App Store Google Play

Графік ремонту Центрального мосту випереджаємо на сім днів, - Михайло Лисенко

23.03.2017 16:20
Графік ремонту Центрального мосту випереджаємо на сім днів, - Михайло Лисенко

Сьогодні, 23 березня, на прес-конференції у Zabeba.li заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко розповів про стан ремонтних робіт на Центральному мосту. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наразі вже перейшли до демонтажу асфальтового покриття та перильного огородження. Ремонт проходить за графіком, навіть з випередженням у сім днів. У процесі роботи виникали деякі складнощі з викоріненням старої арматури, але вирішення цього питання вже знайдене: тонкий 5-ти міліметровий дріт, який прокладений під асфальтом, зрізаємо не спеціальною технікою, а вручну. Наступного тижня перейдемо безпосередньо до ремонту балок», - говорить Михайло Лисенко.

За його словами, реставрації підлягають 70 балок: деякі з них будуть покриті полімерним матеріалом, інші вкриють спеціальним гідроізоляційним розчином, таким чином, перекривши доступ повітря до арматури.

Також заступник міського голови зазначає: ремонт Центрального мосту проходитиме у два етапи.

«До кінця липня завершаться ремонтні роботи першої половини мосту. Розглядається варіант прокласти тут урівнюючий шар асфальтового покриття, який дасть змогу відновити транспортний рух. Потім робочі перейдуть до другої половини. Завершивши ремонтні роботи на цій території, прокладуть фінішне робоче покриття вздовж усієї мостової лінії».

За планом, обидві сторони мосту розширять на 1,5 метра, передбачивши площу для велосипедних та пішохідних доріжок.

«Влітку вже точно можна буде пересуватися мостом, як пішки, так і велосипедом. Стосовно маршруток гарантії дати не можу, будемо дивитися залежно від ситуації. Наразі вирішуємо питання зі скутерами та мотоциклами. Ймовірно, що вже з цього понеділка, їх рух по мосту буде відновлений», - говорить Михайло Лисенко.

Нагадаємо, у зв'язку із закриттям Центрального мосту з лютого місяця було змінено шляхи прямування тролейбусних маршрутів. Мер міста Борис Філатов офіційно заборонив всім приватним автомобілям проїзд через міст. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...