App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться перший масштабний Молодіжний форум

22 Березня 11:40
У Дніпрі відбудеться перший масштабний Молодіжний форум

25 березня в Дніпрі відбудеться перший масштабний форум «Молодь Дніпра». Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Одарка Біла, передає Дніпроград з місця подій.     

За підтримки міського голови Бориса Філатова в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбудеться перший масштабний Форум "Молодь Дніпра".

"У нашому місті така подія відбувається вперше. Форум ініційований Молодіжною радою Дніпра. Ми хочемо об’єднати активну молодь міста задля конкретних дій у реалізації молодіжної політики. Під час заходу плануємо розробити конструктивні рекомендації щодо втілення молодіжних ініціатив", - розповіла Одарка Біла. 

Аби визначити найактуальніші теми для студентства Молодіжна рада Дніпра провела опитування, в ході якого й були визначені основні напрямки роботи Форуму, до яких увійшли ІТ та інновації, робота та зайнятість, молодіжна інфраструктура, громадська діяльність та молодіжні ініціативи, дозвілля. За таким же принципом були обрані експерти, які поділяться досвідом з учасниками заходу. Так, спікер сектору «Молодіжна інфраструктура», головний архітектор міста Дмитро Волик зазначив, що питання інфраструктури є однією з найсерйозніших тем на сьогодні.

"Ми розуміємо, що, на жаль, наше міське господарство розвивалось таким чином, що пласти молодіжної інфраструктури навіть не обговорювалися, також фінансувалося за залишковим принципом, і взагалі не приділялося цій темі належна увага. Розвиток інфраструктури є найважливішим важелем для формування привабливого міста для молоді", - зазначив Дмитро Волик.

Серед спікерів також будуть в.о. заступника міського голови Яніка Мерило та директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Ірина Біляєва. Інші експерти, які візьмуть участь у заході, поки залишаються в таємниці.

Результати напрацювань форуму будуть презентовані міському голові та реалізовані найближчим часом. До участі у форумі запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп віком від 14 до 35 років. 

Зазначимо, на форум вже зареєструвалися 403 бажаючих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...