App Store Google Play

Чому гроші платників податків мають йти на погашення заборгованості гуртожитків? - міська влада

24.03.2017 09:00
Чому гроші платників податків мають йти на погашення заборгованості гуртожитків? - міська влада

Сьогодні, 23 березня, на прес-конференціях у Zabeba.li заступник міського голови Михайло Лисенко та голова патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс прокоментували ситуацію з приводу перекриття Слобожанського проспекту мітингувальниками. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

«У минулому році заборгованість гуртожитків за електроенергію складала близько 350 тис грн. Міською владою було прийняте рішення виділити з бюджету кошти на оплату цих боргів. Потім запропонували встановити кожному з мешканців гуртожитку індивідуальні лічильники, аби люди мали змогу сплачувати лише за себе. Було витрачено 960 тис грн, розроблено проект, отримано тех.умови на кожну квартиру, проведено тендер. Коли ж спеціалісти приїхали встановлювати пристрої, мешканці їх побили та прогнали. Підрядчик відповідно відмовився надавати послуги. Тому рішення міської влади може бути тільки одне: в даний момент рада більше не буде платити за цих людей», - говорить заступник міського голови Михайло Лисенко.

За його словами, зі сторони 30% мешканців гуртожитків на Котляревського оплата за комунальні послуги не надходить взагалі.

«В них яка ситуація: не сплачують, живуть, раз на рік перекривають Слобожанський проспект, і, потім з міського бюджету покриваються їх борги. Чому гроші платників податків мають йти на погашення заборгованості гуртожитків? Хочуть перекривати проспект Слобожанський – нехай й аеропорт перекриють, електроенергія в них без грошей не з’явиться», - додає заступник міського голови.

Свою точку зору щодо протесту має і голова патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс.

«Не розумію, чому боржники вважають, що мають право створювати проблеми іншим жителям міста. Перекриваючи рух - завдають незручностей. Ні патрульна поліція, ні звичайні громадяни нічим тут не допоможуть. Нехай перекривають вхід до під’їзду гуртожитку боржникам, йдуть з пікетом до організації, яка безпосередньо відключила електрику. Треба шукати інші шляхи вирішення проблеми», - зазначає голова патрульної поліції.

Він також додає, у разі, якщо мітингувальники продовжуватимуть протести, порушуючи при цьому дорожній рух, їх притягнуть до адміністративної відповідальності. Справа може дійти навіть до арешту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...