App Store Google Play

Графік ремонту Центрального мосту випереджаємо на сім днів, - Михайло Лисенко

23.03.2017 16:20
Графік ремонту Центрального мосту випереджаємо на сім днів, - Михайло Лисенко

Сьогодні, 23 березня, на прес-конференції у Zabeba.li заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко розповів про стан ремонтних робіт на Центральному мосту. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наразі вже перейшли до демонтажу асфальтового покриття та перильного огородження. Ремонт проходить за графіком, навіть з випередженням у сім днів. У процесі роботи виникали деякі складнощі з викоріненням старої арматури, але вирішення цього питання вже знайдене: тонкий 5-ти міліметровий дріт, який прокладений під асфальтом, зрізаємо не спеціальною технікою, а вручну. Наступного тижня перейдемо безпосередньо до ремонту балок», - говорить Михайло Лисенко.

За його словами, реставрації підлягають 70 балок: деякі з них будуть покриті полімерним матеріалом, інші вкриють спеціальним гідроізоляційним розчином, таким чином, перекривши доступ повітря до арматури.

Також заступник міського голови зазначає: ремонт Центрального мосту проходитиме у два етапи.

«До кінця липня завершаться ремонтні роботи першої половини мосту. Розглядається варіант прокласти тут урівнюючий шар асфальтового покриття, який дасть змогу відновити транспортний рух. Потім робочі перейдуть до другої половини. Завершивши ремонтні роботи на цій території, прокладуть фінішне робоче покриття вздовж усієї мостової лінії».

За планом, обидві сторони мосту розширять на 1,5 метра, передбачивши площу для велосипедних та пішохідних доріжок.

«Влітку вже точно можна буде пересуватися мостом, як пішки, так і велосипедом. Стосовно маршруток гарантії дати не можу, будемо дивитися залежно від ситуації. Наразі вирішуємо питання зі скутерами та мотоциклами. Ймовірно, що вже з цього понеділка, їх рух по мосту буде відновлений», - говорить Михайло Лисенко.

Нагадаємо, у зв'язку із закриттям Центрального мосту з лютого місяця було змінено шляхи прямування тролейбусних маршрутів. Мер міста Борис Філатов офіційно заборонив всім приватним автомобілям проїзд через міст. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...