки. За словами Яніки Мерило, з реалізацією електронних ініціатив допомогли волонтери. Також вона закликала лікарів бути активними та більше розповідати пацієнтам про новації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...