App Store Google Play

Чому гроші платників податків мають йти на погашення заборгованості гуртожитків? - міська влада

24 Березня 09:00
Чому гроші платників податків мають йти на погашення заборгованості гуртожитків? - міська влада

Сьогодні, 23 березня, на прес-конференціях у Zabeba.li заступник міського голови Михайло Лисенко та голова патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс прокоментували ситуацію з приводу перекриття Слобожанського проспекту мітингувальниками. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

«У минулому році заборгованість гуртожитків за електроенергію складала близько 350 тис грн. Міською владою було прийняте рішення виділити з бюджету кошти на оплату цих боргів. Потім запропонували встановити кожному з мешканців гуртожитку індивідуальні лічильники, аби люди мали змогу сплачувати лише за себе. Було витрачено 960 тис грн, розроблено проект, отримано тех.умови на кожну квартиру, проведено тендер. Коли ж спеціалісти приїхали встановлювати пристрої, мешканці їх побили та прогнали. Підрядчик відповідно відмовився надавати послуги. Тому рішення міської влади може бути тільки одне: в даний момент рада більше не буде платити за цих людей», - говорить заступник міського голови Михайло Лисенко.

За його словами, зі сторони 30% мешканців гуртожитків на Котляревського оплата за комунальні послуги не надходить взагалі.

«В них яка ситуація: не сплачують, живуть, раз на рік перекривають Слобожанський проспект, і, потім з міського бюджету покриваються їх борги. Чому гроші платників податків мають йти на погашення заборгованості гуртожитків? Хочуть перекривати проспект Слобожанський – нехай й аеропорт перекриють, електроенергія в них без грошей не з’явиться», - додає заступник міського голови.

Свою точку зору щодо протесту має і голова патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс.

«Не розумію, чому боржники вважають, що мають право створювати проблеми іншим жителям міста. Перекриваючи рух - завдають незручностей. Ні патрульна поліція, ні звичайні громадяни нічим тут не допоможуть. Нехай перекривають вхід до під’їзду гуртожитку боржникам, йдуть з пікетом до організації, яка безпосередньо відключила електрику. Треба шукати інші шляхи вирішення проблеми», - зазначає голова патрульної поліції.

Він також додає, у разі, якщо мітингувальники продовжуватимуть протести, порушуючи при цьому дорожній рух, їх притягнуть до адміністративної відповідальності. Справа може дійти навіть до арешту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...