App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться перший масштабний Молодіжний форум

22 Березня 11:40
У Дніпрі відбудеться перший масштабний Молодіжний форум

25 березня в Дніпрі відбудеться перший масштабний форум «Молодь Дніпра». Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Одарка Біла, передає Дніпроград з місця подій.     

За підтримки міського голови Бориса Філатова в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбудеться перший масштабний Форум "Молодь Дніпра".

"У нашому місті така подія відбувається вперше. Форум ініційований Молодіжною радою Дніпра. Ми хочемо об’єднати активну молодь міста задля конкретних дій у реалізації молодіжної політики. Під час заходу плануємо розробити конструктивні рекомендації щодо втілення молодіжних ініціатив", - розповіла Одарка Біла. 

Аби визначити найактуальніші теми для студентства Молодіжна рада Дніпра провела опитування, в ході якого й були визначені основні напрямки роботи Форуму, до яких увійшли ІТ та інновації, робота та зайнятість, молодіжна інфраструктура, громадська діяльність та молодіжні ініціативи, дозвілля. За таким же принципом були обрані експерти, які поділяться досвідом з учасниками заходу. Так, спікер сектору «Молодіжна інфраструктура», головний архітектор міста Дмитро Волик зазначив, що питання інфраструктури є однією з найсерйозніших тем на сьогодні.

"Ми розуміємо, що, на жаль, наше міське господарство розвивалось таким чином, що пласти молодіжної інфраструктури навіть не обговорювалися, також фінансувалося за залишковим принципом, і взагалі не приділялося цій темі належна увага. Розвиток інфраструктури є найважливішим важелем для формування привабливого міста для молоді", - зазначив Дмитро Волик.

Серед спікерів також будуть в.о. заступника міського голови Яніка Мерило та директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Ірина Біляєва. Інші експерти, які візьмуть участь у заході, поки залишаються в таємниці.

Результати напрацювань форуму будуть презентовані міському голові та реалізовані найближчим часом. До участі у форумі запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп віком від 14 до 35 років. 

Зазначимо, на форум вже зареєструвалися 403 бажаючих.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...