App Store Google Play

Діти з прифронтових зон відвідають Дніпро

21.03.2017 12:20
Діти з прифронтових зон відвідають Дніпро

Сьогодні, 21 березня, на прес-конференції у ІА "Мост-Дніпро" представники та волонтери благодійної організації "За Майбутнє України" розповіли про проект "Разом до спільного майбутнього". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами волонтерів, у Дніпрі реалізовують програму з психолого-реабілітаційної підтримки і організації культурно-історичної програми для дітей з прифронтових територій.

«З початком бойових дій на Донбасі цей регіон був заповнений антиукраїнською пропагандою. У мешканців Донеччини виникла недовіра до інших регіонів країни та зневіра у власному майбутньому. Тому ми вирішили популяризувати українські культурні цінності серед громадян, що мешкають на Сході, особливо у зоні розмежувань військового конфлікту з метою налагодження діалогів сталого миру. Особливої уваги потребують діти, які постійно потерпають від бойових дій», - керівник БО «За Майбутнє України», волонтер Олена Лучко.

Вже протягом декількох років волонтери проводять у школах Донеччини свята, зустрічі та психологічні консультації. Вже незабаром діти зможуть взяти участь у оздоровчій та реабілітаційній подорож, під час якої вони ознайомляться з історично-культурними традиціями різних регіонів країни.

«До участі у проекті також долучилися міста Броди та Львів. Ми також проведемо декілька круглих столів, де діти будуть спілкуватися та ділитися власними враженнями. Найголовніше в нашому проекті – спілкування дітей один з одним. Обмін інформацією та підтримкою зв’язків між школами», - розповів радник губернатора, голова БО «Допомога Дніпра» Владислав Макаров.

У результаті виконання проекту планується надати комплексну психологічну, освітню та соціальну допомогу 20 дітям, що мешкають у селах Орлівка та Зайцево. Опосередковано до проекту будуть залучені також члени їх родин та вчителі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...