App Store Google Play

Дніпровських поліцейських європейські колеги навчали мирно вирішувати протести

24.03.2017 16:00
Дніпровських поліцейських європейські колеги навчали мирно вирішувати протести

Напередодні Євробачення європейські колеги навчали дніпропетровських поліцейських мирно вирішувати протести. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Національної поліції у Дніпропетровській області.

Під час тренінгу фахівці Консультативної місії Євросоюзу та чеської поліції на практичних прикладах вчили дніпропетровських поліцейських, як під час мітингів використовувати переговори та вступати з протестувальниками у діалог для мирного врегулювання конфліктної ситуації.

Для наочності «учням» запропонували провести переговори з людьми, які вийшли на мітинг. Дніпропетровські поліцейські пояснили їм, що їх дії не відповідають чинному законодавству та попросили розійтися. Всі, крім однієї людини, погодилися. До порушника правоохоронці були змушені застосувати силові методи.

Така практика була розроблена більше десяти років тому в Німеччині та Швеції, і зараз широко застосовується в країнах ЄС.

«Цей метод є ефективним засобом зменшення насильства під час великого скупчення людей, наприклад, під час демонстрацій або футбольних матчів. Співробітники поліції патрулюють невеликі групи в натовпі та для кращої видимості одягнені у жовті жилети замість звичайної форми. Вони підтримують контакт з людьми, пояснюючи права та обов’язки учасників масового заходу. Встановлюючи діалог із громадянами під час великих зібрань, співробітники поліції зменшують ризик ескалації насильства та запобігають конфронтаціям», – розповів тренер з питань охорони громадського порядку КМЄС Некулай Опреа.

«Метод діалогу із натовпом базується на припущенні, що найбільш ефективним способом уникнення насильства є побудова довірливих відносин із громадськістю, а от використання більш жорстких методів припустиме тільки в разі абсолютної необхідності», – підкреслив він.

Дніпро стало наступним містом після Харкова, Хмельницького та Львова, поліцейські якого взяли участь у чотириденному навчанні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...