App Store Google Play

Комунальники-шахраї надурили мешканців Кривого Рогу на сотні тисяч гривень

18.03.2017 12:00
Комунальники-шахраї надурили мешканців Кривого Рогу на сотні тисяч гривень

У Кривому Розі працівники місцевої газопостачальної організації ошукали понад сотню людей і заробили на довірливих абонентах майже 200 тисяч гривень. У схеми шантажу з відключенням газу були задіяні не лише звичайні майстри, а й керівники відділів. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає Дніпроград.

Газовики приходили до людей нібито з плановими перевірками, під час яких виявляли “незареєстровані” газові прилади і пропонували швидко “вирішити питання” за гроші.

“Вони вимагали: або ми зараз сплачуємо їм гроші, вони узаконюють, або вони відключають газ”, – каже постраждала Любов Дербакова, котра віддала комунальникам 1100 гривень.

Уже потім з’ясувалося, що подібні вимоги висунули до всіх сусідів, причому пенсіонерам пропонували знижку, а від заможних квартировласників вимагали більші суми.

“Дивилися, мабуть, на стан квартири. З мене взяли 1200, з сусідки 1250”, – розповіла Світлана Волощук.

За офіційними даними, за півтора року діяльності газовики ошукали 120 чоловік. У прокуратурі ж кажуть, що реальних постраждалих може бути набагато більше, а під час перевірки у міськгазі виявили цілу злочинну піраміду від майстрів та комірників до начальника експлуатаційної служби.

“Начальник виробничо-експлуатаційної служби попередньо із начальником дільниці розробили злочинний план. Майстри, як правило, отримували не більше 100 гривень, а всі кошти отримували організатори”, – каже прокурор Роман Шестопалов.

Першими лихе запідозрили колеги шахраїв, які й звернулися в прокуратуру з проханням перевірити діяльність установи. Тоді й з’ясувалося, що й газ абонентам вимикали незаконно, і ціни на оформлення документів завищували у 5-7 разів.

“Фактично ця послуга складає максимально 300 гривень”, – твердить начальник відділу економічної безпеки газопостачальної організації Євген Горлов. Більше того, всі кошти довірливі пожильці платили марно, адже документи на плити, колонки та лічильники аферисти їм видавали несправжні.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за шахрайство і підробку документів. Газівникам загрожує до 12 років в’язниці, але спершу їх треба ще знайти, бо частина переховується від правоохоронців: троє чоловік у розшуку, четверо під арештом. Ошуканим споживачам у міськгазі вже заявили, що компенсувати завдані своїми працівниками збитки не будуть і порадили звертатися до суду й заново оформлювати документацію на газові прилади – власним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...