App Store Google Play

«У Кривому Розі влада не хоче вирішувати проблему бездомних тварин», - Зоозахисниця

22.03.2017 08:00
«У Кривому Розі влада не хоче вирішувати проблему бездомних тварин», - Зоозахисниця

У Кривому Розі зоозахисники прийшли на мітинг під будівлю міськвиконкому. На прийом до заступника начальника управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради волонтерам потрапити не вдалося. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Перший Криворізький»

21 березня криворіжці прийшли підтримати внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокости поведение».

У січні зоозахисники передали звернення на ім'я мера Кривого Рогу, секретаря міськради і керівника слідчого відділу УВС міста Олександра Гоптарєва.

«Ми просили місцеву владу створити робочу групу, яка б займалася вирішенням питання бездомних тварин в Кривому Розі. Відповіді ми так і не отримали. У Кривому Розі влада не хоче вирішувати проблему бездомних тварин. Професійного вилову бездомних тварин в місті немає, стерилізація невідомо чи буде взагалі. Заведені кримінальні справи через жорстоке поводження з тваринами. Все саботується, а розслідування - не проводиться. Змінюються слідчі і прокурори», - розповідала журналістам Галина Ткаченко, завідуюча організаційним відділом товариства захисту тварин «Луч життя».

Оскільки криворіжці не отримали відповіді на своє звернення, 7 березня вони попрямували на прийом до мера міста. Але тоді замість мера зоозахисників прийняв секретар міськради.

Сьогодні після закінчення мирного мітингу Галина Ткаченко, завідуюча організаційним відділом товариства захисту тварин «Промінь життя» з декількома представниками організації спробували знову потрапити на прийом до чиновників.

«Він буде не раніше 12-ти. В даний момент Терещенко знаходиться на прийомі у міського голови», - сказала співробітниця управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради в відповіді на питання волонтерів чи може чиновник прийняти їх, щоб поспілкуватися про бездоглядних тварин.

Потрапити на прийом до начальника відділу управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Віталію Шишова волонтерам теж не вдалося. 

Тим часом, сотні бездоглядних собак залишаються на вулиці, а притулок для них будувати ніхто не збирається. 

Нагадаємо, того ж дня у Дніпрі місцеві зоозахисники влаштували мітинг біля міськради на підтримку прийняття законопроекту 5119-1, який передбачає гуманне ставлення до тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...