App Store Google Play

Дніпро оголосило одразу два тендери, спрямованих на озеленення міста

22 Березня 12:20
Дніпро оголосило одразу два тендери, спрямованих на озеленення міста

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив про проведення відкритих торгів у системі ProZorro. На розгляд висунуто одразу два тендери: з озеленення території міста та з догляду за зеленими насадженнями. Закупівля послуг вартуватиме майже 94 млн грн бюджетних коштів. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на торговельний майданчик.

Якщо говорити точно, 49 млн 500 тис грн планують витратити на послуги з утримання зелених насаджень, ще 44 млн 105 тис – на поточний ремонт посадок.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 24.03.2017 до 20:00. Аукціони будуть проведені третього травня 2017 року.

Переможці перших торгів в тендері «Поточний ремонт» будуть зобов’язані підготувати ґрунт для влаштування партерного та звичайного газону вручну та механізованим способами, посіяти газони, видалити сухостійні, аварійні та пошкоджені листяні дерева. Після цього на черзі – висадка нових озеленень та монтаж системи поливу.

Обсяги робіт даної категорії наразі ще не визначені. Проте відомо, що окремо з міського бюджету заплатять за утилізацію деревини, яку отримають у результаті роботи.

Тендер з послуг на утримання зелених насаджень ставить наступні завдання: хімічними засобами обробити газони та дерева Дніпра, привести їх до ладу; очистити території від опалого листя; сформувати та омолодити кущі. Квітники міста удобрити, прополоти розарії. Переможець тендеру повинен буде спочатку змонтувати, а у кінці сезону – демонтувати системи поливу, задля того, аби насадження Дніпра не потерпали від недостатнього рівня зволоження.

Усі учасники процедури закупівель повинні надати у складі тендерної пропозиції інформацію та документи, які підтверджують її відповідність технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі.

Більш детально з умовами тендерів можна ознайомитися безпосередньо в системі ProZorro.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...