App Store Google Play

Діти з прифронтових зон відвідають Дніпро

21 Березня 12:20
Діти з прифронтових зон відвідають Дніпро

Сьогодні, 21 березня, на прес-конференції у ІА "Мост-Дніпро" представники та волонтери благодійної організації "За Майбутнє України" розповіли про проект "Разом до спільного майбутнього". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами волонтерів, у Дніпрі реалізовують програму з психолого-реабілітаційної підтримки і організації культурно-історичної програми для дітей з прифронтових територій.

«З початком бойових дій на Донбасі цей регіон був заповнений антиукраїнською пропагандою. У мешканців Донеччини виникла недовіра до інших регіонів країни та зневіра у власному майбутньому. Тому ми вирішили популяризувати українські культурні цінності серед громадян, що мешкають на Сході, особливо у зоні розмежувань військового конфлікту з метою налагодження діалогів сталого миру. Особливої уваги потребують діти, які постійно потерпають від бойових дій», - керівник БО «За Майбутнє України», волонтер Олена Лучко.

Вже протягом декількох років волонтери проводять у школах Донеччини свята, зустрічі та психологічні консультації. Вже незабаром діти зможуть взяти участь у оздоровчій та реабілітаційній подорож, під час якої вони ознайомляться з історично-культурними традиціями різних регіонів країни.

«До участі у проекті також долучилися міста Броди та Львів. Ми також проведемо декілька круглих столів, де діти будуть спілкуватися та ділитися власними враженнями. Найголовніше в нашому проекті – спілкування дітей один з одним. Обмін інформацією та підтримкою зв’язків між школами», - розповів радник губернатора, голова БО «Допомога Дніпра» Владислав Макаров.

У результаті виконання проекту планується надати комплексну психологічну, освітню та соціальну допомогу 20 дітям, що мешкають у селах Орлівка та Зайцево. Опосередковано до проекту будуть залучені також члени їх родин та вчителі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...